...třeba někoho zaujme

encyklopedie 11.04.2019 v 12:52:46

Lenko .....dnes u nás v kině Hvězda
17:30 Hellboy
20:00 Řbitov zvířátek
...fakt nekecám

Lenka.Vílka 11.04.2019 v 13:01:07

Encyklopedie: já tomu věřím :) ale bylo mi to divný. Dávaj ještěí nějakou blbost, u nás by tolik věcí najednou nezvládli vysílat :D tak to asi o týden posunuli. Prostě Most, no :O ale mám strach, u nás taky od osmi. Cesta domu bude dlouhá... ;)

encyklopedie 11.04.2019 v 14:57:15

.......mám rád Costnera....před krátkým časem jsem upozornil na jeho výkon v seriálu Yellowstone....
a ted se můžeme podívat na film kde řádí Costner spolu s Woody Harrelsonem ....
The Highwaymen je pro mne podívaná tohoto měsíce ......
Bonnie a Clyde - nejznámější gangsterské duo v USA a pravděpodobně i na celém světě - terorizují americký středozápad, zabíjejí policisty a ani přes tisíc nasazených mužů zákona nedokáže tuto dvojici zadržet. Frank Hamer (Kevin Costner) je ve výslužbě, ale zprávy o dvou zločincích mu nedávají spát. Vyhledá proto svého starého kolegu Maney Gaulta (Woody Harrelson), se kterým se pouští do pronásledování s cílem konečně polapit zdánlivě nepolapitelnou dvojku grázlů.
...u nás doma mých oblíbených 321%

triatlet 11.04.2019 v 19:28:48

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie 11.04.2019 v 20:10:39

Eicherik....dnes dočtu rozečtenou knihu a zítra ráno mažu do Knihy pro novinku....
....nová sérka - Sayer Altairová
Neurovědkyně FBI Sayer Altairová pátrá po zlu v nejhlubších zákoutích lidské mysli. Zatímco se stále vzpamatovává ze smrti svého snoubence, netouží po ničem jiném než se zaměřit na svůj výzkum mozků sériových vrahů. Ale když washingtonská policie začne vyšetřovat strašlivou vraždu dívky, která pomalu vyhladověla k smrti, zatímco byla vězněna v kleci, je Sayer přivolána, aby vyšetřování vedla. Když je oběť identifikována jako dcera známého senátora, stává se Sayer středem pozornosti.
Zatímco roste tlak ze strany veřejnosti, zjišťuje, že byla unesena další dívka, která se potácí na hranici smrti. S přibývajícími důkazy se Sayer usilovně snaží zachránit druhou oběť. Brzy ale zjišťuje, že pátrat po vrahovi s nebezpečnou posedlostí – vrahovi, který je jí blíž, než si myslela.
Ellison Cooper
V kleci

encyklopedie 11.04.2019 v 22:44:38

...tak se konečně objevil další příspěvek ke knize Zlatovlásska! .....napjatě čekám a je to jedna z mála knih kde budu sledovat komenty ..... takové bestiárny jdou celkem mimo mne /nejsem vyznavač knih z koncetráků..../ ....u této knihy mne úplně rozložila anotace a nemohl jsem se dočkat, až si knihu přečtu /i když ve slovenštině/ ....nakonec jsem něco málo napsal, ale zdaleka ne komentář .....tahle kniha zůstala na mé duši, hodně se vryla ....ale není potřeba to ventilovat...............

