Pár nápadů na vylepšení webu

tsal16.01.2019 v 13:30

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dominator.0016.01.2019 v 21:07

Lenka.Vílka: eBook? Tak to jsi me urazila. Knihu musis mit v ruce a citit ji, nesnasim eBooky. Vsehovsudy sem jsi stahl snad 2 za cely svuj zivot, mimochodem, oba v ceskem jazyce.

Lenka.Vílka16.01.2019 v 21:11

Dominator:00: proto jsem použila slovo "pravděpodobně", kterým jsem si kryla záda, protože vám nevidím do hlavy. Pokud tedy to byl papír, tak ok. Ale i tak je to jedno ne? Jiní to řeší účtem na goodreads a až vyjde u nás, dají sem. To je myslím slušné řešení, ne? :)

Dominator.0016.01.2019 v 21:13

Lenka.Vílka: Ano, GR nebo CBDB, ktery pracuje na velmi podobnem principu jako DK s tim rozdilem, ze zahrnuje i cizojazycne knihy, ktere nebyly nikdy vydany v Cesku nebo Slovensku.

Text příspěvku byl upraven 16.01.2019 v 21:13

Lenka.Vílka16.01.2019 v 21:20

Dominator.00: asi to tady majitel chce mít takhle. Já neznám přesné důvody, já znám jenom výsledek.
Tak si zřídte účet i jinde a potom to sem zkopírujte. Zatím jinak nejde. Mě osobně to vyhovuje takhle a říkám to na rovinu. Dejte mi sem zahraniční tituly a hned kopíruju komentáře, ať si sebou něco přinesu tam, kam uteču. Tak je to za mě.

Dominator.0016.01.2019 v 21:35

Lenka.Vílka: OK, OK... precet sem si par prispevku v diskuzi, na kterou sdilel odkaz tsal, chapu postoj DK a vice se v tom nechci stourat. Diky za reakce (:

Castanier9119.01.2019 v 01:28

Nebylo by pěkné, kdyby si tu lidé mohli veřejně chatovat během čtení knih? Víte, že byste třeba leželi na pláži, nechávali si mořem olizovat malíčky na nohou od písku a u toho by s vámi, ale ne zas tak úplně s vámi, protože jen na videochatu, četla vaše dívka doma v posteli. Mohli byste číst stejnou knihu, nebo třeba jinou, to by záleželo na vás. Mě by se osobně nejvíc líbilo číst takhle Obranu Sókrata, protože to je dialog. Co na to říkáte?

Marika Vanova19.01.2019 v 07:28

A neměla by být tvoje dívka s tebou na té pláži?

Lenka.Vílka20.01.2019 v 17:32

Mě by pomohlo, kdyby hodnocení bazaru bylo rozdělené. Teď vidím, že uživatel dostal 252627 zelených palců/1 červený. A já musím projet všechny stránky, abych si to našla. Kdo a proč dal ten jeden palec. Třeba se ukáže, že to byla jenom banalita, protože se ti dva nepochopili nebo tak. Ale bylo by to praktické. Kdyby u udělených i získaných palců byla možnost rozkliku a bylo to zvlášť. Zelené i červené palce.

Eldar8023.01.2019 v 23:40

Podle mě by bylo lepší, kdyby Nejnovější témata byly nahoře v záložce Nové příspěvky. (Aby něco nejnovějšího bylo kdesi zastrčené vůči jen novým příspěvkům mi moc nesedí.)

Text příspěvku byl upraven 23.01.2019 v 23:42

siena24.01.2019 v 15:50

Koukám, že pro pouhé projití nových příspěvků, je nyní nutno proklikat celou databázi. Nápad, přesunout diskuzi, nové příspěvky, k jednotlivým knihám, do diskuze obecné, nepovažuji za dobrý, nějak zvláště zpřehledňující, krok...

Lenka.Vílka24.01.2019 v 16:00

Možná kdyby diskuze u knih využívalo víc lidí (kromě přesunutých věcí, které nepatří do komentářů), tak by k tomuto přesunu nedošlo. Na druhou stranu, když to teď bude víc na očích, snad víc lidí využije diskuze u knih. A jako vždy, za pár dní se dá jako vždy zvyknout na každou změnu ;)
Za mě dík

Teď už jenom zapracovat na povídkách. Aby se i příspěvky k nim zobrazovaly v aktivitách oblíbených uživatelů.

A možnost správy a přehledu uživatelem vložených Zajímavostí na profilu jako vložených knih a autorů.

