Knihotéka


dotek
dotek 13.01.2017 v 20:13

Uvítal bych v exportu u knihy: ISBN, rok vydání, počet stran, vydavatelství a celé jméno autora či autorů.

kapr
kapr 13.03.2017 v 10:47

Ještě bych přispěl: Mnohé položky v menu nejsou začátečníkovi, a často ani pravidelnému a dlouhodobému uživateli (jak vyplývá i z předchozích příspěvků) příliš jasné, chtělo by to určitě help s vysvětlením k čemu která položka primárně slouží, a k čemu všemu je možné ji ještě dále používat. Možná by pomohly i jednoznačnější názvy jednotlivých položek. Obrázky knih jsou výtečnou záležitostí, ale pro pořádné správné knihomoly by asi byla užitečná možnost přepínání mezi řádkovým textovým zobrazením a stávajícím způsobem. (více později) ...

BKiddo
BKiddo 15.11.2017 v 13:40

velmi by ma potesilo keby sa dalo exportovat knihy podla abecedneho poradia autorov knihy a nie nazvu knihy. Napr. knizne serie- ak nazvy knih v serii zacinaju inym pismenom tak mi to rozhadze po celom zozname. Vravim si nic to, spustim v exceli filtre a zoradim si to sama. Tu vsak nastava dalsi problem, pretoze ked zoradim v exportovanom exceli knihy podla autora, nasla som seriu knih, ktoru mi dokopy nezoradi.
Nevraviac o tom, ze mi neexportuje tak uplne cely zoznam. Zatial som neprisla na to preco, ale v podstate ked mi tu na stranke ukazuje ze mam v knihoteke 510knih a tieto knihy vyexportujem- cislo sa znizi (poradie v exportovanom zozname ukazuje na konci zoznamu ine cislo- 504).
Preto by som velmi uvitala moznost zoradit knihy na export abecedne podla autora a takisto pridat este jeden stlpec s nazvom serie, do ktorej dana kniha patri. Takto aj ked mi hodi pri exportovani zvlastny zoznam budem moct pomocou funkcii excelu zoradit knihy do pozadovanej podoby. Velmi pekne dakujem

Text příspěvku byl upraven 15.11.17 v 13:41



Vložit příspěvek