Technické potíže?


woodward
woodward 19.01.2016 v 12:38

Ty palce už jsou v pořádku a upravovat komentáře mi jdou taky.

siena
siena 19.01.2016 v 21:38

Nezobrazují se jen komentáře v diskuzních vláknech, všechny ostatní ano...Bude to setrvalý stav?

Text příspěvku byl upraven 20.01.16 v 07:15

Atuin
Atuin 20.01.2016 v 09:58

Též své komenty už ani nevidím :-)

pobijecmuch
pobijecmuch 20.01.2016 v 11:11

Mně už třetí den vyskočí upozornění na změnu v diskuzi Nakladatelství a poslední příspěvek je tam 30.10.2015.

Už jsem to našel, ale proč to pořád upozorňuje, když tam žádná změna nebyla provedena?

Text příspěvku byl upraven 20.01.16 v 11:13

Michaél74
Michaél74 22.01.2016 v 14:44

Proč nemůžu k jedné knize přidat odkazy na více externích recenzí? Zobrazí se hláška "K této knize jste již recenzi vložili." U vlastních recenzí to má logiku, ale u externích?

pobijecmuch
pobijecmuch 07.02.2016 v 08:11

Nějak nám nefunguje Hlášení chyb a úprav - konkrétně nahlášení duplicity autora.

Text příspěvku byl upraven 07.02.16 v 08:23


Marthas
Marthas 07.02.2016 v 13:20

Nejsem si jistá, pracuje se snad na pobijecově požadavku, jelikož už asi čtvrt hodiny mi nejde přidávat další vydání knihy... Respektive Kai Meyer - Arkádie 3 - Pád, chtěla jsem přidat slovenské vydání:-/
Předtím to šlo, jinak bych nemohla přidat předchozí dva díly...

Marthas
Marthas 09.02.2016 v 14:25

Zhruba před hodinou jsem vložila knihu Stormbreaker od Anthony Horowitze POZOR slovenské vydání a teď koukám, chtěla jsem přidat obálku, že tu není... Mám si to vysvětlit tak, že to nějaký dobrák nechal smazat jen kvůli tzv. anglickému názvu ( u nás je stejný) anebo to mám brát jako osobní útok, když se podívám, co všechno se vkládá a je to tu a já vložím slovenské vydání úspěšné série a je v to v... Tak je to z prominutím hulvátství... Obzvlášť když jsem tam měla všechny rozlišovací údaje, slovenské ISBN, slovenskou anotaci atd... Chci vědět, kdo dal pokyn ke smazání....

Atuin
Atuin 09.02.2016 v 15:10

Nemohu upravovat popř. mazat svoje komentáře, problém se dosti vleče a nevím kde je chyba.

Marthas
Marthas 09.02.2016 v 15:21

Asi nemá smysl čekat na odpověď, pokud někteří neumí číst anebo nepoužívají google při kontrolování zda vymazat knihu, tak to není moje vina... Upozorňuji, že stejnou knihu přidávám znovu, se stejnými údaji a upozorňuji, ještě jednou se mi opovažte smazat knihu (považovat mne za diletanta, co nepozná slovenké vydání od zahraničního) a já přísahám, že s přidáváním knih seknu.....

U nás vyšla kniha dvakrát: jednou jako paperback u Albatrosu a podruhé jako hardback po přeprodeji práv u BB -artu a ve stejném roce jako u nás podruhé vyšla též na slovensku jako paperback... Je na tom něco k nepochopení?

Text příspěvku byl upraven 09.02.16 v 15:35

Jia
Jia 09.02.2016 v 17:52

Marthas: Už je tam :-) Chce to trochu trpělivosti než jsou moderátoři přítomni a akci schválí.

Marthas
Marthas 09.02.2016 v 18:00

To Jia: Taky jsem ji tam musela znovu vložit, jelikož mi předtím byla smazána, jak jsem psala v dalším příspěvku, už tuto politováníhodnou příhodu nebudu rozebírat, od příslušného moderátora jsem obdržela omluvu, takže to považuji za vyřízené...
Vyjadřuji se jen k výtce ohledně mé trpělivosti, kterou sice doopravdy nevládnu ale to není předmětem diskuze...