K ráji na zemi ještě trochu chybí, ale my se tam jednou dostaneme ;)

Text příspěvku byl upraven 24.01.2019 v 16:01

reader.00724.01.2019 v 16:02

já se fakt nedivím, že to tu poslední dobou tak "žije"

siena24.01.2019 v 16:11

Tak, před změnou, se rozklikla rubrika Nové komentáře, nyní se rozkliknou Diskuze...více na očích?!? A větší jejich využítí? Bez toho prvotního komentáře?!?
A prosím, Lenka.Vílka, dnes jste reagovala první vy na mne, takže si své obvyklé poznámky, prupovídky, nechte od cesty...
Ale ano, máte pravdu, zvyknout si dá na ledacos.

Text příspěvku byl upraven 24.01.2019 v 16:14

siena24.01.2019 v 16:17

reader.007, opravdu žije...než jsem dopsala poslední komentář, další úprava Diskuze...

Lenka.Vílka24.01.2019 v 16:21

Upozornění všem, kteří navštěvuji diskuze:

Když na vás reaguji, oslovim vás na začátku příspěvku vaší přezdívkou. Pokud žádné označení nepoužiji, píšu komentář všem do diskuze a vyjadřuji svůj názor na danou věc. Takhle to má asi každý v diskuzi.

Nikdo mi nebude zakazovat psát komentáře do diskuze, protože si myslí, že reaguji na něj (viz první odstavec).

Text příspěvku byl upraven 24.01.2019 v 16:21

siena24.01.2019 v 16:27

Lenka.Vílka, já vím, že je to zcela zbytečné, přesto...Já nezakazuju nikomu psát nějaké komentáře. Pouze jsem poprosila, slušně poprosila, dle nabytých zkušeností, abyste případně reagovala pouze na meritum věci a nerozehrávala zde své oblíbené triády. Nebylo by to poprvé, kdy jste se zamíchala do diskuze, také bez nějakého vybídnutí, abyste mne poté "obvinila" z toho, že vás pronásleduji a sleduji.

Ale abych se vrátila zpět k těm posledním úpravám. Znám některé uživatele, kteří do rubriky Diskuze nechodí, kteří využívají zdejší stránky, pouze ke komentování knih, k případné diskuzi, k jejich recenzím apod. Proto se mi také nezdá ten přesun příliš šťastný...Že nejsou diskuze využívány, o tom se tu mluví již léta, a opravdu si nemyslím, že by teď nastala exploze nových příspěvků.

Text příspěvku byl upraven 24.01.2019 v 16:35

Lenka.Vílka24.01.2019 v 16:39

Poděkovala jsem za změnu a nahodila další dva návrhy na vylepšení webu, když už jsem byla v jedné zprávě (příště to rozdělím na dva příspěvky). Pokud s tím má někdo problém, že vlákno využívám, jak se využívat má soudě podle jeho názvu, je to jeho problém, ne můj.

Lenka.Vílka24.01.2019 v 17:08

Nevím, kam to napsat, ale je to něco, co se týká výzvy, takže asi to sem patří (když to je k výzvě):

Když si u knihy kliknu u knihy na "ve čtenářské výzvě" vyskočí na mě jenom témata, kde je použito. Ne přímo uživatelé, jako to bylo loni.
U knih, které ještě nevyšly jsou ve výzvě zatím "šedé", se neukazuje vůbec nic.
V ten moment mi informační přínos nepřijde zase tak velký. Sice je ve výzvě hodně knih, které tam nepatří, ale je dost uživatelů, kteří plní poctivě, tak nechápu, proč se teď nemůžu dostat přímo na profil uživatele, který má knihu ve výzvě.

To by bylo super zlepšení. Když už výzva má tolik prostoru, nechápu, proč nemůže být zároveň i komplexní.

Text příspěvku byl upraven 24.01.2019 v 17:12

Lector24.01.2019 v 18:30

vezír24.01.2019 v 19:12

Pane Lectore mít diskuzi v diskuzi a komentáře u komentářů mně dává smysl

Naias24.01.2019 v 19:28

Lector24.01.2019 v 19:33

Eldar8024.01.2019 v 21:25

Dan: Děkuji za zpracování mého návrhu. :) Aspoň v této podobě mi to dává mnohem větší smysl. Třeba ještě někdo vymyslí nějaké vylepšení...

voshi03.02.2019 v 10:46

Už jsem to pomalu vypustil, ale Google mě upozornil mailem. V dubnu končí Google+ ,bude možnost přihlašování přes Google i nadále?

Vložit příspěvek