Knihy, zabavené čtenářům učitelem při četbě od lavicí


woodward
woodward 11.02.2016 v 14:07

Tak hlavně abys neztratila vysvědčení, ve škole nám tehdy řekli, že ho schovávají jenom padesát let. Já jsem toho asi po třiceti letech využil. ;)

Raksa.A
Raksa.A 11.02.2016 v 18:25

Vysvědčení je mi už fuk. Ale když před 5 lety dali na internet maturitní testy, tak jsem si je ze srandy udělala. A rozveselilo mě, že bych prošla jak z češtiny, tak i z matiky! Naši matikářku, dej jí pánbu lehké odpočinutí, by nejspíš kleplo - já byla matematický skoroidiot.

woodward
woodward 11.02.2016 v 18:27

Já jsem, jak praví klasik, oběť humanitní blbosti. Maturoval jsem z dějepisu, z matiky bych neodmaturoval.

Raksa.A
Raksa.A 11.02.2016 v 18:41

Z toho je vidět, co jsi za zajíce. Za mých mladých let se maturovalo z češtiny, matiky a ruštiny povinně + libovolný volitelný předmět. A to si představ, že já jsem poslední ročník osmiletky, který ještě dělal závěrečné zkoušky. Takže jsem to vlastně absolvovala 2x.
A myslím, že bys z té matiky odmaturoval - u nás ze třídy napoprvé neodmaturovala jen jedna děva. A možná bys odmaturoval i dneska - já zjistila, že na projití těch novodobých testů stačilo jen 33% z potřebných bodů - původně jsem si myslela, že bych neprošla, když jsem měla pod 50%. A to jsem na to těch 50 let ani nekoukla!

Text příspěvku byl upraven 11.02.16 v 18:53

woodward
woodward 11.02.2016 v 18:45

Jsem rád, že to nebudu muset zkoušet. My jsme byli jeden z prvních ročníků čtyřletých gymnásií, kde byly rozlišené "větve" humanitní, mat-fyz a biochemická. My měli povinnou latinu a u maturity povinnou zkoušku z dějepisu.

MichelleS
MichelleS 11.02.2016 v 21:22

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek