Ostravské setkání knižní fantazie


Hanzman
Hanzman 06.04.2016 v 21:06

Takhle.
S kamarády jsme si loni založili pravidelný komiksový slez, kdy každý poslední pátek v měsíci klábosíme u chmelového moku nad grafickými romány plných bublin.

Napadlo mě naložit něco podobného z hlediska knih, respektive udělat pravidelnou slezinu ostravských fandů sci-fi, fantasy, hororu, tajemna, thrilerů či dobrodružných příběhů a netypických detektivek.
Jasně můžu to vytvořit na facebooku, ale mám dojem, že bychom se tam slezli v podobné komorní partě jako u komiksů a tak říkám si, proč to nezkusit rozdebatovat tady a pokud by se někdo z fandů literatury z Ostravska chtěl přidat, mohli bychom se pravidelně např. 2. víkend v měsíci scházet.
Zatím jen sonduju, takže, co vy na to?

Text příspěvku byl upraven 06.04.16 v 21:33

tatjana1737
tatjana1737 08.04.2016 v 19:42

Mně by se to velmi líbilo, akorát jsem z Liberce :-).

R.E.M.
R.E.M. 08.04.2016 v 20:43

Mě to zaujalo, pokud by nešlo striktně jen o scifi, fantasy a horory. :-)
Pak ještě záleží na tom, jak bude setkání dostupné pro mimoostravské - místem, časem.

hana4804
hana4804 10.04.2016 v 15:39

Ja bych urcite zajem mela. Muze to byt zajimave setkani.

Hanzman
Hanzman 12.04.2016 v 00:43

V Ostravě je dostupnost dobrá všemi směry. Míst kde se v Ostravě dobře sedí taky znám dost. Doporučil bych třeba druhou sobotu v měsíci kolem 16-17 h at nemusíme končit pozdě kvůli spojům mimo Ostravu.

V jakém to bude duchu a jaké žánry se zahrnou je k diskuzi, ale já osobně z vlastního zájmu a podstaty mé publicistické činnosti mimo zmíněná témata moc nedostanu.

Dokázal bych sehnat uzavřenou místnost, kde by si třeba někteří mohli připravit nějaké povídání o dané knize či autorovi a případně nalákat ostatní na co je baví číst.

Variant je několik.

Text příspěvku byl upraven 12.04.16 v 00:45



Vložit příspěvek