R.E.M.
R.E.M. 17.02.2016 v 23:03

Systém DK je chvílemi pěkně škodolibý. Vložila jsem knihu a po uložení jsem se dozvěděla, že tu jsou "malé technické potíže". A kniha se všemi vloženými údaji je pryč. Předminule to samé, systém mi nedovolil vložit další vydání knihy. Pak ani zcela novou knihu. Během posledních 7 dnů má bilance vkládání: 3 neúspěšná vložení knih, 1 úspěšné.

pobijecmuch
pobijecmuch 22.02.2016 v 12:02

Už jsem to zde psal jednou.
Proč se mně u nově vloženého autora neukazuje vložená kniha?
Příklad: Dnes vložený autor Daniel O’Connor u kterého vidím v seznamu jednu knihu. Když ho rozkliknu, tak v knihách nemá nic - hláška: "Autor nemá v databázi zatím žádnou knihu".

jirin@
jirin@ 22.02.2016 v 13:36

Je to tam. Bylo vloženo před polednem, tak možná jenom malá časová prodleva, než se propojilo.

pobijecmuch
pobijecmuch 22.02.2016 v 15:59

Ne, to nebylo vloženo před obědem.
Kniha toho autora byla vložena 03.10.2014 a autor teprve dnes. Takže muselo jít o nějaké doplnění knihy a asi se čekalo na schválení.

jirin@
jirin@ 22.02.2016 v 17:26

Přesně tak. Asi jsem se nevyjádřila dostatečně srozumitelně. Autora jsem vkládala před polednem a taky jsem upravovala záznam knihy.

Gerges
Gerges 27.02.2016 v 15:14

Při exportu knih z osobního profilu (např. v kategorii "Přečtené knihy"), nedojde k vyplnění pole "Autoři" do exportovaného souboru.
Poprosil bych o revizi fungování a opravu.

Text příspěvku byl upraven 27.02.16 v 15:16

MarekG
MarekG 07.03.2016 v 15:01

Mám broblém z autorem The Beastess (původně jsem myslel že je to pseudonym, ale tato osoba opravdu existuje).Na databázi je přidaná, ale v našeptávači u přidávání knih se její jméno nezobrazuje.

Aleh
Aleh 18.03.2016 v 22:45

Stále jsem to odkládala, doufala jsem, že to časem zjistím. Ale nemohu najít symbol palce nahoru, nevím, kde najdu červený text (To se mi líbí) a když chci u komentáře knih udělit palec, objeví se text (Už se mi to nelíbí). Jenom doufám, že se dotyčnému uživateli neobjevuje, že se mi jeho komentáře nelíbí, když chci potvrdit, že se mi líbí. Děkuj za odpověď.

MarekG
MarekG 19.03.2016 v 09:31

Aleh: Text "To se mi už nelíbí" se objeví jen tehdy, pokud je palec už udělen.Podívejte se do svého profilu, tam je napsáno "Udělené palce,"pokud vám tam palce přibývají, zřejmě je udělujete.

Podíval jsem se do vašeho profilu, nějaké palce jste už udělila.

Text příspěvku byl upraven 19.03.16 v 09:34

Marthas
Marthas 19.03.2016 v 13:01

To Aleh: Zde se udělují palce pouze u komentářů, takže někde pod hvězdičkama u komentů ostatních lidí u knih by to mělo být...
Pokud to tam není, musíte to konzultovat s adminem webu Danem, určitě se vás poptá na software, který máte a tak...

Makropulos
Makropulos 18.04.2016 v 09:45

Poradíte mi, prosím, někdo. Přestal mi fungovat odkaz "Upozornění". Když na něj kliknu, nic se nestane.

Marthas
Marthas 18.04.2016 v 12:43

To Makropulos: Pokud máš starší software, mohla by pomoct mnou udělovaná rada, místo pravým tlačítkem myši na to klikni levým, otevře se ti podnabídka a z ní vyber otevřít (na to zas pravým tlačítkem), a mělo by se to otevřít... A tak pokaždé...
To platí v případě stolních PC a notebooku s myší...

Pokud to nepomůže, kontaktuj správce webu, ale mě to jde normálně otevřít, takže pochybuju, že by to byla adminova chyba...

Makropulos
Makropulos 18.04.2016 v 16:14

Děkuji za radu, ale to už jsem zkoušela a nepomáhá to. Vrátí mě to vždy na úvodní stranu. Ale i tak děkuji.



Vložit příspěvek