Technické potíže?


siena
siena 18.04.2016 v 19:37

Makropulos, možná to tím také nebude, ale zkuste po najetí stránek, chvilku počkat...než se na obrazovce vlevo dole objeví Hotovo...

Makropulos
Makropulos 19.04.2016 v 12:40

Moc děkuji za rady. Nakonec jsem to vyřešila tím, že jsem vymazala cookies a historii a pak to opět začalo fungovat.

Marthas
Marthas 19.04.2016 v 13:26

Není zač, snaha byla... Teď si vzpomínám, že tohle mi už taky někdo radil, ale jelikož jsem to nikdy neudělala, tak jsem si nevzpomněla... Hlava děravá... Hlavně, že už to funguje...

Naias
Naias 14.06.2016 v 14:11

V Aktivite oblíbených uživatelů sa mi nezobrazili niektoré knihy, ktoré si moja obľúbená užívateľka dala do Přečtených. Niektoré sa zobrazili, iné nie.

Cusco
Cusco 14.07.2016 v 14:26

Dobré odpoledne,
chtěla bych poprosit o radu:

Když dávám u knihy nabídku do bazaru a kliknu na "Vložit inzerát" -
opakovaně mi stránka "spadne" na hlavní stranu se seznamem
"Bazar uživatele".

Často se mi nedaří vložit inzerát k prodeji,
protože kolonka "Vložit inzerát" mne nepustí dál..
V průběhu dne tento problém nemožnosti vkladu knih do bazaru
je jen přechodný - někdy to jde a pak zase chvíli ne.
Nikdy nevím, kdy přestane možnost vkladu fungovat..

Má někdo podobný problém? Je problém způsobený
"zastaralostí počítače vkladatele", jak jsem se často dočetla? :)
Kde dělám chybu? :)

Předem děkuji za radu a odpověď.
A přeji Databázi knih a všem členům jen všechno nejlepší. :)
Děkuji, na shledanou, Lenka (Cusco).

Jia
Jia 17.07.2016 v 14:33

Zprávy se nerozlišují na Odeslané a Přijaté, všechny jsou v "jedné kupě". To je změna nebo momentální porucha?


Marthas
Marthas 17.07.2016 v 14:35

To jia: Koukala jsi se do Novinek na webu (patička webu)... Asi ne... Bohužel je to adminův nový výmysl.-/
Včera se ve vláknu Pár nápadů na vylepšení webu neřešilo nic jiného než jaký je to hnus.-//

Jia
Jia 17.07.2016 v 14:38

Marthas: Aha, díky, tak to mi uniklo. Taky se mi to, kulantně řečeno, moc nelíbí :-(

Marthas
Marthas 17.07.2016 v 14:41

To Jia: Ještě jsem nenarazila na uživatele, který by z X-chatu místo zpráv skákal nadšením... Některým je to maximálně jedno a jiní si skrz skřípot zubů musí zvyknout.-/ Což až teprve zjistíš, že ty zprávy nejdou smazat... Někteří uživatelé jsou z toho na infarkt a přestali zprávy používat...:-///

Jia
Jia 17.07.2016 v 14:47

Marthas: No to teda.... ještě jsem všechny ty "výhody" neobjevila, ale kromě toho zrušeného mazání mě třeba mrzí, že už ani nevidím počet zpráv, které mi přišly a které jsem poslala. Bylo jich dohromady cca 1200 :-) Tak snad to po vlně nespokojenosti admini vrátí zpátky. Hlavní je přece, aby se tady čtenářům líbilo, jinak DK ztrácí smysl.

Text příspěvku byl upraven 17.07.16 v 14:47

Marthas
Marthas 17.07.2016 v 14:53

To Jia: Tím posledním si v poslední době nejsem jistá... Jinak máš pravdu v tom, že člověk upo ztratil přehled kolik toho dostal a kolik odeslal... Já měla asi víc, už si ani nevzpomínám, možná okolo 2000 na každé straně...
Tady už bylo změn, které se nám nelíbily ale málokdy je admin vrátil zpět, to pamatuju jen jednou, když chtěl, aby se v diskuzi zobrazovala volně jen diskuze o knihách.-/

EDIT: Jinak se ti zobrazí celý chat s diskutujícím po klikutí na jeho přezdívku v režimu zprávy.-/

Text příspěvku byl upraven 17.07.16 v 14:57

Jia
Jia 17.07.2016 v 14:57

Marthas: Tak uvidíme jak to dopadne (zpocenej smajlík) :-)) Dík za vysvětlení a komunikaci, měj se fajn. J.
jj toho jsem si všimla

