Prodej nebo výměna knih


hhannie
hhannie 19.08.2017 v 17:33

Hezký den, v bazaru nabízím stále spoustu učebnic pro SŠ za nízké či symbolické ceny, nepotřebujete někdo? Můžete vzít i více najednou za jedno poštovné (většinou kolem 85 Kč při více ks).
https://www.databazeknih.cz/muj-bazar/hhannie-81222

lucie26
lucie26 01.09.2017 v 13:02

Lákalo by někoho výměna knihy za knihu? Myslím si, že by to mohlo být fajn. :)

Apache
Apache 05.09.2017 v 09:24

Za rozumnou cenu nabízím romány Stephena Kinga a dalších autorů.
Ve většině případů jde o první vydání, pokud neuvádím jinak. Všechny knihy jsou ve velmi dobrém nebo dobrém stavu.
Budete-li mít o některou zájem, ozvěte se mi do pošty (zpráv) a dohodneme se.

Zde je seznam:

STEPHEN KING:
Carrie, Osvícení, Prokletí Salemu, Řbitov zviřátek, Misery, Tommyknockeři, Dračí oči, O psaní, Černý dům (napsáno společně s Peterem Straubem) a Temné vize (autoři: S. King, Dan Simmons a George R.R. Martin).

Knihy podobných a jiných autorů:

DAN SIMMONS:
Děti noci, Temné léto a Hladové hry (novější překlad románu "Čas mrchožroutů").
RAY BRADBURY:
Rychlejší než oko, Jízda naslepo, O půlnoci tancoval drak a Proti proudu času.
CLIVE BARKER: Galilea.
JOE HILL (syn Stephena Kinga): Vánoční říše.
GRAHAM MASTERTON: Hymnus.
ANDRZEJ SAPKOWSKI: Paní jezera (pátá část ságy o Zaklínači).
SIMON CLARK: Noc trifidů (pokračování kultovního Dne trifidů).
ROBERT MERLE: Víkend na Zuydcoote.
KODŽI SUZUKI: Kruh.
JACK KEROUAC: Osamělý poutník.
HENRY MILLER: Sexus.

Antologie:

NEBEZPEČNÉ VIZE (legendární sci-fi antologie sestavená Harlanem Ellisonem) a ČESKÉ HORORY (antologie českých horrorových povídek z let 1831 - 1932).

Dále nabízím dvě knihy o LED ZEPPELIN (Tony Horkins: Led Zeppelin; Dave Lewis & Simon Pallet: Led Zeppelin - všechny koncerty a pak ten pásek) a publikaci FILM (velký obrazový průvodce světem filmu) Davida Parkinsona.

Text příspěvku byl upraven 05.09.17 v 09:42

janicka12362
janicka12362 20.09.2017 v 16:13

Prosim vas shanim knhhu Zapomenuta zahrada od Kate Morton,nemate nekdo????

siena
Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 20.09.2017 v 16:34

Siena: to jsem chtěla janicce12362 taky poradit, ale kniha je označená jako prodaná...tak nechápu, proč tam furt visí a mate...

Text příspěvku byl upraven 20.09.17 v 16:36


Skallarix
Skallarix 20.09.2017 v 17:00

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 20.09.2017 v 17:07

Skeeve: aha a zároveň díky (zrovna dneska jsem na bazaru první den, tak všechny kličky ještě neznám a jenom se chci "zbavit" toho navíc, ne na tom brutálně vydělat). Ale na druhou stranu...když už někomu pošlu odkaz s radou, kde tu knihu najít, tak si alespoň danou knihu v bazaru rozkliknu, ať vím, jestli je momentálně k mání. Protože to nejspíš tazatelka udělala a teprve potom se zeptala v diskuzi (což je přece logické)...
Já třeba už docela dlouho čekám na knihu "když se mi znovu dostane do ruky, napíšu vám jako prvnímu" a to je blbej pocit...

Text příspěvku byl upraven 20.09.17 v 17:09

Naias
Naias 20.09.2017 v 17:52

Lenka.Vílka, logické to je, ale veľa ľudí to nerobí. Dávajú ponuky do diskusií, do komentárov pri knihe, všade možne, pričom si vôbec nevšimnú, že nejaký bazár existuje.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 20.09.2017 v 18:02

Naias: už jsem na svojí osobu slyšela, že jsem naivní a ve všech hledám to lepší...ale alespoň jsem se dozvěděla novou informaci o tom, jak funguje bazar :)

siena
siena 20.09.2017 v 18:29

Ano, nerozklikla jsem si, nevšimla jsem si, pokorně, co nejpokorněji, se omlouvám, že jsem uvedla zavádějící informaci.. půjdu zpytovat své svědomí, protože jsem si připsala další hřích a opět díky mě klesla zdejší úroveň...Ať je mi to poučením, že je lepší mlčet a nechat to jen na těch povolaných, vyvolených, kterým je hned všechno jasné...Je velké štěstí, že je jich na DK tolik...