Killingjoke 12.04.2019 v 11:57:41

denib 12.04.2019 v 12:04:15

Nevím, jestli konec světa, ale konec Španělska asi ano. Jestli totiž budou tamní holčičky vyrůstat jenom na tak "nesexistických" příbězích jako je třeba Xena, tak se mají španělští chlapečci na co těšit :-)

marlowe 12.04.2019 v 13:06:26

Řekl bych, že to je nestvůrné.Takhle to dopadne vždycky, když pár blbců vymyslí nějaký -ismus a mlčící většina se "mlčky" nechá hnát na porážku.

marlowe 12.04.2019 v 13:10:56

Knihovníci, možná byste měli Bradburyho román 451 stupňů Fahrenheita pomalu přeřadit z oddělení sci-fi na regál "Romány ze současnosti".

tolojza 12.04.2019 v 13:43:34

Je to bizár, ale v jedné škole ve Španělsku/Katalánsku! Vzhledem k tomu, co se třeba učilo celá léta ve všech školách v celém táboře míru, tak ten konec světa nastal "přibližně" před 50 či 60 léty.

Text příspěvku byl upraven 12.04.2019 v 13:54:34

encyklopedie 12.04.2019 v 15:12:36

.....furt se něco děje a můžeme zveřejnit další novinku /a určitě se nejedná o koninku.....
29.4. zaběhneme do Knihkupectví a bereme do ruk tu nejočekávanější knihu toho dne....vážení přátelé ano .....nový Martin Goffa se na nás bude usmívat a lákat na knihu Přiznat vinu
.....Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla. O dvaadvacet let později jiná žena podléhá zákeřné nemoci a její beznadějně stav vyprovokuje k činu muže, který ví, co se té dávné deštivé noci událo. Pravda, jež vyplouvá na povrch, s sebou však nepřináší úlevu a vykoupení, nýbrž jen další bolest a několik podob smrti

https://www.youtube.com/watch?v=jiCttjcfdGg

Text příspěvku byl upraven 12.04.2019 v 15:14:13

Eicherik 12.04.2019 v 18:04:29

Červená Karkulka. Je to šílenost, ale tohle už mě naprosto nepřekvapuje. A lidé kteří tyhle věci podporují jsou už bohůmžel i mezi námi. I tady na DK.

alekis 12.04.2019 v 18:12:29

encyklopedie 12.04.2019 v 20:11:51

....občas vzpomenu nějaký starší film .....tak jsem si vpomenul na rok 1974. Tehdy se hrál v kině stejný film od pátku do čtvrtka...v pátek se film vyměnil za jiný..... občas bylo problém sehnat lístky i když se hrálo celý týden. V tomto roce se hrál film na který stála hned při otevření předprodeje největší fronta, jaká kdy u tohoto kina narostla..... ti první tam prý stáli 5 hodin ......asi by nikdo neuhodl, který film to byl..... později ani na Vetřelce nebyla taková dlouhá fronta....

denib 12.04.2019 v 20:53:46

Nemyslíš náhodou tu dvojici modrých očí zmiňovaných pod dubem?
Případně Jáchyma? Ještě jsem tehdy nebyla na světě, ale celkem bych tomu věřila :-)

Killingjoke 12.04.2019 v 20:53:48

encyklopedie 12.04.2019 v 20:58:40

...ne,ne a ne...Michele Placido ...pozdější komisař Cattani a půvabna milenka Bebela, Laura Antonelli ve filmu
Bože, jak hluboko jsem klesla!

Raksa.A 12.04.2019 v 21:01:57

encyklopedie, to byl rok, kdy jsem byla v takovém fofru, že mě ani žádný film nezajímal. 6.ledna se mi narodil první syn, a 26.listopadu druhý. A jelikož jsem ten typ, co zvrací už druhý den po početí, tak mi vlastně nebylo špatně jen 6 neděl - a po 26.listopadu jsem měla dvě mimina, každý jinak velký a to nový s obráceným spaním.
To byl bezva rok!

encyklopedie 12.04.2019 v 21:38:47

Raksa.A ...my tedy měli oproti vám zpoždění ......u nás to prclo do postýlek po 15-ti měsících

encyklopedie 13.04.2019 v 14:40:29

...když už jsem vzpoměl detektiva Martina Becka, tak se poohlížím po zfilmovaných knihách podle této série...
dva filmíky už jsou doma
Muž na střeše - 1976 - švédský ...podle románu Säffleská bestie
Tento švédský film se stal v roce 1976 nejúspěšnějším projektem Švédského filmového institutu na příštích šest let, překonal jej až Bergmannův snímek Fanny a Alexandr (1982).

