100 dní štěstí ekniha

„Nejztracenější ze všech dní je ten, v němž jsme se nezasmáli.“ Nicolas de Chamfort Hořce úsměvný román o lásce, chlapském přátelství, slunné Itálii a skvělé italské kuchyni. Budete plakat a budete se smát, jako byste sledovali skvělý film! Nemám žádnou zásluhu, pro kterou bych byl oficiálně vzpomínán. Abych ospravedlnil tu mramorovou desku. Desku, kolem které někdo projde a řekne: „Mrkni mi do Wikipedie, kdo byl tendleten Battistini!“ Nicméně mám ženu a dvě děti, které miluju, úžasné přátele, mužstvo kluků, kteří by za mě dali život. Dělal jsem chyby, další ještě udělám, ale taky jsem se zapojil. Taky jsem tu byl. Možná v koutku, nebyl jsem oslavenec, ale byl jsem tu. Jediné, čeho lituju, je, že jsem musel zjistit, že umírám, abych začal žít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227259/100-dni-stesti-227259.jpg 4.2269
Vydáno (ekniha), Fortuna Libri (ČR)

Kniha 100 dní štěstí

ivka67

Musím říct že ze začátku mě kniha moc nebavila.ale jak se Lucio vydal na cestu s rodinou tak jsem nemohla přestat číst i když jsem věděla jaký bude konec.

hanča34

I o vážných věcech lze psát vtipně, velmi inspirativní.

Magie233

Krásná kniha, která Vás donutí usmívat se, slzet a hlavně přemýšlet o životě.

Lucia1989
03.12.2020

Kniha má zaujímavý námet a dobre sa čítala. Mám rada knihy tohto typu, ale s koncom knihy nesúhlasím, ale to je môj osobný názor. Určite však doporučujem na čítanie.

Bebe2004
23.11.2020

Omlouvám se, ale mě to prostě nebavilo. Konec byl prozrazen hned na začátku a těch 100 dní mi taky nepřišlo úplně zajímavých. Vždyť kromě těch posledních tří týdnů skoro nic nedělal. Další minus byla spousta italských slov, ale na druhou stranu, za to autor nemůže, to je moje chyba.

niknikita
27.08.2020

Tohle je jedinečná kniha a jednoduše tvrdím, že se mi dostala pod kůži a do mého ❤️

Bauriska
09.07.2020

Kniha mě zaujala hned svým obalem a názvem. Do té doby jsem autora vůbec neznala. Anotace a velmi kladné recenze mě přesvědčily, abych si knihu přečetla. A udělala jsem dobře.
Autor si vybral velmi smutné téma, a to umírání. A rozhodl se nám popsat svých sto posledních dní. A vzal si na pomoc humor. Tím je ten příběh o to dojemnější.

,, Jediné, čeho lituju je, že jsem musel zjistit, že umírám, abych začal žít."

Andi
02.07.2020

Na začátku to bylo dost přímé a trochu tuctové, ale naštěstí se to zlepšilo a příběh se vyvinul v čtivou "podívanou". Opravdu mě zajímalo jak to s hlavním protagonistou dopadne (nepamatuju si jméno). Kniha má jedno velké plus - je neuvěřitelně vtipná.