Technické potíže?

siena25. července v 11:44

"Vedle" se nakouslo ISBN e-knih. Pořešilo se vkládání slovenských e-knih, které mají stejné ISBN s knihou tištěnou? Jak s nimi naložit?

Marthas25. července v 15:50

To siena: A kde, asi to vlákno nemám ve sledovaných. A prohledávala jsem i diskusi a nenašla.,(

siena25. července v 15:57

Buď bylo někam uklizeno, nebo smazáno... Mně nejde o to vlákno, které bylo eufemicky řečeno "mimo mísu". Jen mi to ale připomnělo problém těchto knih, které mají jen jedno ISBN. Mám takové, zatím nevložené, protože se nemíním pouštět do vkládání, aby mi to potom systém hodil na hlavu:-)

Marthas25. července v 16:04

Aha, a já proč to nemůžu najít..-) A vyjadřoval se tam k tomu někdo ze shora? Vyřešilo se to anebo si lidi jen tak trochu jeden druhýmu postěžovali a poplakakali na rameni? Radši se nebudu vyjadřovat k problematice mazání vláken. To je horké téma.

Lenka.Vílka25. července v 16:05

Co jsem pochopila, tak bratři nemají ještě povinnost unikátního isbn. Větší vydavatelé tedy jiná isbn pro ekniha mají, ale není to povinnost. Narozdil od nás...
Napište moderátorovi Jirin@. Ona mi posílala odkazy, ale teď je nemám po ruce.

Pokud má slovenský ebook stejný isbn jako papírová je nulová pravděpodobnost, že ji někdo smaže ;)

A ještě je tady jeden moderátor, co se vyzná ve slovenských eknihach, ale nevím, zda mu někdo napíše ...

Text příspěvku byl upraven 25. července v 16:06

siena25. července v 16:14

No, zatím mám "uloženo" ve svém seznamu v rámci Knihotéky a vyčkám věcí příštích... Pro mne je důležité, že je mohu číst, že je možnost koupit, dokonce za koruny:)

klaraj09305. srpna v 23:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

reader.00730. srpna v 21:25

Není to úplně technický problém, ale nevím kam se tak nějak všeobecně obrátit a tak píšu sem:
včera jsem zjistila, že mi někdo opalcoval můj komentář ke knize Princ pro Jenny z edice Lovestory, inu napadlo mne podívat se na profil knihy a zjistila jsem, že bůhví proč jsou obě vydání slovenská. Zvláštní bylo, že i to které bylo ve škatulce "česky" mělo anotaci, název i použitý jazyk slovensky. Tak jsem si řekla že to napravím - popřekládala jsem anotaci, změnila název a jazyk a dnes se nestačím divit. Změny jsou sice schváleny, jenže slovenské vydání se úplně vypařilo. Přitom každé vydání mělo jiné ISBN, tím jsem si jistá, takže se ptám proč...

luculi01. září v 10:30

reader.007: asi řádí nějaký šotek, protože jsem už jsem psala, že mi zmizely knihy z knitéky, přeházely se mi vydání a občas se zaměnila e-kniha za papírovou a opačně. Největší problém mám když mám něco dvakrát v různých vydáních, v knihotéce mi zůstalo jen jedno...

siena01. září v 10:50

On řádí i v řazení komentářů, diskuzních příspěvků...

luculi03. září v 08:50

siena: je to nějaký divný no... já zatím našla 18 knih, co mi zmizely ze seznamu :-( a ještě kontroluji dál...

siena03. září v 09:06

luculi, je... kdoví, co za tím vězí. Přesun příspěvků je jen matoucí, mizení knih z knihotéky je mrzuté.

