Úpravy a doplňování údajů k autorům a knihám pro všechny!

Dan03.10.2010 v 16:05

Rád bych Vás všechny seznámil s podstatnou novinkou zde na webu - novinkou, která by měla výrazně ulehčit čas a práci všem zde na webu.

Do dnes mohli upravovat knihy a autory pouze moderátoři, uživatelé doplňovat chybějící údaje.
Když uživatel chtěl něco upravit, musel kontaktovat moderátora a nebo to sdělit do diskuzního fóra = zdlouhavý proces pro obě strany.

Nyní může kdokoliv upravovat takřka veškeré údaje knih i autorů, přičemž tyto změny se projeví až ve chvíli, kdy je některý z nás moderátorů zkontroluje a schválí. Pár věcí zatím ještě upravovat nejde, takže ty prosím směřujte nadále do diskuzního fóra.

Věřím, že se tuto změnu všichni ocení.

Aly22.08.2021 v 19:22

Prosím, nemohla by sa pre všetkých užívateľov sprístupniť aj editácia/odstránenie už pridaných štítkov?

Lenka.Vílka22.08.2021 v 19:30

Aly: když napíšete hlášení "Prosím smažte tohle (a proč to tam nepatří) a doplňte tohle (pokud sama nemůžete kvůli limitu, protože až se smažou nemysli, vejde se to tam), opraví se to. Tak to holt bude za pár hodin, ne hned.
Omlouvám se, ale zrovna tohle mi přijde jako věc, která nevím, proč by měla být plně v kompetenci uživatelů :/ vlastně žádné odebírání údajů (kromě uživatelem vložených a to už se třeba teď netýká autorů u knih) by nemělo být volné a jenom na uživatelích. Stačí, že je možnost jenom přidávat věci bez kontroly moderátora a už to má občas neskutečný následky. Natož odebrání... :(

Text příspěvku byl upraven 22.08.2021 v 19:33

Aly22.08.2021 v 19:54

Lenka.Vílka: Áno, to viem - už som tak párkrát poprosila o opravu nejakého štítku. :) Ďakujem za odpoveď a chápem - len som sa na to chcela opýtať. :) Inak som veľmi vďačná za toľké možnosti úprav, ktoré sú pre užívateľov dostupné. :)

Lenka.Vílka22.08.2021 v 20:03

Aly: můj názor? Je jich dostupných zbytečně moc. Hlavně pro toho, kdo je nový a řídí se heslem mladí vpřed, starý to po mě opraví.
Už jsem tady asi moc dlouho, takže proto ta negativní nálada...

Aly22.08.2021 v 20:26

Lenka.Vílka: Ajaj, to ma mrzí, že som Vám svojimi dotazmi k nálade veľmi nepomohla :D :/ viem si aspoň približne predstaviť, že koľko vzniká pri editácii aj nezodpovednosti... tá sa nájde vždy a všade no. :/ Každopádne, keď dopĺňam nejaké údaje ku knihám, vždy sa čo najviac snažím, aby všetko bolo tip-top. :) PS: aspoň pre mňa to heslo určite neplatí - už nie som práve najmladšia. :D


Lenka.Vílka22.08.2021 v 20:41

Aly: špatně pochopeno :) mě nevadí dotaz. Vadí mi lidé, kteří si neuvědomují, že jejich zásah je občas vyrovnán mnohem větší práci během následné opravy.
A jsem ráda, že vím o dalším uživateli, který se tím heslem neřídí :) za to děkuji :)Vložit příspěvek