10 tipů, jak prodloužit život o 10 let

10 tipů, jak prodloužit život o 10 let https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343589/10-tipu-jak-prodlouzit-zivot-o-10-l-pJj-343589.jpg 4 7 4

Také jste někdy přemýšleli nad tím, jak se dožít co nejvyššího věku? Vše potřebné přitom máte ve svých rukou a jste to především vy, kdo rozhoduje o tom, jak kvalitní a dlouhý bude váš život. Bertil Marklund je praktický lékař, který sepsal na toto téma světový bestseller. Ukazuje v něm, že často podceňované faktory jako životní optimismus, přiměřen váha a zdravé zuby ovlivňují náš stav více, než bychom kdy řekli.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Esence

10 tips: må bättre och lev 10 år längre

Waldhans
11.04.2022 4 z 5

Kniha je krátká, stručná, příjemně se čte a obsahuje zajímavé informace. Pár much má, ale jako celek je solidní. Doporučuji přečíst každému člověku, který se alespoň trochu zajímá o své zdraví.

dzejkbeltygros
28.11.2021 4 z 5

Četla jsem spoustu knih o radách a tipech do života, hodně motivačních knih, které byly zbytečně rozsáhlé. I tato kniha by se dala ještě o trochu zkrátit, kdyby autor neopakoval v jednom odstavci stejnou větu 2x, což se v knize několikrát stalo. Ale dá se to opominout a určitě bych tuhle knihu doporučila těm, co jsou zoufalí, nešťastní - může je to motivovat a nakopnout k tomu, aby něco změnili.

Stanas513
31.07.2021 4 z 5

Takové obecné povídání, které všichni známe, ale málokdo využíváme tak, abychom byli opravdu fit.

mariva
21.02.2018 3 z 5

Stručné shrnutí všeobecně známých poznatků o tom, jak žít zdravěji.

Autorovy knížky

Bertil Marklund