Vzhled stránek DK


Eldar80
Eldar80 11.05.2017 v 13:13

U nově vydané knihy nelze zaškrtnout sledování komentářů.
Podle mě vážná chyba, protože než kniha vyjde musel bych ji teoreticky sledovat. Extrémně mi vadí, že zatržítka pro sledování komentářů a diskuse u knih byly přesunuty jinam. Nechápu proč je funkčnost stránek omezována a zhoršována v zájmu "vylepšení" vzhledu. Třeba tato kniha:
http://www.databazeknih.cz/knihy/katastrofa-krestanu-likvidace-armenu-asyranu-a-reku-v-osmanske-risi-v-letech-1914-1923-343097
Dosud nevyšla a tak sledování komentářů není možné :(

Super! O dvě hodiny později je už chyba opravená. :)

Text příspěvku byl upraven 11.05.17 v 15:46

Cusco
Cusco 09.07.2017 v 19:29

"Vzhled stránek DK."

---------------------- Je to skvělá Databáze knih. Stále se zlepšuje.
Velké poděkování za všechno. :)

Polinius
Polinius 15.06.2018 v 18:24

Jde nějak formátovat text v popisku v knize?
Třeba manuálně udělat další řádek pomocí .br, ,p, či tak nějak.

BoubelkaLulu
BoubelkaLulu 13.08.2018 v 10:19

Dobry den, mam pocit, ze se odpovedne osoby zapomnely podivat do kalendare, jaky se pise rok. Ano, je to tak, mame rok 2018. Proc ale vzhled DK odpovida roku max. 2005. A co aplikace pro iOS, to uz bych chtela moc, co? Vy si tady hrajete na stroj casu, ze jo? he he he

Text příspěvku byl upraven 13.08.18 v 10:38

Yunnan
Yunnan 13.08.2018 v 23:28

Za aplikaci pro iOS bych se také velmi přimlouval :o).

Ailee
Ailee 05.09.2018 v 22:34

Proboha... proč přehazujete sloupky z jedné strany na druhou? Na menu vpravo se fakt nedá koukat!


MichelleS
MichelleS 05.09.2018 v 22:50

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eicherik
Eicherik 05.09.2018 v 23:02

Mně se nová podoba stránek líbí a určitě nebudu jediný. Jen bych uvítal ještě možnost výběru tapety jako pozadí. Já bych si vybral starou knihovnu. :-)

FMJ
FMJ 05.09.2018 v 23:19

Neuvažuje se o možnosti dát si stránky do dark modu ? Po přechodu na nový vzhled mi stránka dost trhá oči. Pokud bude vzhled který je teď beze změn nejspíše přestanu stránky navštěvovat.

lifeoptimist
lifeoptimist 05.09.2018 v 23:20

proč jsou ty sloupečky přehozené???? to je fakt katastrofa - nové věci se mi docela líbily ale tohle je strašné - hlasuji pro návrat

Eldar80
Eldar80 05.09.2018 v 23:45

Jsem také pro návrat. Informace se čtou zleva doprava, takže vybírací menu by jaksi mělo být vlevo. Kdybychom byli Semité, tam by to možná nějaký smysl mělo, ale nedokážu posoudit.

elfos
elfos 06.09.2018 v 05:26

Mně se taky nový vzhled líbí. Pokud jde o profilové menu, všude je menu napravo (u knih, autorů, atd.), takže na profilu mi to přijde přirozené. Základní informace (obrázek, jméno, kdo jsem) jsou první, vedle je menu pro ty další.

Text příspěvku byl upraven 06.09.18 v 05:28

Eicherik
Eicherik 06.09.2018 v 06:11

Runové písmo se také čte zprava doleva, takže kulturně historicky proti tomu nelze nic namítat. :-)

Ailee
Ailee 06.09.2018 v 07:21

Jasně, že jde nakonec o zvyk, ale tohle je zrovna jako rána pěstí.

I.Zi...
I.Zi... 06.09.2018 v 08:39

to zas bude, než si zvyknu.. :( :( vůči takovým změnám jsem tak trochu autista, přimlouvám se, aby bylo možno si vybrat ze dvou, tří verzí zobrazení, když je tu potřeba pořád něco přehazovat a přeměňovat.. a to pozadí by taky nebylo špatné, stará knihovna, jak bylo zmíněno výše, nebo své vlastní. Mám široký monitor, co mi tu teď svítí bíle. :)

Dan
Dan 06.09.2018 v 09:25

Jsem si vědom, že je to nepříjemná změna (i pro mě) a dlouho jsem se tomu bránil, ale těch důvodů proč to udělat bylo několik, takže nakonec jsem se k tomu rozhoupal... testoval jsem to na sobě a za chviličku jsem si zvykl, takže snad i ostatní...

