Porovnani seznamu


pavel6614
pavel6614 22.05.2016 v 08:12

Preji hezky den vsem. Kdyztak prochazim bazary ruznych uzivatelu, je to v nekterych pripadech dost zdlouhave (stovky az tisice polozek) a casto na to ani nemam trpelivost. Co takhle udelat funkci,ktera by porovnala nektery z mych vlastnich seznamu (vsechny knihy nemam v "Chci koupit") s bazarem jineho uzivatele a videl bych,zda se v nekterych knihach shoduji? Vlastni seznamy a seznamy knih v "Chci koupit" taky kolikrat nejsou uplne nejkratsi. Vim,ze je tu funkce,ktera mi ukaze aktualni bazarove kousky mnou poptavanych knizek,ale diky tomuto bych mohl vybirat od jednoho prodavajiciho a tim taky usetrit na postovnem. Jaky na to mate nazor ostatni? Dekuji za argumenty pro i proti.

Dryáda
Dryáda 25.05.2016 v 10:58

Taky jsem si už několikrát říkala, že by nebylo špatné mít v bazaru u lidí s několika tisíci knihami nějaké možnosti hledání. Tohle zní jako skvělý nápad. Přidávám se.

Monique201
Monique201 27.05.2016 v 20:26

Mě by se líbila i funkce porovnání přečtených knih. Někdy nevím, co číst, ale kdyby mi to vyhledalo lidi, se kterýma se můj seznam hodně shoduje, bylo by docela lehké se u nich inspirovat (myslím, že něco takového je na csfd).

Lector
Lector 27.05.2016 v 22:56

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek