Co vás vytáčí na komentářích / komentujících?


TakySimona
TakySimona 14.09.2018 v 20:29

Tak to ale měla být označena jako holešovicanda, přece!

Všechnu moc ambivalentnosti a polysémii!
:-)

woodward
woodward 14.09.2018 v 20:43

Všechny moje holešovický babičky a tetičky svoje "krajany" označovaly slovy "Holešovák" a "Holešovanda". Vzhledem k tomu, že jsem se taky narodil v Holešovicích, držím se tamního nářečí. :)

Text příspěvku byl upraven 14.09.18 v 20:44

DarkAvenger
DarkAvenger 20.07.2021 v 15:54

Vytáčí mě krátké nicneříkající komentáře o dvou slovech které jsou tu zbytečné.

micha-ella
micha-ella 29.03.2022 v 15:16

Mne vytáčí uživatel Citatel521 (nemohu napsat čtenář, protože na DK přečetl 0 knih), který hodnotí slovem Odpad knížky současných autorů, dokonce i vyhlášenou Knihu roku a pěti hvězdami hodnotí knihy, které nemají téměř žádné čtenáře a naprosto minimální hodnocení - v podstatě jen od něj samotného. Zdá se, že je to nějaký vtipálek, bohužel tím záměrně poškozuje vydavatele i spisovatele nových knih a potažmo i DK.

siena
siena 29.03.2022 v 15:57

micha-ella, bohužel, za těmi "odpady" bude nejspíš pravidlo, že než můžeš napsat komentář, musíš ohodnotit x-knížek. Pravda, myslela jsem, že jen 10. Takže nejspíš zcela náhodně nafrkal... Čímž neříkám, že by to tak mělo být.
A že naopak hodnotí knihy a komentuje knihy, které zde hodnocení/komentáře nemají? Proč by na tom mělo být něco špatného?

Text příspěvku byl upraven 29.03.22 v 15:58

micha-ella
micha-ella 30.03.2022 v 21:55

Asi tím jenom vyrovnává poměr, aby to nebylo tak nápadné.


Medunkavera
Medunkavera 02.06.2022 v 09:23

Vlákno se ptá, co Vás vytáčí na komentujících/ na názorech komentujících

Mě nic nevytáčí.
Prostě každý jsme jiný a každý máme svůj názor.
Ráda čtu názory všech, co sem píší. Je to zajímavé. A nikoho neodsuzuji.

Nlua
Nlua 21.06.2023 v 16:45

Pri cteni komentaru me nevytaci nic. Ale je fakt, ze komentare obecne tak moc nectu a temer vubec nectu dlouhe komentare. To si jen pomyslim, ze se nekdo rad posloucha, a preskakuju...

rhol
rhol 06.08.2023 v 08:46

Vytáčí...to asi úplně ne, spíše rozesmívá. Jalová pseudointelektuálština, případně průhledný pokus podstrčit netečné veřejnosti vlastní (domnělé) kvality. Například vychvalování údajně skvělého překladu, čímž se autor komentáře pokouší ostatním naznačit, že na čtvrtý pokus absolvoval TOEFL.

Dakarianna
Dakarianna 25.01.2024 v 23:45

Není to vytáčení se, spíš zmatení :D Proč někteří uživatelé kopírují/přepisují anotace do svých komentářů? Kdyby to shrnuli vlastními slovy, tak to asi ještě pochopím.

siena
siena 27.01.2024 v 12:24

Já také používám úryvky z knihy, nemyslím, když používám uvozovky, že by to bylo matoucí. Beru to jako připomínku silných míst v knize, u druhých jako potvrzení toho, co píše.

Dakarianna
Dakarianna 28.01.2024 v 09:04

Siena: jestli je to reakce na můj příspěvek, tak si nerozumíme. Nemluvím o úryvcích, ale o tom, že někdo zkopíruje oficiální text vydavatele do svého komentáře. Ten text, který najdeme na obalu knihy a vedle knihy tady na Databázi.

siena
siena 28.01.2024 v 09:19

Omlouvám se, má chyba. Beru zpět. A máte pravdu, tomuto počínání také nerozumím, myslím, že jsem se s tím ještě sama nesetkala. Spíše s těmi citacemi... A rada pro mě... pořádně čti:)



Vložit příspěvek