Nejdražší propadák


sauzie
sauzie 11.12.2014 v 19:53

Zcela jednoznačně všechny odstíny šedi. Tím se snad dá jen zatápět pod kotlem...:-)

Alisce
Alisce 12.12.2014 v 05:30

Nechápu, proč většina lidí, co četla jedničku a přišla jim tak příšerná, čte další díly...

Desire_Lydon
Desire_Lydon 12.12.2014 v 10:35

Ačkoliv jsem ani jednu knihu nečetla, souhlasím s Alisce -_-

sauzie
sauzie 12.12.2014 v 22:28

A kdo píše, že jsem četla všechny díly??? To by mi způsobilo duševní újmu. Stěží jsem dočetla tu první a nechápu, jak něco tak neuvěřitelně hloupého trhlo takový rekord v prodeji... zřejmě kvalitní "píár" :-)

Alisce
Alisce 13.12.2014 v 07:22

,,Zcela jednoznačně všechny odstíny šedi. " Tak to nechápu proč soudíte všechny tři díly.

sauzie
sauzie 13.12.2014 v 14:24

Pro méně chápavé, co nepobrali můj upřesňující 2. příspěvek..... zcela jednoznačně všech 50 odstínů (toto jsem považovala za všechny odstíny šedi, v podstatě mi v hlavě neutkvěl ani přesný název té knihy - upozorňuji ten 1.) Nehodnotím nečtené, ač jsem přesvědčena, že ten potentát, co sesmolil tu první, by byl u ostatních v něčem lepší a po pár měsících se z něj stal Hemingway.
Další díly se jmenují:
Padesát odstínů svobody (2013)
Padesát odstínů temnoty (2013)
Tudíž mi není jasné, z čeho bylo usouzeno, že hodnotím všechny díly...

Text příspěvku byl upraven 13.12.14 v 14:41


Desire_Lydon
Desire_Lydon 13.12.2014 v 15:00

Četla jsem všechny 3 příspěvky několikrát, ale stejně mi přijde, že tady ty knihy nějak hodnotíte, i když jste je nečetla. Aby bylo jasné, nechci se hádat...

sauzie
sauzie 13.12.2014 v 15:10

Já se také nechci hádat, ale hodnotím všechny odstíny šedi.... další 2 díly se jmenují úplně jinak. Tak teď už tomu zase nerozumím já.:-)

Alisce
Alisce 13.12.2014 v 17:09

První příspěvek na mě působil, že jen nevíte jak se knihy jmenují a říkáte všem třem dílům odstíny šedi. Tak to se omlouvám já, že jsem nepochopila, že všechny jsou padesát.
Já jsem knihy četla všechny tři, nejdříve jsem byla dost natěšená, protože zahraniční stránky velice chválily, ale v ČR knihy úspěch neměly a má natěšenost na sérii byla menší. Nakonec jsem se do do toho pustila a jelikož jsem od toho čekala čtivou oddechovku nebyla jsem zklamaná. Prý musíte padesát odstínů buď milovat nebo nenávidět, ale já se nepřikláním ani k jednomu. Nehledala jsem v tom něco hlubšího, nějaké poselství do života ..Ono to od erotického románu nejde asi ani čekat, že ? :-D Mě se to četlo vážně parádně, a proto neházím něco tak pro mě čtivého do odpadu. :-)

sauzie
sauzie 13.12.2014 v 18:21

V pohodě, nemám problém s tím, že se to někomu líbilo. Asi by bylo taky divné, pokud bychom byli všichni "unisono".
Já dostala knihu jako dárek, takže jsem jí přelouskala víceméně z povinnosti a zaujalo mě v podstatě asi jen několik prvních desítek stran. Potom už to (hodnotím za sebe) všechno bylo stejné, předvídatelné (ale to by mi tak nevadilo, takových knih a nakonec i filmů je plno), a pro mě vůbec ne vzrušující, ale směšné až hloupé. Prostě, co se týče celé té erotiky, tak tam mě napadala myšlenka, jestli spisovatelka někdy vůbec provozovala sex... :-)
Jedna perlička na závěr: jedna má známá měla od mládí kamarádku (cca 20 let) a ty jsou díky tomuto dílu rozhádané už přes rok, doslova na život a na smrt. :-D

tisha8409
tisha8409 24.07.2015 v 13:07

Šeď a potom Vraní dívka.



Vložit příspěvek