Technické potíže?

Lenka.Vílka17. ledna v 18:27

Zkusila jsem a jde mi to...takže bouřka pouze lokální? :/

Text příspěvku byl upraven 17. ledna v 18:29

LordSnape17. ledna v 19:43

Takže znovu:
Nefunguje mi editace stránky "Kdo jsem" přes ozubené kolečko. Otevře se sice okno, ale nereagují žádné klávesy! Anonymní okno = stejné. Napříč prohlížeči Chrome, Vivaldi, Firefox, Edge...

Pak jsem zkoušel druhý, pracovní ntb, kde to v Chrome taky nejde, takže pochybuji, že je to mnou nebo je to "lokální bouře".

Mám napsat rovnou Danovi? Protože hádám, že sem to dávat asi nemá smysl.

Text příspěvku byl upraven 17. ledna v 19:45

Lenka.Vílka17. ledna v 19:55

Hele, nestřílej posla jenom za fakt, že u něj je všechno v pořádku, a napiš na technické.
(Tady se stejně dozvíš jenom to, že to někomu jde nebo někomu taky nejde. Podpoříme se v tom a potom si to každý musí vyřešit sám a napsat. Čertit se tedy, že se někdo ozval, místo poděkovat, že se někdo ozval je...no, dost ujetý.)

Text příspěvku byl upraven 17. ledna v 20:02

Marthas21. ledna v 15:57

Předem podotýkám, že do Napište nám jsem již psala a čekám odpověď z technického. Jen jsem se chtěla zeptat na vaše zkušenosti s tzv. skrytým seznamem. Prdel dle mého je v tom, že sice jde vytvořit, ale nejde do něj přidávat bo se mi nezobrazuje v roletce Přidat knihu. Ledaže by to bylo omezeno zobrazení na 5 a toto byl 6 ,-(

PS: Jak vidno přihlášená jsem, jinak bych nemohla psát do vlákna.
EDIT: Pomohlo dát F5, tímto se omlouvám technickému za zbytečný dotaz. Pravděpodobně.

Text příspěvku byl upraven 21. ledna v 16:01

Naias21. ledna v 16:15

Ja s tým nemám problém.

Marthas21. ledna v 16:54

To Naias: Já už taky ne, jak říkám, pomohlo dát F5. Ponechala jsem, kdyby měl někdo stejné potíže. Díky.


Petra1.lili02. února v 22:11

omlouvám se, pokud to sem nepatří, ale můžeme mi poradit jak se zde stahují knihy? musí se zaplatit nějaký poplatek? nějak jsme nepřišla na to jak to funguje. děkuji za info. Petra

EliskaD02. února v 22:20

V hlavním menu si najděte odkaz Eknihy zdarma. U jednotlivých titulů pak máte tlačítko na stažení. Vyberete formát a stahujete.

reader.00709. února v 15:03

Taky se vám dnes nedaří některé části webu zprovoznit? Mám docela potíže otevřít jednotlivé diskuze ve Sledovaných, vynulovat Sledované mi nejde vůbec a napsat jeden každý příspěvek do diskuze je záležitost minimálně na 10 pokusů...

Text příspěvku byl upraven 09. února v 15:03

EliskaD09. února v 17:30

S tímto jsem se zatím nesetkala. Do databázemi se přihlašuji téměř výhradně přes mobil a vše je u mě bez podobných potíží.

Text příspěvku byl upraven 09. února v 17:31

EliskaD09. února v 17:36

Já mám spíše jiný problém. Před pár týdny jsem vyměnila telefon s Androidem za iPhone. A nevím, zda je to telefonem (mým konkrétním kusem), operačním systémem iOS nebo je to nějaký globální problém u všech uživatelů, ale často se mi na databázi “zasekne scrollování”. Pomůže jen aktualizace stránky. Jiné webové stránky mi toto nedělají. Tak nevím. Setkal jste se někdo s něčím podobným?

vladimir304310. února v 18:47

Už dva dny je archiv bazaru chaotický ... Dříve se řadily inzerátu v archivu od nejmladších po nejstarší a nyní je to všechno rozházené různě mezi sebou.

Text příspěvku byl upraven 10. února v 18:48

sassa15. února v 08:49

Dobrý den, chtěla jsem vložit inzerát na prodej knihy a zkoušela jsem to několikrát, ale nejde mi zveřejnit. Je chyba na mé straně, nebo bazar nefunguje?
Díky

Lacheta24. března v 21:27

Dobrý den, prosím o radu. Zřejmě mám někde chybu v nastavení. Nelze vyhledat v Knihotéce podle autora. Zobrazuje se jen zlomek z databáze s písmenem(p). Zřejmě pseudonym. Díky.

Lenka.Vílka24. března v 21:30

Hmm, to mají asi všichni, tedy, já taky. To bude databází, ne vaším nastavením. Napište to samé do Napište nám. A že nejste jediná, kdo to má.

Lacheta25. března v 19:21

Díky za reakci, dnes už to funguje.

EliskaD31. března v 22:47

Už asi třetí den mám problém s prohlížením DK přes mobil. Na jakýkoliv odkaz kliknu (ať už třeba na ikonu mého profilu, zprávy, rozbalení anotace prostřednictvím "více", číslo stránky v diskusi atd.), tak se namísto očekávaného prokliknutí otevře reklama. Rozumím, že reklamy web živí a obecně mi nevadí. Ale toto je chyba a kvůli této chybě se DK stává na mobilu naprosto nepoužitelnou. Pokud chci najít něco konkrétního (knihu, diskuzi apod.), je možné příslušnou věc jedině najít přes strýčka Googla, který mě na požadovanou stránku navede. Ale dál se nikam nedostanu. Jakoby celou stránku překrývala neviditelná reklama a klik kamkoliv způsobil otevření této reklamy namísto požadovaného odkazu. Bylo by možné to opravit? Nevím vlastně, jestli tuto diskusi vůbec sleduje někdo, kdo to opravit může... :-(

Text příspěvku byl upraven 31. března v 22:48

Marthas01. dubna v 00:24

To EliskaD: Toť otázka, zda to admin sleduje, proto doporučuju zaslat popis "chyby" sem https://www.databazeknih.cz/napiste-nam
Bohužel se opět jedná o odkaz.
Reklamy jsou ubíjející obzvlášť, pokud znemožňují běžné prohlížení. Prý se dají i vypnout ale není to zdarma.

Marthas07. dubna v 20:45

Taková drobnost, ale ... Neblbne zase počítadlo palců. Dostala jsem další palec, předtím jsem měla 198 a přitom mám stále 198, i po té, co jsem byla dnes opalcována? Nechci se hádat kvůli drobnostem, ale takto se mi těch palců přeci jen nenačetlo už více. Pochybuju, že by to bylo tím, že mi někdo dal palec a někdo jiný by mi ho ten stejný den odebral.

Jana28308. dubna v 08:26

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka08. dubna v 08:30

Jana283: já to tam mám stále...Vložit příspěvek
... 71