1. příručka mladých svišťů

Více než 100 rad,
her a zajímavostí pro každého,
kdo si rád hraje, kutí, vaří,
čte horoskopy, chová zvířata
nebo řeší hlavolamy a jiné záhady.

Příjemnou zábavu přejí
Bubík, Dulík a Kulík

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12324/prirucka-mladych-svistu-12324.jpg 4.378

Příručky mladých svišťů (1.)

Manuale delle Giovani Marmotte (1985)

Hobby, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha 1. příručka mladých svišťů

Sarajana
19.07.2018

Kniha mého dětství.

Vidlička
09.02.2018

Tolik úžasných inspirujících nápadů v tak útlém svazku! Existuje snad dítě, které příručka při čtení nenadchla? Já doufám že ne :-)

šestiočka
27.10.2017

Neprodáte někdo celou sadu?

Plague
20.06.2017

Totální nostalgie. Knížku jsem měl o víkendu v ruce snad po 20ti letech - náš bývalý dětský pokoj přestává být dětským pokojem a bylo potřeba odvézt pár pokladů (žena to samozřejmě chtěla vyhodit, ale už je to pěkně v knihovně). Hned jsem se rozvzpomněl "Kačerov jak hurikán, k nám už ..............." Kolikrát jsem s Rádcem mladých svišťů v podpaží, kladivem a krabicí hřebíků v ruce vyrážel s kamarádem do lesa postavit pořádný bunkr? snad ob den. Kolik jsme jich postavili? žádný .... Ale na tom nezáleželo, důležité bylo, že jsme byli venku a dělali co nás baví. O to smutnější je pohled na dětství dnešních dětí.

Platýz
02.09.2016

Jak píše Dobroslav - pokaždé tam najednou najdete něco nového. Doufám, že se tady v bazaru budou dát koupit všechny díly Příručky mladých svišťů, protože bych je chtěla předat své dceři. Jsou skvělí, doporučuji.

Hanischka
08.10.2015

Skvělá knižka, která mi připomína krásné dětství. Knížky jsem byla schopná číst pořád dokola.

Pivísek
11.01.2015

Nejlepší!!! Tato i těch dalších 11!!! :oD

dobroslav9182
10.01.2015

Parádní knížka, která se mnou prošla téměř celý dolní stupeň základní školy a pokaždé jsem v ní našel něco nového, zajímavého, či vtipného. Pro děti ideální hlavně díky celé té Kačerovské bandě (dokonce i Rafani si tam ukradli kousek).

Walt Disney

Walt Disney