Hledám přátele

blackhorse15.11.2017 v 16:32

Škoda. Já jsem z Libereckýho kraje a jsem mladší.

Darien50522.11.2017 v 18:54

Ahoj,jsem v Brně taky nová a chybí mi spřízněná duše na pokec atak..je mi 30..klidně se ozvi

An52imal10.12.2017 v 17:48

Ahoj. Hledám kamarádku z Valašského Meziříčí, věkem tak kolem 18 let. Hledám někoho, s kým bych mohla chodit někam ven, pokecat o všem možném (i o knihách), často se stýkat, něco spolu prožít atd. Kdyby se někdo takový našel napište mi do zpráv.

Text příspěvku byl upraven 03.09.2020 v 21:31

kett73513.12.2017 v 14:47

Hledám fajn kamosku z Brna .
Se kterou budeme blbnout, plakat, pomahat si , uzivat si, proste travit cas chce to uprimnou kamosku vek 17-23 kdyby se tu nahodou takova objevila muj mail keli.10@post.cz

Terez6710.03.2018 v 12:42

Ahoj taky hledám kamarádku na pokec a co má ráda knihy abych si sní o tom mohla povídat a tak a sednout si někam do kavárny :) nejlépe Pardubický nebo Hradecký kraj :) kdystak se ozvy :) budu ráda :)

meredith667724.01.2019 v 13:55

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Luffi12.02.2019 v 22:06

Ahoj! Moc ráda poznám někoho nového. Ať už ze svého okolí (Děčín) nebo z druhé strany republiky. V dubnu oslavím 22 narozeniny. Takže pokud by někdo chtěl napsat - budu jedině ráda:)

horkosladka26.04.2019 v 14:23

Ráda bych touto cestou poznala člověka, který by četl podobné knihy či autory a s kterým bych mohla diskutovat o literatuře a případně se i osobně setkat a reálně se poznat. Kromě knih mám ráda i filmy, umění, filosofii, zajímá mě také psychologie, duchovní věci.

Text příspěvku byl upraven 26.04.2019 v 14:23

lianka 271110.06.2020 v 20:30

Daneta02.08.2020 v 19:15

Ahoj, hledám někoho, kdo má čtečku.
Jsem z Brna, ale může to být kdokoliv, odkudkoliv.
Potřebuji pár drobností, něco poradit, zeptat se, jak....

Eldar8003.08.2020 v 00:37

Také někoho hledám. Brno. Nejlépe osobu s PAS. Zájem náboženství a věda. (Viz profil.)

divsk14. března v 19:20

také se rád s někým novým seznámím. Třeba můžeme někam vyrazit nebo podniknout.

Lucie8926. června v 18:35

Ahoj, já se před pár měsíci přestěhovala do Hradce Králové za přítelem a hledám zde nové kamarádky. Je mi 32 let, mám pejska, rada sportuji, miluji kávu, brunche, knížky. Bavíe řešit práci, osobní rozvoj. Rada poznám kamarádku, co má alespoň něco z toho taky v oblibě. A pokud tě baví něco jiného, tak dej vědět (nevypsala jsem zhola vše). Důležité. Hledám kamarádku přímo z HK (ne odjinud, ani na dopisování). Věkem ideálně kolem toho mého. Inzerát je aktuální do smazání.

anetqaa09. července v 17:17

Andrejsa11. července v 07:07

Zdravím, před pár měsíci jsem se přestěhovala do Uherského Hradiště. Ráda bych zde našla nové přátele - pohodové lidi, se kterými bych mohla občas pokecat, dát procházku po Hradišti nebo výlet po oklolí, zajít na kafe/čaj/pivo/víno nebo nějakou kulturní akci. Je mi 31, mám pejska, miluji přírodu, hudbu, knihy, zajímám se o psychologii a tak různě. Pokud se tu najde někdo, kdo by měl zájem něco podniknout, nechť napíše. Jinak mi tu už asi brzy hrábne. :D

Text příspěvku byl upraven 11. července v 07:20

Věrulička13. července v 21:15

Ostatně proč ne, přátel není nikdy dost. Někdo z Liberce? :-D

DarkAvenger19. července v 22:53

DarkAvenger21. července v 12:36

JakeTheDog14. září v 16:52

Zdravím všechny přítomné. Nedávno jsem došel poznání, že by bylo vhodné trochu rozšířit sociální bublinu. Moji současní papíroví kamarádi jsou sice super, krásně voní, mají spoustu stran a skvěle chytají prach, ale zjišťuji, že je docela těžké vést s nimi smysluplný dialog... Pokud člověk není ovlivněný různou škálou psychedelik, tak povětšinou mlčí.

Bylo by fajn najít někoho, s kým by se daly moji kamarádi knížky trochu "zdrbat". :) je fajn, když knížka "žije" i po dočtení. A jelikož zjišťuji, že jsme my, čtenáři poměrně diskriminovaní, vzhledem k faktu, že neexistuje nic jako čtenářská seznamka, (v době, kdy je seznamka i pro houbaře), tak to zkouším zde :). Hledám především někoho s kým bych mohl občas popovídat o knihách, takže je jedno kolik ti je a jestli jsi žena, muž, nebo mimozemšťan.

Herman Hesse, Haruki Murakami, John Steinbeck, Nick Cave, Cormac Mccarthy, Jan Balabán, Milan Kundera, Sara Baume, Lucie Faulerová, Jack Kerouac, Bukowski. Zde  výčet mých literárních soulmate.

Vložit příspěvek