pepua

Hodnocení

18.04.2021

Strážci z hlubin času

Strážci z hlubin času (2016, Howard Phillips Lovecraft)


07.03.2021

Temnota nepomíjí

Temnota nepomíjí (2019, Arthur Machen)


21.02.2021

Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu

Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu (2019, * antologie)


14.02.2021

My

My (1989, Jevgenij Ivanovič Zamjatin)


30.01.2021

Teorie podivnosti

Teorie podivnosti (2018, Pavla Horáková)


15.11.2020

Zachránce Impéria

Zachránce Impéria (1997, Karl Herbert Scheer)


03.11.2020

Souboj mozků

Souboj mozků (1997, William Voltz)


03.11.2020

Sabotéři na Arkonu

Sabotéři na Arkonu (1997, Kurt Brand)


03.11.2020

Smrt Lorda Admirála

Smrt Lorda Admirála (1997, Kurt Mahr)


03.11.2020

Dědictví ještěrek

Dědictví ještěrek (1997, Clark Darlton)


03.11.2020

Semeno zkázy

Semeno zkázy (1997, William Voltz)


23.10.2020

Kybernetický seržant

Kybernetický seržant (1997, Kurt Mahr)


12.10.2020

Uloupená flotila

Uloupená flotila (1997, Clark Darlton)


11.10.2020

Souboj pod dvojsluncem

Souboj pod dvojsluncem (1997, Karl Herbert Scheer)


11.10.2020

Imperátor a monstrum

Imperátor a monstrum (1997, William Voltz)


11.10.2020

Volání z věčnosti

Volání z věčnosti (1997, Kurt Brand)


09.10.2020

Květiny z Utiku

Květiny z Utiku (1997, Kurt Mahr)


07.10.2020

Muž dvou tváří

Muž dvou tváří (1997, Kurt Brand)


28.09.2020

Pod nepravou vlajkou

Pod nepravou vlajkou (1997, Clark Darlton)


28.09.2020

Stopami Antiů

Stopami Antiů (1997, William Voltz)


28.09.2020

Blokáda Lepsu

Blokáda Lepsu (1997, Kurt Brand)


27.09.2020

Poušť smrti

Poušť smrti (1997, Kurt Mahr)


26.09.2020

Modrá soustava

Modrá soustava (1997, Karl Herbert Scheer)


18.08.2020

Modla Passy

Modla Passy (1997, Kurt Mahr)
odpad!


18.08.2020

Flotila duchů

Flotila duchů (1997, Clark Darlton)


24.07.2020

Sluneční loterie

Sluneční loterie (1999, Philip K. Dick)


20.07.2020

Přechod

Přechod (2010, Justin Cronin)


24.06.2020

Šest dnů Kondora

Šest dnů Kondora (1983, James Grady)


03.05.2020

Fantom ulice

Fantom ulice (1996, Ian Livingstone)


27.04.2020

Rozkaz 42

Rozkaz 42 (1960, Eduard Fiker)


25.04.2020

Lawrencova smrt

Lawrencova smrt (1960, Edmund Niziurski)


17.04.2020

Maškary

Maškary (1972, Andrzej Piwowarczyk)


14.04.2020

Honba za miniaturou

Honba za miniaturou (1959, Erich Kästner)


13.04.2020

Nůž na hrdle

Nůž na hrdle (1959, František Jindřich)


04.04.2020

Jenom lidé

Jenom lidé (2019, Sylvain Neuvel)


22.03.2020

Krvavá fontána

Krvavá fontána (2010, Jaroslav Velinský)


22.03.2020

Spravedlivá pistole

Spravedlivá pistole (1969, Jaroslav Velinský)


22.03.2020

Zelenáč

Zelenáč (1997, William Voltz)


21.03.2020

Plazmatická stvůra

Plazmatická stvůra (1997, Kurt Brand)


21.03.2020

Oddělení III útočí

Oddělení III útočí (1997, Kurt Mahr)


1 ...