Možnost vložit knihy bez ISBN

Česneksmedem13.09.2018 v 11:01

Mám s tím také problém. Bohužel se hned napoprvé neobjevuje zdrojová kolonka. Ta by tam přece mohla být stále. Chcete přispět něčím novým (z těch bodů nic nemám), ale snaha i čas tak přijdou vniveč.

Barza02.10.2018 v 16:11

Hanka_Bohmova: Predpokladate zcela spravne. Jeste jsem sem nikdy nic nevkladala. Dekuji za laskavost! Mejte se fajn!

Lenka.Vílka02.10.2018 v 17:27

Česneksmedem: pokod isbn nezadáte a knihu uložíte, kolonka zdroje se vám ukáže. Možná to tak je "psychologicky lepší", aby lidé nevkládali pouze zdroj s tím, že na "té stránce přece isbn je, tak to může moderátor zkontrolovat a dopsat". Jenom je ohledně tohoto problému málo informací v nápovědě. Já to taky hledala dost dlouho. Kde ta kolonka zdroje je? Mají ji všichni ostatní kromě mě? Skoro jsem si tak připadala. Jenom jsem nepochopila postup. Ale podle mě je dobře, že je to až v druhém kroku.

Dan02.10.2018 v 17:38

to Lenka.Vílka: Nakonec jsem usoudil, že je to přece jen takové matoucí, že tam kolonka jednou není a teprve až potom ano, takže jsem provedl úpravu a kolonka Zdrojový web je u knihy již v 1. kroku... (už pár týdnů)

Lenka.Vílka02.10.2018 v 17:46

Dan: takže zase situace, kdy jsem si myslela, že je chyba jenom na mém příjimači? :D Jednu dobu to blblo, tak jsem myslela, že to je přetrvávající jev. Ale možná se tím zlepší stav. Všimla jsem si, že teď dost lidí (víc než dřív), zadá isbn i zdroj...

Vložit příspěvek
2