Terror03. září v 15:57

Uf! Už jsem si myslel, že mi v mozku došel olej! Ale jak tak koukám, nemizí tituly z knihotéky jenom mně... Už několikrát se mi stalo, že jsem knihu, kterou mám a bezpečně jsem ji zde odfajfkoval, po čase přečetl a vidím, že ji najednou v knihotéce nemám... Vzhledem k tomu, že mám po baráku rozstrkáno skoro tři tisícovky knih, nemám náladu pořád kontrolovat, která mi zmizela ze zdejšího seznamu. V tomhle důvěřuji vlastní Terror excel + papír databázi.
Co se týče mizení ve zdejších vodách, nemám podezření na vodníka ani jiného šotka, ale na skutečnost, že se knihy různě upravují. Nemohlo by se to stát třeba při změně čísla vydání, roku vydání nebo něčím takovým?

luculi03. září v 19:59

Terror: samozřejmě to může být smazaný záznam, ale spíš to vypadá na nějakou chybu. Protože jsem našla pár knih, které jsem bezpečně dala jako papírovou knihu a najednou byla v knihotéce jako ebook...

siena04. září v 15:22

Ráda bych se ještě vrátila k řazení příspěvků, co jsem nakousla. Mnozí si tu stěžují, že diskuze tu jsou nepřehledné, když jsou příspěvky řazené za sebou, že nelze reagovat přímo na nějaký. Bohužel, stává se, v poslední době, že se mění jejich pořadí, že při rozkliknutí ať už "Diskuze u knih", tak i samotné knihy, nejdou příspěvky už ani za sebou... Což tedy k přehlednosti nevede vůbec-:)

Text příspěvku byl upraven 04. září v 15:59

Marthas04. září v 19:59

To luculi: Vám knihy z knihotéky zmizely a mně, jak se mi zdá, přibyly. Jsem si jistá, že některé z knih v knihotéce jsem si nepřidávala já sama. Vím, vypadá to paranoidně. A já ty knihy opravdu vlastním, ale přesto jsem je neměla zařazené do knihotéky. A teď najednou tam jsou. Dějí se tu divné věci, fakt. Sice nejsem vlastníkem podle zdejších pravidel svého účtu ani svých myšlenek, ale ráda bych, abych alespoň měla nárok s ním manipulovat dle svého.

siena05. září v 09:27

Tak, co se tu vlastně děje? Příspěvky mizí, pak se objevují, stejně jako knihy... Příspěvky, které nejdou ani datumově za sebou, takže není jasné, kdo a na co reaguje... Prosím, to už bude setrvalý stav, či je jen něco v progresu?

Text příspěvku byl upraven 05. září v 09:32

Koka05. září v 09:35

sieno, copak nevíš, že stačí napsat moderátorům, a oni to už dají "do richtigu". Proč ty problémy vynášíš sem, lidem na očích? :=))

siena05. září v 09:45

Koka, ale zase, jako od známé firmy, co čekat:-)

Ale vážně, jestli to má posloužit k tomu, aby nás to od diskuzí odrazovalo, tak za sebe říkám, ano, to by rozhodně mohlo...

Text příspěvku byl upraven 05. září v 10:51

Koka05. září v 09:51

S těmi změnami v objevujících se a mizejících položkách v našich Knihotékách je to docela zábavné - občas procházím svoji Knihotéku, neboť hledám něco, co si jen matně vybavuji podle obálky - nevím, jak se to jmenovalo, ani kdo do napsal, jenom vím, že až to uvidím, bude to "ono. A hle: nacházím ve vlastní knihotéce naprosto nové, nečekané obrázky.
Když se proti stárnutí doporučuje cvičit si paměť třeba křížovkami, tak koho nebaví křížovky, může používat Databázi knih - ani mnohé televizní soutěže nebývají tak napínavé, jako jsou zdejší objevy ve vlastní Knihotéce.

luculi05. září v 15:59

já dostala od moderátorů odpověď, že neprováděli žádné změny a nikdo jiný kromě mě nenahlásil problémy... tak jim musí napsat více lidí, aby to konečně začali řešit...

Naias05. září v 16:09

Ja som v takom prípade poslala link na toto vlákno, kde o probléme, ktorý som hlásila, písalo viacero ľudí.

Lenka.Vílka05. září v 17:29

Naias: já třeba žádný problém s knihotékou nemám. Takže to je jenom u pár uživatelů ne plošně. Proto dává smysl, že se někdo třeba ozval a někdo neozval...

Text příspěvku byl upraven 05. září v 17:37

fvalek05. září v 19:59

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

sgjoli05. září v 20:03

fvalek: hezký večer, já mám stejný problém - chtěla jsem rozdat pár palců ke komentářům u knih a také mi to najednou přestalo fungovat...

Vložit příspěvek
... 65