Rozšíření možností pro zacházení s povídkami


Dave_Jame
Dave_Jame 08.11.2019 v 17:58

Zdravím
Nedávno jsem se rozhodl, že napomohu kvalitě webu tím, že do některých sbírek a antalogií přidám povídky v nich obsažené. Při té příležitosti jsem si všiml, jak málo možností nakládat s povídkou uživatel má.
Nelze je přidat do existujících sérií, přidělit k nim štítky, ani je vkládat do vlastních seznamů. Myslím si, že to je velká škoda, protože v nemálo případech je stěžejní postavou povídky hrdina některé z dalších autorových knih, a čtenář, kterému se původní kniha zalíbila, by se určitě rád se svou oblíbenou postavou alespoň na chvíli znovu rád setkal.

Chápu, že náhodná povídka nemusí v tištěné sérii působit zrovna nejlépe, ale možnost přidělit štítky, nebo alespoň možnost přidat povídku do vlastních seznamů by možná pár lidí ocenilo.

Text příspěvku byl upraven 08.11.19 v 18:31

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.11.2019 v 18:14

Horší věci ohledně povídek:
- hapruje upozornění, když někdo napsal komentář jako u knih
- když někdo změní anotaci, nepodléhá to kontrole (a kolikrát je anotace komentář ne anotace, zdravím autora anotace jedné Kingovi povídky, z anotace jsem věděla, jak to skončí a to ani nebylo třeba spoilerů v podobě komentářů, stačila anotace!)
- pokud někdo z mých oblíbených napíše komentář nebo hodnotí povídku, "v srdíčku oblíbených" se to nedozvím, jenom když napíše komentář ke knize (já čtu třebas povídky dlouho, mezi jinými knihami, když si to chci šetřit, a tady to jde)
- malá motivace, dost lidí napíše, co bylo nejlepší a nejhorší a potom sbírku hodnotí, ne povídky
- nikde nejsou oficiální anotace povídek, takže často chybí i u nás anotace (je fakt těžký je psát, uf!)
- ne všechno, co je tady vedeno jako povídka, je povídka

Plus vámi vypsané...



Vložit příspěvek