TakySimona
TakySimona 06.09.2018 v 09:32

A mohli bychom znát aspoň ten JEDEN nejdůležitější důvod?
Nejsem nadána fantazií natolik, aby mě napadl bez nápovědy.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.09.2018 v 09:51

A když už jsme u toho...před pár dny na mě vyskočila kolem všech stran reklama, jedna celá velká. Přesně ve stylu měnitelného layoutu, to byla bolest pro moje oči (ty malý po straně jsou daň, já to chápu, ale tohle bylo moc. Jsem si připadala jako na portálu sázkové kanceláře!). Na tuhle bílou jsem si už zvykla, mám nastavení osvícení displeje na 20% na všechno v telefonu (jinak by mě očař zabil!). Šlo si zvyknout na nepojmenovani hlavních pěti ikon úplně nahoře (napadlo mě, že to překáží nově přidanému oknu, kde se střídají upozornění, tak snad to brzy nebude poouze na reklamu). Protože...na všechno se dá časem zvyknout, že?
Co takhle vrátit obrázky a možnost odkazů do profilu (vím, že odkazy nějací bouráci mají, ale já nepřišla na cestu, tak co vrátit tu oficiální). Na to bych si po čase trapného koukání taky zvykla...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.09.2018 v 09:59

Nešlo by vrátit "novinky na webu", ať o změnách víme? Teda za případu, že se to tam bude psát. Proto bylo zrušeno? Protože proběhlo x změn, ale ani jedna tam nebyla. Ticho po pěšině třeba přes měsíc. Nebyl na to čas? :(

reader.007
reader.007 06.09.2018 v 17:17

Změny: nelíbí. Pokud by to někoho zajímalo, jsem taky pro návrat Menu nalevo, ale ono stejně nezajímá, že...

kapr
kapr 07.09.2018 v 19:01

Tak nám ta DK dnes zkrásněla. Díky! A, ... jen tak dál!
Mám z toho opravdu velkou radost.

anibeni
anibeni 09.09.2018 v 14:33

Nezlobte se, ale ani mě se Menu přesunuté napravo vůbec nelíbí... opravdu to nejde dát zpět..? Člověk si samozřejmě zvykne na plno věcí, ale tohle mi fakt vadí.

Medunkavera
Medunkavera 09.09.2018 v 15:22

Já už k tomu raději nic neříkám. Všechno je tu už napsaný.
Jen kapr se tomu směje.
(Mimochodem hezká fotka na profilu. Miluju křečky)

Několik křečků a morče jsme měli. To bylo jediné, co jsem dětem povolila, protože pořád chtěli psa. Děti, i manžel.
Ale já řekla ne. Protože jsem věděla, jak to dopadne: Oni budou mít svůj život a já se budu starat nejen o ně - o ně o všechny, ale i o psa. Ne! To ne! Dala jsem souhlas akorát na kočku. Tojo. A udělala jsem dobře. Protože všichni se vdaly, oženili a mně zůstala kočka na krku. Ale jsem šťastná. Život s kočkou je prostě báječnej.

Text příspěvku byl upraven 09.09.18 v 16:44

JosefW
JosefW 09.09.2018 v 21:19

Mohu se zeptat, jaké jsou/byly důvody pro přemístění menu napravo?
Jinak se mi líbí nápady výše a to možnost přepnutí stránek do dark modu a případně možnost si vybrat umístění menu.

martula.07
martula.07 10.09.2018 v 21:47

Hlavním důvodem bude dle mého umístění bloku reklamy stále na stejném místě, tedy vpravo pod informačními bloky (menu v profilu, nejnovější témata tady v diskuzi, ...). Ano, je to nepřirozené, i mně to tak přijde, protože na většině služeb je hlavní menu nebo to hlavní vždycky vlevo. A přirozeně se nám tam stočí pohled. Nicméně tento důvod chápu.

Mně osobně by třeba nevadilo, kdyby menu nebylo viditelné a bylo schované pod ikonou formou vysouvací lišty jako je třeba u knih "přidat do mých" nebo v mobilní verzi je profilové menu takto řešeno kvůli úspoře místa. :)



Vložit příspěvek