Text příspěvku byl upraven 20.09.17 v 18:34

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 20.09.2017 v 18:40

Siena: není to konec světa, ale má to dost společného s tím, co jsem psala dřív. Já prostě předpokládám, že se někdo podívá do bazaru a teprve potom položí dotaz, jestli knihu někdo nemá a jenom ji třeba do bazaru nedal (moje naivita ohledně lenosti některých uživatelů je znát, ale janicku neznám, tak nemohu soudit a nic vyvozovat). Ale to přehnané sebemrskačství z vaší strany je, doufám, ironie, protože jinak není třeba. Nebojte, ke klesání úrovně jsou tady horší cesty :D

siena
siena 20.09.2017 v 18:45

Uf, to jsem si oddechla:-)

Nevím jestli nenaivní, ale už jsem se zde x-krát přesvědčila, že tu jsou ještě línější osoby než já, kteří nerozkliknou ani samotnou rubriku, natož nějaké finální nuance. A nemusí se to týkat jen Bazaru. Fakt je, že už ho moc nesleduji, proto mne ani nenapadlo, že tu tato možnost PRODÁNO vlastně je...i když si teď vybavuji, že už tu někde proběhla diskuze na toto téma...

A jestli mohu, abych odčinila...
http://muj-antikvariat.cz/hledani?q=zapomenut%C3%A1+zahrada&search_sub=Hledat
Rozklikla jsem si...v 18:42 byla v obou antikvariátech nabízena.

Text příspěvku byl upraven 20.09.17 v 18:55

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 20.09.2017 v 18:59

Siena: v popisu knihy je napsáno pouhé a jednoduché PRODÁNO. Ale už mi bylo vysvětleno, proč to tak chodí (kvůli kreditum) a přijde mi to sprostý (i když to není proti pravidlům). Kdyby to takhle dělal každý, tak se to tady rychle zahltí. No, tak si dokoupim kredity, to je toho, stejně člověk zůstane v plusu, když aktivně prodává.

eva-lupen
eva-lupen 21.09.2017 v 07:42

Nabízím knihu od Josefa Svátka Jiří z Lobkovic, vydání z roku 1873! a knihu od Vácslava Klementa Klicpery Král Jan slepý z roku 1858! Obě ve slušném, zachovalém stavu. Není tu nějaký sběratel? Do bazaru se mi to nechce dávat, tam to nikdo nenajde, tak mne napadlo dát to do diskuze.

Majo111111
Majo111111 19.10.2017 v 20:14

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

KMiriam
KMiriam 19.10.2017 v 22:36

Leda do skartovačky. Všechno to obsahuje jenom hloupé fráze a zvrácené myšlenky.

KMiriam
KMiriam 19.10.2017 v 22:47

@Majo111111 je to trochu podobné , jako nabízet nacistické publikace nebo třeba Mein Kampf.

Marbo
Marbo 20.10.2017 v 05:53

seznam a stav, případně jazyk ? podobné věci sbírám

Analady
Analady 21.02.2018 v 17:24

Dobrý den,

rozhodla jsem se rozprodat svoji knihovničku s knihami v angličtině. Zde je seznam knih. Všechny jsou paperback, jen jedna je v pevné vazbě (uvedeno u knihy). Všechny jsou v perfektním stavu.

Tolkien - The Lord of the Rings - 160 Kč
Tolkien - The Silmarillion - 140 Kč
Hašek - The Good Soldier Švejk - 160 Kč
Twain - Huckleberry Finn and The Adventures of Tom Sawyer - 140 Kč
Anne of Freen Gables, A Little Princess and The Wizard of Oz - 140 Kč
Kingsley - The Water Babies - 150 Kč (pevná vazba)
Cabot - Victoria and the Rogue - 140 Kč
Cabot - Love you to Death - 140 Kč
Cabot - Grave Doubts - 140 Kč
Andrews - Gates of Paradise, Web of Dreams - 160 Kč
The Talented Mr. Ripley (Upper Intermediate) - 100 Kč
Grisham - The Street Lawyer ( Intermediate) - 100 Kč
Austen - Emma ( Intermediate) - 100 Kč
Bronte - Jane Eyre ( Upper Intermediate) - 100 Kč

Pokud budete mít zájem, napište mi.

Text příspěvku byl upraven 21.02.18 v 17:25

MarketaP
MarketaP 27.11.2018 v 18:29

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Kendykenndy
Kendykenndy 05.12.2018 v 22:54

Ahoj, prodávám knížky, udělejte sobě nebo blízkým radost k Vánocům... Nebo raději ještě před :) V nabídce je všechno možné. Psychologie, osobnostní rozvoj, fantasy, horror, thriller atd. Mrkněte. Díky :)

Lector
Lector 06.12.2018 v 05:39

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

MarketaP
MarketaP 03.01.2019 v 18:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

sk.sk
sk.sk 11.01.2019 v 15:54

Dobry den, shanim knihu Dablovo kralovstvi od Denise Ryan, elektronicka ci klasicka kniha, dekuji moc :-)



Vložit příspěvek