Davb985

Hodnocení

02.06.2021

Mise na planetě

Mise na planetě (2021, Michael Mammay)


30.05.2021

Šprti & frajeři

Šprti & frajeři (2021, Kristýna Sněgoňová)


16.05.2021

Průlom

Průlom (2019, M. Grumley (pseudonym))


27.04.2021

Údolí vykoupení 2

Údolí vykoupení 2 (2006, Alastair Reynolds)


27.04.2021

Údolí vykoupení 1

Údolí vykoupení 1 (2006, Alastair Reynolds)


02.04.2021

Třetí etapa

Třetí etapa (2019, Jan Waishaupt)


31.03.2021

Rozkaz zabít

Rozkaz zabít (2016, James Dashner)


31.03.2021

Svět podle prota / Na světelném paprsku

Svět podle prota / Na světelném paprsku (2015, Gene Brewer)


11.03.2021

R.U.R.

R.U.R. (2004, Karel Čapek)


10.03.2021

Armada

Armada (2016, Ernest Cline)


03.03.2021

Psanci

Psanci (2021, Chuck Wendig)


27.02.2021

Hrůzostrašné příběhy

Hrůzostrašné příběhy (2001, Arthur Conan Doyle)


27.02.2021

Studna duší

Studna duší (2004, Arthur Bertram Chandler)


27.02.2021

Stavitelé Prstence

Stavitelé Prstence (2020, Larry Niven)
odpad!


27.02.2021

Z říše tajemství

Z říše tajemství (2008, Arthur Conan Doyle)


25.02.2021

Síň slávy II B - Nejlepší SF novely

Síň slávy II B - Nejlepší SF novely (2011, Ben Bova)


23.02.2021

Šílený Měsíc

Šílený Měsíc (2000, Algis Budrys)


22.02.2021

Cesta na okraj

Cesta na okraj (2004, Arthur Bertram Chandler)


18.02.2021

Blábol a jiné příběhy

Blábol a jiné příběhy (2016, Neal Asher)


15.02.2021

Dobrodružství na moři i na souši

Dobrodružství na moři i na souši (2020, Arthur Conan Doyle)


03.02.2021

Děti bouře

Děti bouře (2021, Kirsten Beyer)


31.01.2021

Milovník zvířat

Milovník zvířat (1992, Josef Pecinovský)


31.01.2021

Strategie úniku

Strategie úniku (2020, Martha Wells)


28.01.2021

Termiti z Titanu II

Termiti z Titanu II (2012, Josef Pecinovský)


27.01.2021

Já, robot: Poslouchat

Já, robot: Poslouchat (2014, Mickey Zucker Reichert)


26.01.2021

Městečko Pines 2

Městečko Pines 2 (2019, Blake Crouch)


19.01.2021

Tvář vod

Tvář vod (2021, Robert Silverberg)


19.01.2021

Termiti z Titanu I

Termiti z Titanu I (2012, Josef Pecinovský)


10.01.2021

Sníš o druhé Zemi?

Sníš o druhé Zemi? (2020, Temi Oh)


07.01.2021

Plošina

Plošina (2020, Roger Levy)
odpad!


07.01.2021

Božská vlna

Božská vlna (2018, Patrick Hemstreet)


06.01.2021

Amanda

Amanda (2020, Kristýna Sněgoňová)


30.12.2020

Yarminův syndrom

Yarminův syndrom (2020, Petr Heteša)


28.12.2020

Vesmírní křižáci

Vesmírní křižáci (2019, Poul Anderson)


26.12.2020

Jiskry války

Jiskry války (2019, Gareth L. Powell)


25.12.2020

Operace Thümmel

Operace Thümmel (2020, F. Kotleta (pseudonym))


18.12.2020

Žádná chvíle není poslední

Žádná chvíle není poslední (2018, Petr Heteša)


17.12.2020

Tajemství a záhady

Tajemství a záhady (2020, Arthur Conan Doyle)


12.12.2020

Pandořina hvězda – Invaze

Pandořina hvězda – Invaze (2019, Peter F. Hamilton)


08.12.2020

My jsme legie

My jsme legie (2018, Dennis E. Taylor)


1 ...