Pár nápadů na vylepšení webu

PanPredseda16. března v 09:06

Z vtipu:
Optimista se učí anglicky.
Pesimista se učí čínsky.
Realista se učí střílet.
(Toť vše, čas na smích. ;-))

Lenka.Vílka16. března v 09:09

PanPrededa: ach, tak, v tom případě jsem realista už od dvanácti. Ne kvůli Vaškovi, ale kvůli tomu vašemu pořekadlu ;)

ZuzankaDK17. března v 22:05

Napadlo mě, zda by nebylo možné, aby uživatel viděl, kterým komentářům u knih dal palec nahoru? Ráda bych se k některým komentářům vrátila a nyní musím proklikávat knihu po knize a hledat. Palce u mých komentářů lze jednoduše zobrazit, tak bych se ráda zeptala, zda by nebylo možné stejně zobrazit i mé place u jiných komentářů (jak u knih, tak u autorů)? :-) Děkuji.

Text příspěvku byl upraven 17. března v 22:18

Grossberg123. března v 14:24

Jen malý nápad, chybí mi funkce upozornění na vydání pokračování knih v konkrétní edici. Například - koupil jsem knihu Naše květena vlhké louky, která je první ve své řadě a funkce upozornění na vyjití dalších dílů by mi velmi pomohla.

Marthas24. března v 20:24

Grossberg1: Hmm, zajímavý nápad, který by se dal uplatnit i na sérii, která je rozvydaná. Je sice pravda, že autora si člověk může dát do oblíbených a pokud by to udělal, tak by se to pak křížilo, ale zase pokud to neudělá, tak se může stát, že to neuhlídá..

baxz26. března v 16:33

Líbilo by se mi, kdyby v knihotéce šly vypsat knihy i podle edicí tak jak to jde např. s žánrem.

Ragdollinka27. března v 15:39

Ocenila by som, keby sa dalo zaznamenať, že som prečítala viac krát jednu knihu. Že by sa mi to pripočítalo aj do grafu

Lenka.Vílka27. března v 15:42

Ragdollinka: To už jde. Dokonce i to, pokud jste četla jiné vydání než minule

Ragdollinka27. března v 15:44

Lenka.Vílka: Ďakujem za upozornenie :)

Lenka.Vílka27. března v 18:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

DádazPrahy29. března v 20:22

Audioknihy
Prosím Vás, bylo by snad možné, aby se v seznamu možností (přečteno - nedočteno - chystám se číst atd. zařadila i možnost "poslechnuto-audiokniha"? Při stále se rozšiřující nabídce audioknih by možná byla tato možnost vítána i dalšími uživateli. Děkuji za uvážení.

Skeeve31. března v 01:25

Asi to už bylo řešeno vícekrát, já osobně jsem ale proti. Kniha je kniha. Text ke čtení... Mohli bychom sem pak už přidat i "viděno v divadle", "přečteno díky shlédnutí filmové adaptace", nebo "převyprávěno od kamaráda".

Lenka.Vílka31. března v 12:39

Lenka.Vílka31. března v 12:41

kapr02. dubna v 07:46

Napadá mne hned celá řada vylepšení. Především se mi stává, že když narazím na nějakou zajímavost, procházím si komentáře konkrétního uživatele. A potom bych rád někdy některý z nich ocenil. Protože hodnotím obvykle pouze knihy, které jsem již sám přečetl, uvítal bych možnost zapnutí takového filtru, který by zobrazené tituly omezil. Stejně tak bych uvítal možnost řazení podle toho kolik hvězdiček uživatel knize dal, protože bych se samozřejmě zaměřil na tituly, které uživatel svým hodnocením a komentářem v podstatě doporučuje. Ještě mne napadla možnost, nazval bych ji "Posbíráno z DK", abych si mohl takový svůj vlastní seznam plnit jediným kliknutím. Uložil by se konkrétní titul, nick ze kterého byl tip stažen, počet hvězdiček, a odkaz na komentář, který mne zaujal tak, abych se k němu mohl vrátit. Jsem si vědom, že by šlo o nadstandardní funkce, přesto jsem přesvědčen, že by řada uživatelů podobnou službu uvítala.

Lenka.Vílka03. dubna v 21:52

paulhunter03. dubna v 22:47

Ten zdrojový web je potřebný u knih, které teprve čekají na přidělení ISBN a nemají je prozatím uvedené, abychom si mohli ověřit, že opravdu existují / jsou v plánu.

Pokud se sem do DK vloží dílo (starší roku 1989), kterému nebude přiděleno ISBN, tak se později smaže.

Text příspěvku byl upraven 03. dubna v 22:48

Lenka.Vílka03. dubna v 23:05

Shashlick06. dubna v 09:47

Hodně často kupuji v bazaru od prodejců více knih najednou. Bylo by možné implementovat nějaký nástroj na tyto hromadné objednávky?
Většinou to totiž dopadne tak, že se všechny knihy vměstnají do odpovědi k jedné z vybraných knih, nebo se celý obchod odehraje mimo bazar. Což není sice na škodu, horší to pak je s následnou administrací inzerátů pro prodejce.
Teď totiž takový prodej realizuji a než jsem naklikal čtyři knížky, že jsou rezervované, tak mi to zabralo dost času. Nehledě k tomu, že ještě budu to samé absolvovat při mazání inzerátů prodaných knih.

Alizon14. dubna v 15:19

Diskuse tolik nesleduji, tak nevim jestli uz tu podobne tema nebylo nebo jestli to dokonce nejak nejde (ale osobne jsem neprisla na to jak:) Mam uz docela dost oblibenych uzivatelu a rada se inspiruji v komentarich ke kniham. Pokud ovsem kliknu na "aktivitu oblibenych uzivatelu" musim se proklikat spoustou stranek, protoze "aktivita" zobrazuje i to, ze si nekdo prave pridal 100 knih do knihoteky nebo 300 knih do seznamu "chystam se cist".
Jde nejakym zpusobem aktivitu filtrovat? Tedy zobrazit napr. jen komentare ke kniham?

Lenka.Vílka14. dubna v 15:20

Alizon: nejde :(

Alizon14. dubna v 15:26

Diky Lenko. No skoda:( te aktivity mam potom behem jednoho dne opravdu dost. Netusite jestli uz se to tu resilo? Navrhovalo? Prijde mi to jako docela dobra funkce, ktera by snad nemela byt tak tezka udelat ...

Lenka.Vílka14. dubna v 15:27

Alizon: podle mě ne. Zkuste To samé napsat přes "Napište nám" dole na stránce ;)

siena15. dubna v 09:50

Kromě povídek je možno ke knihám nově přidávat také pohádky a básně ;-) (předevčírem)

Mohla bych se zeptat, když už došlo k rozšíření, nelze přidat román, divadelní hru? O tom tu někteří píšeme léta, a stále se nic nedělo. Řekla bych, že když lze přidávat dvě kategorie, tak snad už to není zase až takový velký technický problém...

Text příspěvku byl upraven 15. dubna v 09:58

Vložit příspěvek