Tindo

Hodnocení

02.07.2021

Světlo pulsaru

Světlo pulsaru (2015, Aleš Pitzmos)


13.04.2021

A zrodí se Nadace

A zrodí se Nadace (2014, Isaac Asimov)


10.04.2021

Předehra k Nadaci

Předehra k Nadaci (1992, Isaac Asimov)


09.04.2021

Použité duše

Použité duše (2017, Christopher Moore)


18.01.2021

Písek

Písek (2020, Hugh Howey)


16.01.2021

Tiamatin hněv

Tiamatin hněv (2020, James S. A. Corey)


12.01.2021

Krycí jméno Hortenzie

Krycí jméno Hortenzie (2018, Maryla Adamcová)


17.12.2020

Po povodni

Po povodni (2019, Kassandra Montag)


26.11.2020

Jidáš zbavený pout – Poslední hlídka

Jidáš zbavený pout – Poslední hlídka (2020, Peter F. Hamilton)


29.09.2020

Jidáš zbavený pout – Pronásledování

Jidáš zbavený pout – Pronásledování (2019, Peter F. Hamilton)


20.09.2020

Pandořina hvězda – Bariéra

Pandořina hvězda – Bariéra (2018, Peter F. Hamilton)


20.09.2020

Pandořina hvězda – Invaze

Pandořina hvězda – Invaze (2019, Peter F. Hamilton)


26.06.2020

Zpráva o životě vesmířanů

Zpráva o životě vesmířanů (2019, B. Chambers (pseudonym))


09.03.2020

Sloup do nebe

Sloup do nebe (2015, William R. Forstchen)


10.02.2020

Psí hvězdy

Psí hvězdy (2014, Peter Heller)


03.01.2020

Mapy měst

Mapy měst (2017, kolektiv autorů)


10.12.2019

Transport ledu

Transport ledu (2012, Alastair Reynolds)


07.12.2019

Objevitelé

Objevitelé (2007, Gardner Dozois)


13.09.2019

Údolí vykoupení 2

Údolí vykoupení 2 (2006, Alastair Reynolds)


13.09.2019

Údolí vykoupení 1

Údolí vykoupení 1 (2006, Alastair Reynolds)


11.09.2019

Archa 2

Archa 2 (2005, Alastair Reynolds)


11.09.2019

Archa 1

Archa 1 (2005, Alastair Reynolds)


08.09.2019

Dvě místa na slunci

Dvě místa na slunci (2018, B. Chambers (pseudonym))


05.09.2019

Marťanská kronika

Marťanská kronika (1991, Raymond Douglas Bradbury)


30.08.2019

Světy za obzorem

Světy za obzorem (2018, Julie Nováková)


13.08.2019

Nejlepší science fiction a fantasy 2011

Nejlepší science fiction a fantasy 2011 (2012, Jonathan Strahan)


19.07.2019

Kaldera 2

Kaldera 2 (2004, Alastair Reynolds)


19.07.2019

Kaldera 1

Kaldera 1 (2004, Alastair Reynolds)


08.07.2019

Potopa

Potopa (2011, Stephen Baxter)


28.06.2019

Příběhy z dějin našich drah

Příběhy z dějin našich drah (2009, Pavel Schreier)


22.06.2019

Artemis

Artemis (2018, Andy Weir)


17.06.2019

Atlas zemí, které neexistují

Atlas zemí, které neexistují (2016, Nick Middleton)


27.05.2019

Naše lokálky

Naše lokálky (2002, Stanislav Pavlíček)


20.05.2019

Kdo byl kdo – světoví cestovatelé a mořeplavci

Kdo byl kdo – světoví cestovatelé a mořeplavci (2003, Jiří Martínek)


20.05.2019

Poslední plavba - Případ Kryštof Kolumbus

Poslední plavba - Případ Kryštof Kolumbus (2006, Klaus Brinkbäumer)


17.05.2019

Atlas odlehlých ostrovů

Atlas odlehlých ostrovů (2012, Judith Schalansky)


11.05.2019

Sedmeroev

Sedmeroev (2018, Neal Stephenson)


06.05.2019

Rok poté

Rok poté (2018, William R. Forstchen)


05.05.2019

Zamrzlý vesmír

Zamrzlý vesmír (2013, Martin Gilar)


02.05.2019

Stín Thovta

Stín Thovta (2008, Michael Peinkofer)


1 ...