sobihnusec

Hodnocení

07.08.2022

Stříbrná cesta

Stříbrná cesta (2019, Stina Jackson)


07.08.2022

Až uvidíš moře

Až uvidíš moře (2022, Scarlett Wilková)


05.08.2022

Dvojčata paní Karoliny

Dvojčata paní Karoliny (2021, Ronald H. Balson)


02.08.2022

Únikovka

Únikovka (2022, Marc Meller)


31.07.2022

Putinovi trollové

Putinovi trollové (2020, Jessikka Aro)


31.07.2022

Zymovrat

Zymovrat (2020, Andrew Caldecott)


31.07.2022

A lampa ještě hořela

A lampa ještě hořela (2022, Iva Tajovská)


30.07.2022

Seznam hostů

Seznam hostů (2021, Lucy Foley)


30.07.2022

Sicilští lvi

Sicilští lvi (2020, Stefania Auci)


28.07.2022

Popel všechny zarovná

Popel všechny zarovná (2015, Dominik Dán)


28.07.2022

Moje cesta do fantazie

Moje cesta do fantazie (2022, Lenka Poláčková)


26.07.2022

Gerda: Malá veľrybka

Gerda: Malá veľrybka (2021, Adrián Macho)


26.07.2022

Tři malé princezny

Tři malé princezny (2009, Georgie Adams)


26.07.2022

Tonička už všude byla

Tonička už všude byla (2021, Patrick Wirbeleit)


26.07.2022

Mojenka

Mojenka (2022, Olga Stehlíková)


25.07.2022

Aristokrat

Aristokrat (2021, Antonín Mazáč)


17.07.2022

Než jsme byly tvoje

Než jsme byly tvoje (2018, Lisa Wingate)


15.07.2022

Ne/promlčeno

Ne/promlčeno (2022, kolektiv autorů)


15.07.2022

Krev prvorozených

Krev prvorozených (2014, Juraj Červenák)


15.07.2022

Růže a čokoláda

Růže a čokoláda (2020, Teresa Simon)


11.07.2022

Krycí jméno Studentka

Krycí jméno Studentka (2022, Milena Štráfeldová)


06.07.2022

Prázdniny v Česku

Prázdniny v Česku (2021, Ladislav Zibura)


05.07.2022

Místo, odkud není návratu: Zpověď Ujgurky, která přežila čínský lágr

Místo, odkud není návratu: Zpověď Ujgurky, která přežila čínský lágr (2022, Andrea Claudia Hoffmann)


01.07.2022

Dotknout se duše

Dotknout se duše (2022, Marek Holeček)


30.06.2022

Malenka

Malenka (2018, An Leysen)


29.06.2022

Sára

Sára (2011, Dominik Dán)


28.06.2022

Spiklenci z lásky

Spiklenci z lásky (2017, Jaromír Jindra)


26.06.2022

Jiná třída

Jiná třída (2022, Joanne Harris)


25.06.2022

Anthropoid

Anthropoid (2016, Jaroslav Čvančara)


25.06.2022

Noční brána

Noční brána (2022, Peter May)


23.06.2022

Frida nespoutaná

Frida nespoutaná (2021, Maren Gottschalk)


22.06.2022

Až na ten konec dobrý

Až na ten konec dobrý (2021, Pavel Tomeš)


22.06.2022

Osiřelec

Osiřelec (2022, Mira Marcinów)


21.06.2022

Kabát a kabelka

Kabát a kabelka (2021, Marka Míková)


21.06.2022

Komunistické lágry

Komunistické lágry (2019, Jiří Padevět)


21.06.2022

Odbojová skupina bratří Mašínů

Odbojová skupina bratří Mašínů (2018, Jiří Padevět)


21.06.2022

Robinsoni a donkichoti

Robinsoni a donkichoti (2022, Aleš Palán)


20.06.2022

Cirkus Svět

Cirkus Svět (2022, Pavel Brycz)


19.06.2022

Ota Pavel: Pod povrchem

Ota Pavel: Pod povrchem (2020, Aleksander Kaczorowski)


16.06.2022

Železná rukavice

Železná rukavice (2022, František Niedl)


1 ...