Štítky :-)


Koka
Koka 26.05.2013 v 22:34

Doporučuji příští literární soutěž vypsat právě na "štítkovací" zadání, jak už někdo výše navrhoval. Stačilo by např. sdělit: napište povídku / pohádku / přednášku nebo jiný krátký útvar na max. 2 NS resp. jistý maximální počet slov, kde budou požita témata ze štítků zobrazovaných dne xy v hodinu yz . Nevím, zda se štítky v danou chvíli zobrazují všem stejně, ani jak dlohou tam pak "visí", ale mohlo by to přinést zajímavé výsledky. Mohla by to být soutěž blesková, s uzávěrkou třeba za 2 - 3 dny.

knedlik
knedlik 10.06.2013 v 00:29

japonská kultura, slepota, sociální péče, Touretteův syndrom, divy světa

hmmm... :-)) A to by bylo, pane, téma...

evelinaevelina
evelinaevelina 10.06.2013 v 21:45

Opět jsem neodolala. Přiznávám, že každý den sleduji co náhodný výběr dá k dispozici - že by začátek závislosti?

Barma, literatura, sci-fi pro děti, sebepoškozování, Božena Němcová

knedlik
knedlik 13.06.2013 v 22:12

Jo že, já už se taky vždycky těším na nebývalou kombinaci, co mě pobaví :-)
dneska:

mořské panny, literární kritika, japonérie, sluchově postižení, nenásilí

HTO
HTO 14.06.2013 v 01:08

Když vidím, že kolegyně knedlik má v obou případech Japonsko, možná by stálo za průzkum, jestli se každému objevuje nějaké téma častěji, než komukoliv jinému; pak by DK mohla fungovat i jako svého druhu orákulum.

knedlik
knedlik 14.06.2013 v 13:49

.. a tajemný hlas uprostřed noci tiše promlouvá: "japanistiku! věnuj se japanistice!" :-))


mně na tom zaujalo, že to v obou případech bylo v kombinaci se smyslovou chorobou - slepotou, hluchotou a Tourettovým syndromem. Zvláštní, zvláštní...


Koka
Koka 14.06.2013 v 14:37

Pokud by to tak bylo a štítky by opravdu fungovaly jako varovaní, tak je se mnou ámen - za poslední dva dny jsem tam už potřetí měla "exekuce" !!!
Snad by se ale z toho dal úspěšně sestavovat horoskop do deníku Blesk :-)

HTO
HTO 14.06.2013 v 18:26

No, pro knedlika z toho plyne, že by měla medicínu provozovat v Japonsku (což nemusí být bez velikých možností, viz. Bod obratu), kdežto kolegyně Koka by mohla nějakému lžiastrologovi svůj nápad výhodně prodat a koupit si knihy.

Já mívám často ještěry, tak jsem právě teď nakrmil jak Slizouna, tak Kryštůfka.

Text příspěvku byl upraven 14.06.13 v 18:27

evelinaevelina
evelinaevelina 14.06.2013 v 23:17

Dnešní patero - varování nebo dobrá prognóza?

starosti, řecké báje, zaklínači, hospic, psychosomatická medicína

elfos
elfos 15.06.2013 v 00:19

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

knedlik
knedlik 16.06.2013 v 20:07

No, v případě elfos bych se bála víc :-)

(samozřejmě nechci nic přivolávat)

Mimochodem to je ale taky divné, protože se mi nikdy nestalo, že bych měla tak "jednooborové" štítky...

evelinaevelina
evelinaevelina 16.06.2013 v 22:12

Myslím, že takovéto "jednooborové" patero jako v případě elfos je skutečně výjimka.
Různorodost (někdy až zásadní nespojitelnost) je pro štítky charakteristická a proto mně tak sympatická .

knedlik
knedlik 17.06.2013 v 18:52

Star Wars, Mrakoplaš, aristokracie, Kinská Nora, cestopisné příběhy

kombinace prvních dvou je super :-))

elfos
elfos 26.06.2013 v 19:53

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dáma s hrnstjm
Dáma s hrnstjm 27.06.2013 v 07:43

těhotenství, péče o dítě, porod, tělesná cvičení, vývoj dítěte - - - OMG! Že by další znamení??? :-D

Thanyss
Thanyss 27.06.2013 v 07:58

studenti, černoši, soudci, sérioví vrazi, beat generation

Že by znamení ať se dneska vyhýbám studentům tmavší pleti se zálibou v beat generation, jinak to mám jasný? :D

Athena
Athena 27.06.2013 v 18:52

Začínám mít dojem, že štítky jsou nějaké skryté poselství: školské sestry sv. Františka, 4.-5. století, sestry Matky Božího milosrdenství, svátost nemocných, poslední pomazání
Buď tu má někdo pěkně morbidní smysl pro humor nebo už zítra nebudu mezi živými (nebo možná obojí). :))

Dáma s hrnstjm
Dáma s hrnstjm 01.07.2013 v 22:00

klarisky, Antikrist, patriarchové, svědectví, teologové - koukám, že je to nějaká spřátelená série s Atheninými štítky viz výše :)

knedlik
knedlik 01.07.2013 v 23:11

nadace, RPG - hry na hrdiny, Vukogvazd, stalking, nákaza

co je sakra Vukogvazd? :-D

HTO
HTO 01.07.2013 v 23:41

Vukogvazd díky DK znám!

kolotoče, čínská kuchyně, invaze rostlin, grizzly, klystýr – tedy představa, že grizzly dostává klystýr...

Text příspěvku byl upraven 02.07.13 v 01:25

nightlybird
nightlybird 02.07.2013 v 10:55

knedlík - Vukogvazd= archaické vyjádření pojmu Vlčí hvozd = imaginární svět (ála Zeměplocha), vyskytující se ve hře Dračí doupě. Víc ti o tom neřeknu, nejsem ještě až tak hravý. Protože hra probíhá na netu, určitě by se okolo toho dalo něco vygůglit.
HTO - za samotnou představu chudáčka grizzlyho prodělávajícího klystýr by tě měli odchytit ochránci zvířat a dát klystýr tobě.

Text příspěvku byl upraven 02.07.13 v 10:59

knedlik
knedlik 02.07.2013 v 17:00

po pozření něčeho z čínské kuchyně, ať to máme veselejší :-))

noční ptáče, děkuji za objasnění :-)

nightlybird
nightlybird 02.07.2013 v 23:57

knedlík - nebuď škodolibá (ať už jsi měla na mysli grizzlyho, nebo přítele HTO).

HTO
HTO 03.07.2013 v 00:51

Ale, slečna (není s krátkým „i“?) je medička, na tu se nedá za takový vtípek zlobit, navíc tím jen učinila veselejší představu púvodně moji; ostatně jednu -skopii, po které ze mě tekla voda ještě pár hodin, jsem ve zdraví přežil, tak by ji jistě přežil i medvěd.

Přikládám odkaz na něco, co jsem v životě neviděl – bezsrstý medvěd: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1225042/Germanys-bald-bears-Fur-disease-afflicts-Dolores-baffles-vets.html

nightlybird
nightlybird 03.07.2013 v 01:06

HTO - pravdu díš. Protože nemám tak vytřeštěné oči jako její avatar, přehlédl jsem se. Co ale není k přehlédnutí, tak chudák méďa - to je prostě děs.



Vložit příspěvek