janinca

Hodnocení

17.01.2022

Kocour Matýsek

Kocour Matýsek (2000, Jaromír Červenka)


17.01.2022

Co je nejvzácnější

Co je nejvzácnější (2021, Astrid Desbordes)


16.01.2022

Žena v polární noci: Rok na Špicberkách

Žena v polární noci: Rok na Špicberkách (2020, Christiane Ritter)


12.01.2022

Ve škole se dějou věci!

Ve škole se dějou věci! (2019, Frida Nilsson)


11.01.2022

Návrat do divočiny

Návrat do divočiny (2019, Aleš Palán)


11.01.2022

Bratři Lví srdce

Bratři Lví srdce (2001, Astrid Lindgren)


08.01.2022

Pták Noh a ptáček Nožička – Ohňový mužíček Pinďula Panďula

Pták Noh a ptáček Nožička – Ohňový mužíček Pinďula Panďula (2021, Daniela Fischerová)


07.01.2022

Péťa se učí mluvit

Péťa se učí mluvit (2021, Marta Galewska-Kustra)


03.01.2022

Sestry

Sestry (2021, Kamila Hladká)


03.01.2022

Luna a ryba

Luna a ryba (2019, Lisa Aisato)


02.01.2022

Popletený tučňák

Popletený tučňák (2018, Amelia Cobb)


01.01.2022

Světlo z Pauliny

Světlo z Pauliny (2020, Jan Štifter)


29.12.2021

Snaživý medvídek

Snaživý medvídek (2021, Amelia Cobb)


28.12.2021

Duchové neklepou na dveře

Duchové neklepou na dveře (2020, Eulàlia Canal)


28.12.2021

Čarostřelec

Čarostřelec (2020, Jan Horníček)


27.12.2021

Strašidelnická

Strašidelnická (2020, Lucia Magašvári)


25.12.2021

Alžběta a Nina

Alžběta a Nina (2020, Jana Poncarová)


25.12.2021

Pohádky pod polštář

Pohádky pod polštář (2012, Zuzana Pospíšilová)


16.12.2021

Andílci se perou

Andílci se perou (2019, Pavel Vrána)


13.12.2021

Deník Dory Grayové

Deník Dory Grayové (2020, Naďa Reviláková)


13.12.2021

Oříškový podzim s Luckou, Jendou a Martínkem

Oříškový podzim s Luckou, Jendou a Martínkem (2021, Andrea Popprová)


10.12.2021

Osamělost prvočísel

Osamělost prvočísel (2009, Paolo Giordano)


10.12.2021

Každý bulí nad cibulí

Každý bulí nad cibulí (2017, Ester Stará)


07.12.2021

Julie z vlčí smečky

Julie z vlčí smečky (2020, Jean Craighead George)


07.12.2021

Proč už kocour nemlsá

Proč už kocour nemlsá (2011, Zuzana Pospíšilová)


05.12.2021

Lesní soud

Lesní soud (2020, Bohumíra Peychlová)


04.12.2021

Labyrint nedokončených setkání

Labyrint nedokončených setkání (2020, František Tichý)


30.11.2021

Pálenka: Prózy z Banátu

Pálenka: Prózy z Banátu (2014, Matěj Hořava)


30.11.2021

Norské děti

Norské děti (2018, Hana Roguljič)


24.11.2021

Kůzlátka

Kůzlátka (2016, Mária Rázusová-Martáková)


23.11.2021

Poněkud zvláštní kůň

Poněkud zvláštní kůň (2020, Frida Nilsson)


22.11.2021

Piráti z Ledového moře

Piráti z Ledového moře (2016, Frida Nilsson)


19.11.2021

Pan Baf

Pan Baf (2021, Joyce Dunbar)


13.11.2021

Včelka Meduška - Pohádky z včelího úlu

Včelka Meduška - Pohádky z včelího úlu (2018, Zdeňka Šiborová)


13.11.2021

Děvčátko s koťaty

Děvčátko s koťaty (1979, N. Mauerová (pseudonym))


11.11.2021

Dlouhá trať

Dlouhá trať (2020, Viktorie Hanišová)


10.11.2021

Kniholap

Kniholap (2019, Helen Docherty)


06.11.2021

Mariana a rozteklý kopeček

Mariana a rozteklý kopeček (2020, David Košťák)


04.11.2021

Jak se Josífek s Jožinkou ztratil a nevěděl o tom

Jak se Josífek s Jožinkou ztratil a nevěděl o tom (2015, Ester Stará)


04.11.2021

Chlapec, krtek, liška a kůň

Chlapec, krtek, liška a kůň (2021, Charlie Mackesy)


1 ...