...ještě jsem stáhl americkou verzi M.Becka z roku 1973 Smějící se policajt , podle románu Noční autobus....
netuším, neviděl jsem, ale když vidím - hlavní role Walter Matthau ....tož kurecpalec to musím vidět ....
a jdeme pátrat po dalších........

Text příspěvku byl upraven 13.04.2019 v 14:42:21

encyklopedie 13.04.2019 v 18:54:41

.....nekoukneme, ale podíváme se na další možná zajímavou novinku
Takis Würger
Klub
Hans Stichler pochází ze skromných poměrů. Když mu jediná žijící příbuzná zprostředkuje stipendium na Univerzitě v Cambridgi a on má jako protislužbu vyřešit zločin, ještě netuší, k čemu se zavázal.
Hans se stane členem elitního Pitt klubu a zamiluje se do Charlotte, která ho zasvětí do života britské smetánky. Mladý student si brzy uvědomí, že v klubu — mezi koženými křesly, křišťálovými lustry, intarzovaným nábytkem a zvířecími trofejemi — se dějí věci, o kterých nikdo nechce mluvit nahlas. I Charlotte nejspíš něco skrývá. A právě za dveřmi legendárního Pitt klubu dostane Hans možnost volby: má se v zájmu dobra dopustit něčeho špatného?

Originální a rafinovaná kombinace dojemného milostného příběhu, vývojového románu a napínavého vyšetřování, která ukáže, že zlo najdete i tam, kde byste ho rozhodně nečekali: v prestižním akademickém klubu.

encyklopedie 13.04.2019 v 19:07:42

...sehnal jsem ebook knihy...tou proložím četbu oblíbených thrillerů ....protože zkrátka tu knihu si musím přečíst
Mithen, Steven
Konec doby ledové
Autor zve čtenáře na cestu kolem světa, světa pravěku, který dokáže originálním způsobem oživit a přiblížit se použitím nejposlednějších objevů z oboru archeologie, ale i výsledků výzkumů dědičnosti či formování životního prostředí. S použitím historických pramenů i nových nálezů se vydáváme na vzrušující putování v čase, kdy pro nás autor evokuje minulost s postižením i nejintimnějších hnutí mysli pravěkého člověka. Navštívíme rozličné kultury, poznáme různé způsoby života pravěkých lidí, povšimneme si změn krajiny vyvolaných lidskou činností, k nimž docházelo v průběhu těch osudových 15 000 let, kdy byl položen základ moderního světa.

....jdu se ponořit do doby 20 000 l. př. Kr. – poslední doba ledová vrcholí.

encyklopedie 14.04.2019 v 09:41:46

......řekl bych, že od začátku roku už vyšlo pár dobrůtek....ale já čekám a teprve žně přijdou
....15.4. vyjdou dvě knihy /a to je od nového roku velká čekačka...
Domino nás poctí pokračováním honu na Opičího vraha / i když v jiném případu/ .... detektiv Sam Porter se bude věnovat případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny?
...a 15.4. vyjde u Omegy Deset mrtvých komiků od Fred Van Lente...
..a tohle má být brilantní debut .........
Kniha vzdává hold velikánům žánru jako Agatha Christie a jejím Deseti malým černouškům a zároveň originální zábavou díky vtipným a komickým dialogům postav, neboť každá z nich se záhadu snaží vyřešit stylem svého oblíbeného detektiva...........

....a tož teda, to si nemohu nechat ujít ....a navíc další žňový koncert bude pokračovat 22.4. kdy vyjdou další tři očekávané kousky .....někdy příště........

Vložit příspěvek
1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 94