Vzhled stránek DK


LordSnape
LordSnape 29.10.2018 v 18:52

@Lenka.Vílka Mně tam ale třeba žádná kloudná fotka nepasuje. Ten výřez je vždy totálně na hovno. :-D

Skallarix
Skallarix 29.10.2018 v 18:53

Ta každoroční mazanost v načasování je skvělá. Je před Křišťálovou lupou a všude na DK jsou jen samé prosíky o hlasy a přísliby soutěží, vychytávek, novinek a podobné. Pak, když je po vyhlášení, nebo těsně před koncem hlasování, kdy už rozhodují spíše hodiny, než-li dny, přijde závratná změna v zobrazení (designu) stránek, či v jejich rozložení (a často zhoršení komfortu po uživatelské stránce na úkor nového vzhledu, který je naprosté většině uživatelů proti libosti). Ale co, hlasy jsou již odeslány i od těch, kteří by po tomto zákroku hlasování vynechali, nebo dali hlas jinam. ;-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 29.10.2018 v 18:57

LordSnape: no vidíš, já všechno vořu a v tomhle jsem klikař. Celej život jsem si myslela, že jsem si stoupla do špatný fronty, když rozdávali. Po tolika letech bezesných nocí a tajného pláče do polštáře zjistím, že je všechno jinak?! Život je nádherný!

Petass
Petass 29.10.2018 v 19:11

Jsem asi klikař jako Lenka.Vílka nejsem vajíčko a výřez vyšel s "odřenýma ušima" takže dnešní dávka adrenalinu za mnou a můžu si jít číst :D

Text příspěvku byl upraven 29.10.18 v 19:12

HTO
HTO 29.10.2018 v 23:35

Prosím vás, elfos se píše s malým „e“. Vy to tady neusátle kazíte, ona pokaždé zuří, a protože já ji z vás jediný znám osobně, odnesu to já. A elfos bije do obličeje.

eraserhead
eraserhead 30.10.2018 v 07:38

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


I.Zi...
I.Zi... 31.10.2018 v 10:37

hahá, my s Artanem jsme se do ořezu také celkem vešli..přišel jen o kousek rtíku a já o pár vlasů :D :D ..poslední dobou se, jako totální konzerva, přihlašuji se zatajeným dechem, co mě tu zas čeká :D

encyklopedie
encyklopedie 31.10.2018 v 11:25

.....co tě tu zase čeká?....nic podstatného....hloupé úpravy a hlavně aby všichni museli znovu klikat a klikat a klikat ..... to je to co, je tu potřeba dělat ...klikat

Text příspěvku byl upraven 31.10.18 v 11:35

LordSnape
LordSnape 31.10.2018 v 20:29

Až se budou zase na DK měnit tvary, tak navrhuji napříště kulaté obdélníky.

Skallarix
Skallarix 31.10.2018 v 20:37

@LordSnape - Pokud si pamatuji dobře, chtěl jsi svou fotografii na profilu mít v kosočtverci....

LordSnape
LordSnape 31.10.2018 v 20:39

@Skeeve To je pravda. Na to jsem úplně zapomněl. Však taky všude jinde ve světě je kosočtverec symbolem štěstí a dobrého bydla.

novecento
novecento 01.11.2018 v 09:58

Dobrý den. Změna znázornění vizitky osobního profilu na kukátko-oválek se vám teda vůbec nepovedla. Objevili jste dávno objevené a některá iniciativa snaživého ...a je daleko horší než nečinnost. Váš oválek je dobrý pro obraz Marie s dítětem nad postelí prarodičů a také pro Rafaelovu Madonu s dítětem a to dělal tento mistr jen výjimečně...Petr.

Text příspěvku byl upraven 01.11.18 v 10:00

Naias
Naias 01.11.2018 v 11:16

Tá fotka má byť okrúhla, ale je treba ju zaktualizovať. Píše sa to v upozornení.

Skallarix
Skallarix 01.11.2018 v 11:27

Ano, aby to nevypadalo jako obraz modlící se Madony (či ho to nepřipomínalo), který měli moji praprarodiče nad manželskou postelí, musíme aktualizovat fotografii, aby vypadala jako ty fotografie zesnulých na keramických destičkách na náhrobních kamenech. Snad je to tedy už všem jasné.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 01.11.2018 v 11:33

Tak si do, lesa borovýho, vyberte jinou fotku a už to neřešte! Nebo si starou načtěte znovu. A jestli to už předtím byla blecha, tak je to problém databáze? Jasně, že jo! Koho jinýho, co? To je jako v mateřský školce. Ale na druhou stranu. Kdo si chce něco najít, tak tak vždycky najde něco, aby mohl říct, jak je to teď blbý a hnusný.
(Já stejnou fotku měla i předtím.)

