Bazar společné skupiny knih (trilogie apod.)


MartinezZ
MartinezZ 01.10.2017 v 14:03

Nějak mi tu chybí možnost inzerování celé jedné, jak to říct, skupiny knih, které spolu souvisí, tedy trilogie, tetralogie apod. Mám 4 knihy v jednom souboru, díl 1 až 4 a všechny je chci prodat, ale dohromady. Není tu ale možnost to nějak provést. Protože jsou tu jen varianty:

1) Vystavím inzerát u každé knihy a podmínku prodeje jen celé tetralogie napíšu do popisku. Do ceny knihy udám cenu za celý komplet.
= Na inzerát nikdo neklikne, protože uvidí, že kniha (samotná) stojí neskutečnou pálku, nemá tak důvod takhle nesmyslně předraženou nabídku vůbec otevírat, aby si přečetl, že cena je za celý komplet a ne jen jednu knihu.

2) Vystavím inzerát u každé knihy a podmínku prodeje jen celé tetralogie napíšu do popisku. Do ceny knihy udám cenu, která by odpovídala jedné knize, kdybych ji prodával samostatně.
= Ti, kdož na inzerát kliknou, si a) budou připadat podvedení, protože si teprve přečtou, že cena je za komplet a úplně jiná, b) mě budou kontaktovat se zájmem o konkrétní knihu, protože popis inzerátu vůbec nečtou.

Ani jedna z variant není správná. Buď si zajistím, že se mi na inzerát nikdo nepodívá, nebo si zajistím zájemce "podvodem" s nízkou cenou a nějakou podmínkou.

Jak tohle řešíte vy?

Pirnitz
Pirnitz 01.10.2017 v 14:44

Já to řěším tak, že u inzerátu na jednu z knih kompletu uvedu cenu 1 Kč, protože tam nejde napsat např. "cena v textu". Když zájemce inzerát rozklikne, je tam uvedeno, že se jedná o komplet, v popisu uvedu skutečnou cenu za komplet + poštovné a je to doplněno reálnou fotografií kompletu.

SMichal
SMichal 13.10.2017 v 10:19

Dobrý den, sháním knihy od Lobsanga Rampy, máte někdo na prodej více dílů? Děkuji



Vložit příspěvek