...třeba někoho zaujme

alekis 25.04.2019 v 16:48:25

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

denib 25.04.2019 v 17:20:49

encyklopedie: Ačkoli mám raději originály, těma prvníma třema králíkama jsi mě zase roztancoval v sedě ... i ty jeden ...

encyklopedie 25.04.2019 v 17:43:44

alekis, když jsem tam dával králíčka, tak jsem si samozřejmě všiml i tohoto videa /já už ho mám ve sbírce aspoň rok .....sleduji rokec tance.....i ty závodní.... ty už jsou na můj vkus hodně vyšperkovaný, až ekvilibristika .....
tenhle taneček z pod "ajfelky" to je ten správný hravý tanec /nádhera/

denib ....pro tebe a všechny ženy zde chodící - ještě jeden králíček .....
https://www.youtube.com/watch?v=chXToVbm0PY

encyklopedie 25.04.2019 v 19:08:23

...koukám, čučím, sleduji....co je nového okolo a ejhle - Laila
https://www.youtube.com/watch?v=xc_b0y6Q7rU

Eicherik 25.04.2019 v 19:56:24

Já mám Temný kraj taky rád. :-) Velmi se mi líbila scéna, kdy otec policistky opil psychologa. :-D

encyklopedie 26.04.2019 v 10:32:08

...už. Konečně!
Opičák je zpět! .....kdo si lebedil u thrilleru Čtvrtá opice ....u psychopata, kterému říkají Opičí vrah.....má se zase na co těšit.... opičák není v dalším příběhu hlavní téma vyšetřování....nicméně je pořád na svobodě
Pátá oběť od J.D.Parkera
Oficiálně se Porter a jeho tým věnuje případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny?
Zatímco Porterovi kolegové usilovně hledají odpovědi na tyto znepokojivé otázky, on sám pokračuje v pronásledování Opičáka. Jakmile to zjistí jeho nadřízený, je postaven mimo službu. Ani to ale nemůže Portera zastavit. Je dopadením Bishopa tak posedlý, že se upne na starou rozmazanou fotku a ta ho dovede do světa temnějšího, než si kdy dokázal představit. A tehdy zjistí, že existuje jen jedna věc děsivější než mysl sériového vraha: mysl matky, která ho přivedla na svět......
kurecpalec ...... zase nebudu spát, dokud to nepřečtu....

encyklopedie 26.04.2019 v 11:21:56

....zase si dám jedno scifíčko od oblíbeného Dana Simmonse - Pustá duše
MISTROVSKÝ ROMÁN OD AUTORA HYPERIONU, TERRORU A PÁTÉHO SRDCE… Jeremy Bremen má tajemství. Celým životem ho provází schopnost číst lidem myšlenky. Zná všechny jejich skryté touhy i obavy a pouze díky své manželce Gail, která roky fungovala jako štít mezi ním a děsivou tíhou jeho nadání, ještě nepřišel o rozum. Jenže Gail umírá, její vědomí utichá a Jeremymu hrozí, že se z náhlého přívalu myšlenek zblázní. A proto se dává na útěk – před svou týranou myslí, minulostí i sám před sebou –, v naději, že mu samota a izolace přinesou kýžený klid. Osud mu však nepřeje a klade před něj jednu překážku za druhou. Jeremy se vydává na nebezpečnou cestu po Americe, při níž odhalí nejen ty nejtemnější a nejkrutější hlubiny lidské duše, ale také tajemství samotné podstaty smrtelnosti a vesmíru. Existuje jen jeden svět, nebo je jich víc? A mohli by se Gail s Jeremym v některém z nich znovu setkat?
....pár knih od Simmonse jsou opravdové špičky /načtený Terror to byla skutečná poslechová papačka/.....snad to bude i tento román..........