Text příspěvku byl upraven 17.07.16 v 14:59

Marthas
Marthas 17.07.2016 v 15:02

To Jia: Není zač.-) Já se tu teď celkem nudím, když jsme všichni "ofiko nasraný"... Ne, nechtěla jsem z tebe dělat hlupáka, jen pro jistotu, každému to hned dojít nemusí, mě to trvalo zhruba 30 minut vejrání než mi to secvaklo.-)

HNEDOOCKA
HNEDOOCKA 17.07.2016 v 20:15

Jsem na prášky z těch zpráv..VELMI DOUFÁM, že je to jen přechodná záležitost..Databáze je fajn, proč to proboha pořád zlepšovat k horšímu???

Marthas
Marthas 19.07.2016 v 13:23

To Koka: Dobrá otazka? Já si myslím, že věky svítit nebude.-)))

pobijecmuch
pobijecmuch 19.07.2016 v 21:00

Mně se také pořád v té bublině-zprávy ukazuje, že došla jedna zpráva a přitom je mám všechny už přečtené.

Marthas
Marthas 19.07.2016 v 22:07

To Koka: Neříkala jsem to.-)
To pobijecmuch: Mně se zase ukazuje vždy jedna přijatá zpráva po té, co zprávu odešlu... Nejsem si jistá, že to tak má být... Cvaknu na ni, rozbalí se mi zprávy a nic nového tam není... Člověka to dost mate, nemít "klienta", tak tu sedím jak slepice a hledám něco co neexistuje...:-/

Text příspěvku byl upraven 20.07.16 v 13:43

HTO
HTO 20.07.2016 v 00:16

I mně nové uspořádání zpráv vadí.

pobijecmuch
pobijecmuch 10.09.2016 v 09:55

Nějaký chaos v znázorňování informací profilu?
Včera uživatel přidával autora a knihu, ale profil ukazuje, že byl naposledy přítomen předevčírem.

Text příspěvku byl upraven 10.09.16 v 09:55

R.E.M.
R.E.M. 10.09.2016 v 10:22

Tento informační chaos o profilu se objevuje dlouho nebo minimálně opakovaně.

Aleh
Aleh 14.09.2016 v 16:46

Chodí mi upozornění na komentáře knih, které jsem přečetla a když kliknu na danou knihu, tak jsou tam komentáře např. z roku 2015 a 2014 na místě, kde by měl být ten nejčerstvější komentář, který chybí.
A komentář ode mě se objeví u mého profilu v záložce komentáře, ale chybí u dané knihy, kde zmizí ihned poté, co stránku zavřu a opět ji otevřu.Spolu s odstraněním komentáře mizí i připsané body. Máte také někdo podobné problémy?

Text příspěvku byl upraven 14.09.16 v 16:49

Marthas
Marthas 14.09.2016 v 18:20

To Aleh: K bodu prvnímu, jsi si jistá, že máš zobrazování komentářů a jejich řazení nastaveno na od nejnovějších po nejstarší? A ne třeba podle filtru popularity?
K bodu druhému, to se mi stávalo u povídkových knih, myslím, že si na něco takového už stěžovala před časem uživatelka siena, že když ohodnotí povídku a ještě ten den chce ohodnotit další, tak dalším otevřením se ty údaje, co by měli být uložené máznou...
Pokud bys měla stejný problém jako siena, tak je potřeba, abys tu stránku po uložení již znovu neotevírala a vyčkala do dne druhého, pokud jsem tě tedy správně pochopila? Já ti to technicky nevysvětlím, ale možná to má slouvislost s pamětí počítače serveru, v kompu máš též vícero pamětí a některé se přemazávají...

Marthas

Aleh
Aleh 14.09.2016 v 18:50

To Marthas: Moc děkuji. Opravdu mi nějak (bez mého vědomí) přeskočilo možné řazení příspěvků z nejnovějších na ty, které jsou od mých oblíbených uživatelů, proto ty příspěvky ze starých roků. A určitě zkusím stránku hned neotvírat. Ještě jednou děkuji.

Marthas
Marthas 14.09.2016 v 18:53

To Aleh: Není zač.-) Hlavně pokud jsem vám pomohla...

M.

Dan
Dan 14.09.2016 v 19:13

Oba dva pripady jsou kvuli razeni komentaru. Pokud se radi dle palcu, kdyz vlozim komentar, vidim ho hned, protoze se rovnou zobrazi, ale po F5 se ten novy zaradi tam kam patri.



Vložit příspěvek