HTML - Kapesní přehled

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nevím, co používáte při psaní HTML kódu vy, v okamžiku, kdy potřebujete zapsat nějakou méně častou značku (mě se to pravidelně stává u značek dd, dl a dt – nikdy nevím, co která z nich v definičním seznamu reprezentuje) a nejste si jisti jejím názvem či atributem. Já většinou mrknu na web o psaní webu. Nyní mám ale na stole malý kapesní přehled v offline papírové podobě s praktickou kroužkovou vazbou. Tak jsem zvědav, zda budu šahat více po prohlížeči, nebo po knížce.

Popisovaný přehled obsahuje opravdu velmi stručný popis všech značek HTML 4.01 a pár doprovodných seznamů konstant, entit, událostí a značek uspořádaných dle svého významu. Popis nejde vůbec do hloubky, příklady jsou uváděny spíše sporadicky a na nějaké detaily ohledně podpory jednotlivých argumentů v různých prohlížečích také zapomeňte.

Komu tedy tuto extra stručnou příručku doporučit? Určitě ne naprostým začátečníkům, protože publikaci rozhodně nelze chápat jako učebnici. Profíci by měli mít všechny používané značky v malíku. Zbývají pouze středně pokročilí kodéři, kteří znají většinu značek a jen občas zapochybují o některé méně často používané. Těm by se příručka mohla hodit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125064/html-kapesni-prehled-9Nn-125064.jpg 51
Žánr
Literatura naučná, PC literatura
Vydáno · Computer Press (CPress)
Počet stran:110
Jazyk vydání:český
Autor obálky:Martin Sodomka
Vazba knihy:kroužková
ISBN:80-7226-958-5
Nahrávám...
TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

HTML tvorba webu

Autor knihy

Kniha HTML - Kapesní přehled je v

Přečtených2x
Doporučených1x
Knihotéce2x