Akorát ta obálka knihy.....to je zase výtvarný humus

Text příspěvku byl upraven 26.04.2019 v 11:24:19

encyklopedie 27.04.2019 v 10:39:19

.....potencionální četba?......neznám...netuším...uvidím
Søren Sveistrup
Kaštánek
Jednoho sychravého podzimního dne najde policie na předměstí Kodaně tělo mladé ženy. Někdo ji brutálně zavraždil a uřízl jednu ruku. Nad obětí visí panáček z kaštanů.
Případu se ujímá mladá a ambiciózní vyšetřovatelka Naia Thulinová. Za parťáka dostane vyhořelého kolegu Marka Hesse, kterého právě vyhodili z hlavního sídla Europolu v Haagu a poslali zpět do Kodaně. Brzy přijdou na to, že kaštanový panáček na sobě nese stopu po zmizelé dívce, o které se všichni domnívají, že byla před rokem zavražděna: jedná se o dceru Rosy Hartungové, ministryně sociálních věcí. Případ je dávno objasněný a pachatel se k vraždě přiznal.
Krátce nato je ale nalezena další oběť a s ní i další kaštanová figurka se stopou po mrtvé dívce. Thulinová s Hessem pátrají po souvislostech mezi případem dcery ministryně, zavražděnými ženami a vrahem, kterému se daří šířit strach po celé zemi. Hrají o čas. Obávají se, že se pachatel vydal na vražednou misi, která pro něho ještě zdaleka neskončila.

alekis 27.04.2019 v 13:09:29

encyklopedie 27.04.2019 v 14:22:36

alekis .....já jak vidím něco co třeba zaujme.....šup s tím do kolonky Chystám se číst .....pak zjistím, že tam mám skoro 200 knížek, což je pěkná blbost a kravina .....pak čučím, že tam mám minimálně 50 knih, které jsem dávno přečetl....a protože mě to tady nebaví, tak to ani nepřesouvám do přečtených .....ale semotamo tam najdu něco, co jsem ještě nečetl a pak je radost na Starém Bělidle........

alekis 27.04.2019 v 14:37:20

alekis 27.04.2019 v 18:02:52

encyklopedie 27.04.2019 v 18:04:27

alekis.....to je nejlepší úschovna co číst .....jen člověk nesmí být bordelář

alekis 27.04.2019 v 18:34:46

encyklopedie 27.04.2019 v 18:39:13

...jak jsem naletěl....
...človíček důvěřuje, neprověřuje, nepodívá se pořádně vo co go..... Paulina Świst - neznám, zkusím /do první stránky knihy netuším, že je to Polka a že se kniha odehrává v Polsku/
...koukám kniha mezi detektivkami, grázl Šedivák "si jde pro doživotní trest" .....jenže ho obhajuje jeho nevlastní sestra, a ta se nějak zaplete /kde jinde než jak už dávno řekla Briditta Bardotová - Všichni se sejdeme v posteli/ s prokurátorem.... tak to bude bomba ....dí moje čtenářská dušička ....ale ouha - Šedivák je šedivák, ale kniha spíše připomíná 180 odstínu /ne Šediváka/ ale šedi ....
...prvních 100 stran a ani králíci nejsou tak aktivní jak Kinga a Chladnej....
Tohle ovšem dám celé, páč o sexu už tak mohu akorát čítat....a snad se tam objeví i ten čekaný thriller..............kurecpalec

encyklopedie 27.04.2019 v 18:42:27

alekis - ticho a zuřivost je první, protože je to poslední vložené.....tam se to řadí podle datumu vložení .....musím tam nakouknout a vyházet přečtené knihy...

alekis 27.04.2019 v 18:57:11

encyklopedie 27.04.2019 v 19:03:37

alekis Otíky mám rád dva - jeden je Labudův Otík a druhej je Otík Finkůj ....
mám přečtené všechny Finky ....a navadí mi v knihách forma ich, ani bich, ani dich...dokonce ani ň ......

Eicherik 27.04.2019 v 19:06:28

Otík je silně nakažlivej. :-)

encyklopedie 27.04.2019 v 19:06:36

alekis....čekal jsem tvrdej thriller....zatím je to tvrdej /samozřejmě knižní/ sex.....

alekis 27.04.2019 v 19:35:28

encyklopedie 27.04.2019 v 20:06:30

alekis...ad 5.... v sousedním vlákně nečekej ani zajímavou připomínku-postřeh-informaci.....
Noe a spol. .....je dobře, že je jim země lehká ....pryč od nich

alekis 27.04.2019 v 21:35:21

encyklopedie 28.04.2019 v 11:10:39

....vzpoměl....zapoměl....tak až ted s křížkem po funuse
...v březnu uběhlo 60 roků co Billy Wilder natočil nesmrtelnou komedii Some Like It Hot
....u mne pořád nepřekonatelná komedie.....a protože mám rád tanečky, tak jedno tango - už nenatočí nikdo lepší .....
https://www.youtube.com/watch?v=hn_7PpyxqZM

alekis 28.04.2019 v 11:25:38

Vložit příspěvek
1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 94