Řazení knih v seznamu podle hodnocení


Dryáda
Dryáda 25.05.2016 v 11:03

Zdravím, před pár dny jsem si chtěla seřadit své přečtené knihy podle svého hodnocení a zjistila jsem, že taková možnost neexistuje. Nešlo by prosím přidat takovou možnost? Ve srovnání s tím řadit knihy v mém seznamu podle celkového hodnocení v databázi mi přijde naprosto zbytečné. Přeji pěkný den, Hanka.

Richie1
Richie1 25.05.2016 v 14:26

Tahle možnost by se mi také líbila.

Jass
Jass 25.05.2016 v 18:02

Rozhodně je to logičtější, než řazení podle celkového hodnocení...

bamba
bamba 25.05.2016 v 18:24

ja teda neviem, ale triediť knihy podľa hodnotenia môjho vlastného tak mám iba 6 možností. To mi pripadá abeceda kreatívnejšia.

Jass
Jass 25.05.2016 v 18:28

No jo, ale tak, já bych se třeba občas chtěla mrknout na knihy, kterým jsem dala například 5* a nejde to... Samozřejmě bych to tak nechtěla mít seřazené pořád.

Dryáda
Dryáda 25.05.2016 v 20:02

bamba: Ale vždyť tuto možnost nikdo nevylučuje. Pokud nevíš, své přečtené knihy si můžeš seřadit podle několika kritérií. Mezi nimi jsou možnosti seřadit dle: nejvyšší hodnocení (celkové) a nejnižší hodnocení (celkové). Pro mne je toto kritérium nevyužitelné a ocenila bych více, kdyby tam byla možnost nejvyšší/nejnižší hodnocení mé vlastní. Já nechci, aby se ostatní kritéria rušila.


Marthas
Marthas 27.05.2016 v 20:19

To tsal: A nebyla tu ta možnost dřív... Já jsem tu až od roku 2014 a mám takový dojem, že dříve tu kromě řazení podle abecedy v mém vlastním profilu byla i možnost řazení dle nejnižšího či nejvyššího hodnocení mého vlastního...
Jako třeba řazení dle autorů se to pak osekalo ale jistá si nejsem...
Administrátor říkal něco o tom, že to nejsou moc používané funkce...
Těch změn už bylo tolik, že i nejsem schopná to pamatovat...
Jinak se připojuji k názoru, že seřazení dle nevyššího nebo nejnižšího celkového hodnocení na DK je k ničemu, ledaže by člověk stál o to vědět, jak velký brak, že to čte:-)

Text příspěvku byl upraven 27.05.16 v 20:20



Vložit příspěvek