"Porovnej hodnocení uživatelů"


cziss
cziss 22.04.2020 v 10:03

Ahoj, dostal jsem nápad na novou funkci. Název je sice nic moc, ale lepší mě nenapadl... Myslím, že by bylo fajn, kdyby byla možnost, když si prohlížíte profil nějakého uživatele, jednoduše (ideálně jedním klikem) srovnat jeho hodnocení knih s vašimi. Tedy knihy co já i ten uživatel hodnotil, případně komentoval, by se zobrazily na stránce tak, aby obě hodnocení bylo vidět.

Motivací pro tuto funkci by bylo něco jako test daného uživatele, jestli má podobný vkus jako vy. A pokud ano, mohli byste se podívat na knihy, které četl a kladně hodnotil pro inspiraci co dále číst.

Co říkáte? :)

Text příspěvku byl upraven 22.04.20 v 10:03

RMarkéta
RMarkéta 22.04.2020 v 12:25

Asi bych to nazvala funkcí "Spřízněná duše" nebo "Spřízněný čtenář". To funkci vystihuje daleko přesněji. Takhle to funguje na jedné filmové databázi. Určitě by to bylo zajímavé.

Procentruk66
Procentruk66 22.04.2020 v 19:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eldar80
Eldar80 22.04.2020 v 20:53

cziss: Ahoj. Nechci kazit nadšení. A taky nechci odrazovat od dalších skvělých nápadů. A taky nechci být za škarohlída. Nápad je to totiž dobrý. Proto se tady objevuje zhruba jednou za půl roku už 7 let... Předtím jsem zde zaregistrovaný nebyl. Mohu tak maximálně popřát hodně motivace, síly a energie při snaze tento nápad prosadit. A není to jediný nápad, který se zde opakovaně objevuje. To jen aby byla jasná situace.
Možná by bylo dobrý, tyhle nápady začít shromažďovat někde odděleně a snažit se aby Dan udělal aspoň něco. Třeba že by se pro seznam nápadů nějak hlasovalo a přednost by dostal nápad, který získá nejvíc hlasů... Těžko říct.

karlos84
karlos84 29.04.2020 v 12:52

A k čemu by to bylo dobrý? Mě je třeba úplně jedno jestli se s někým shoduji nebo ne.

cziss
cziss 30.04.2020 v 09:41

Tak si 2x přečtěte co jsem psal a třeba Vám to dojde.



Vložit příspěvek