Klidně si klikněte na mě nebo na Naias. Takhle to mělo vypadat. Že někdo má buď špatné foto nebo foto neaktualizuje nemůže být problém databáze. Ale potom by zase nikdo nemohl psát, jak je to foto ble. To je v módě, tak hlavně zůstaňte in ;)

Text příspěvku byl upraven 01.11.18 v 11:39

jarabr
jarabr 01.11.2018 v 11:39

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

I.Zi...
I.Zi... 01.11.2018 v 11:39

Proč by to nemohli řešit? Kde jinde by si mohli vyventilovat, že se jim víc líbil hranatý obrázek a jiné "úžasné a potřebné" změny našich oblíbených stránek, na stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce? Člověku se tím pak uleví a lépe to snáší ;)

Text příspěvku byl upraven 01.11.18 v 11:40

Jacck
Jacck 01.11.2018 v 11:41

tady je zase kverulantů.... já osobně mám radši kulaté tvary

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 01.11.2018 v 11:46

I.Zi...: Klidně si tady říkejte jaký tvar se vám líbí víc. Proti tomu já nejsem. Ale jsem proti něčemu jinému. Jsem proti tomu, když někdo napíše, že jeho fotka vypadá blbě. Ale důvodem není tvar. Důvodem je to, že svojí fotku neaktualizoval, jak mu přišlo doporučeno v upozornění. Nebo si nedal vhodnější (zvětšit stávající taky není zase tak velký problém, pokud chcete zůstat u svojí klasiky, pokud to už předtím nebylo něco blechoidního). Tyhle výkřiky mi vadí.
Jinak si diskutujte, jak chcete. Od toho tady ta debata taky je ;)

Text příspěvku byl upraven 01.11.18 v 11:48

I.Zi...
I.Zi... 01.11.2018 v 11:54

jarabr: to není jen o obrázcích... já jsem tady už 8 let a celou tu dobu bylo hodnocení knih vpravo.. no a teď mi to šupli doleva, čímž mě, přiznávám, opravdu rozhodili - avšak stále to není důvod databazi opouštět, je tu spousta fajn lidí, co za to nemůžou (i když na ČBDB a Goodreads jsem taky - jsem prostě Knihomol, no - taky mám ten excel, který čas od času i vytisknu, co kdyby náhodou apokalypsa, že... :)

Lukinator
Lukinator 01.11.2018 v 13:28

Jak směšné... hádate se tu jak malý děti jen kvuli tomu, že obrázek je kulatý a ne hranátý? To nemáte jiné věci na práci?

hannah2000
hannah2000 20.12.2018 v 17:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 22.12.2018 v 09:49

Je to spíš taková kosmetická úprava, ale moc by to ulehčilo mojí existenci zde.
V polovině případů, kdy chci kliknout na "nahlásit", dám uživateli palec. V pc to je v pohodě, najede se se šipkou. Ale v telefonu, to je dost náročné. Stejně pokud se chci nejdřív podívat, kdo dal palec přede mnou. Ve většině případů dám palec omylem.
Ty věci jsou u sebe moc blízko. Kdyby tam byl alespoň malý kousek mezery, hned by to bylo lepší a na použití mnohem příjemnější.

Skallarix
Skallarix 22.12.2018 v 10:05

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 22.12.2018 v 11:02

Skeeve: v jednom bodu ano, souhlas. Moje palce vypadají jako z hororu. Navíc je nám při psaní zvláštně ohnuté a jejich narovnání bolí (znak žen našeho rodu)...a zvětšení nepomůže. Protože potom si to musím zase stáhnout prsty do normálním rozměrů, ať vidím tu tabulku.
Jenom pochybuji o tom, že je záměrem majitele, aby pc uživatelé byli majoritou. Vždyť se neustále dělají úpravy, aby to pravé "telefonický plebs" (soudě podle vaší reakce, to tak berete) měl snazší....

Mě by to ale dost zajímalo. Procento uživatelů telefon/pc. Třeba v mém případě to je 97%/3%...
Děkuji za reakci, ale raději si počkám na reakci či nereakci někoho, kdo to může ovlivnit...



Vložit příspěvek