Technické potíže?


vladimir3043
vladimir3043 16.05.2020 v 07:56

Opětovné vystavovaní inzerátů z archivu za kredit (po jednom) není plně funkční. Pokud kliknu na tlačítko "Prodloužit (1 kredit)" na dané stránce se vůbec nic nestane. Inzerát se sice kupodivu vystaví, ale už mi automaticky nezmizí z archivu a na dané stránce ten již "vystavený" inzerát stále visí, prostě se nic neděje. Musím dám stránku aktualizovat nebo přejet jinam a pak se zase vrátit do archivu a pak to samé dělat při každém opětovném vystavení každého dalšího inzerátu. Neskutečně otravné, když už se tedy zpoplatnilo opětovné vystavení inzerátů z archivu, tak by to alespoň mohlo normálně a bez problému fungovat!

Text příspěvku byl upraven 17.05.20 v 14:46

vikyrky
vikyrky 16.05.2020 v 22:34

Nevíte, proč nejdou přidávat nové knihy?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.05.2020 v 22:41

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.05.2020 v 15:29

Prosím o pomoc, ať vím, jestli je chyba jenom u mě, protože mi technické oddělení řeklo, že je všechno ok...

Co se stane, když kliknete u knihy, na koupit ebook nebo audioknihu? Jde mi o ty věci, co prodává alza...a kam vás dostane odkaz...mě to u všech knih ukazuje to stejné...stránka po mě chce dokázat, že nejsem robot...u klasické knihy, kde je odkaz jinam je všechno v pořádku....

Předem děkuji, pokud někdo odpoví :)

Marthas
Marthas 18.05.2020 v 15:53

To Lenka.Vílka: Normiko. Zkusila jsem to přes Patriciu Briggs a její Dlouhé ticho a otevřela se mi alzácká nabídka na přesně tu knihu, tak nevím.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.05.2020 v 15:58

Marthas: děkuji moc. V tom případě nebudu technické oddělení opětovně otravovat, pokud to je jenom u mě, netřeba po technické stránce tedy řešit ;)


Marthas
Marthas 18.05.2020 v 16:00

Není zač. Párkrát jsem tu hlášku taky zažila ale ještě ne na těchto stránkách. Nepříjemná záležitost.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.05.2020 v 16:05

Já tohle znám že stránek, kde se něco stahuje. Nejdřív jsem zadala, že nejsem robot a potom jsem měla na obrazcích označit, kde jsou všude auta :D tak tohle si nechte od cesty! Nejsem žádná Popelka :/

Marthas
Marthas 18.05.2020 v 19:02

Ne jen tam, ale označování aut jsem ještě nezažila.-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.05.2020 v 19:37

A víte, co je nejhorší? Stejně jsem se na tu alzu nedostala. I když jsem všechno udělala jako poslušná skautka...no, co, databáze přijde o kšeft, ne já...najednou mám chuť začít číst ebooky jenom proto, aby přišli o kupu peněz :D
Ale teď to už je jedno. Problém mám jenom já, o to ujištění mi šlo a tady se individuální problémy neřeší, pouze ty plošné...

Dan
Dan 18.05.2020 v 19:58

to Lenka.Vilka: samozřejmě jsem to hned odpoledne psal do Alzy...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.05.2020 v 20:08

Pane Fialo, problém je v tom, že vždy když řeším něco technického, skoro si připadám, jako že jsem blázen a svoje problémy si vymýšlím, když by konverzaci stačilo úplně jednoduše uzavřít větou: "Vydržte, pokusíme se to vyřešit."...
Paradoxně tohle řeší někdo, kdo by si přes alzu ebook nikdy nekoupil, tak by mi to mělo být jedno. Ale jak jsem psala, všimla jsem si toho, na základě podmětu jiného uživatele, který taky podle toho nevěděl, co dělat.
Zda se opraví, jde tedy mimo mě. Ale napište potom té uživatelce, její nick ode mě máte...

Koka
Koka 19.05.2020 v 07:16

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dan
Dan 19.05.2020 v 16:37

Každý problém, který je mi nahlášen, se samozřejmě snažím vyřešit ;-)

LordSnape
LordSnape 31.05.2020 v 10:12

Ahoj, hlásím problém, tak na to kdyžtak mrkni, Dane. V archivu inzerátů zakliknu prodloužit vše a vždy se prodlouží jen ten první inzerát odshora. Tak jsem nakonec zaklikal všechny ručně.

LeDock
LeDock 31.05.2020 v 19:11

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Kamca26
Kamca26 10.06.2020 v 10:30

Ve statistikách se mně přestal zobrazovat sloupeček přečtených knih za rok 2020.
Děkuji za opravu.

Dan
Dan 10.06.2020 v 11:41

Opraveno, díky.

Kamca26
Kamca26 11.06.2020 v 10:14

Děkuji .

Janadvorackova
Janadvorackova 12.06.2020 v 12:40

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Janadvorackova
Janadvorackova 13.06.2020 v 17:33

U inzerátů se nezobrazuje rozdíl mezi ověřeným a neověřeným účtem.
U knihy je třeba pět inzerátů, žádný z nich od ověřeného uživatele. Nikde, kam jsem koukala.

Koka
Koka 13.06.2020 v 18:38

Janadvorackova, prošla jsem asi 12 náhodně vybraných inzerátů a u každého se uvádí, kdo je prodejcem a také je za jeho jménem ta zelená "fajfka" na znamení ověřeného účtu. Případne - u poptávkových inzerátů - jméno poptávajícího a taktéž u jména zelená "fajfka" nebo bez ní (podle toho, zda má zaplaceno).
Jedině to není vidět v seznamu všech inzerátu přímo u dané knihy, ale tam to snad nikomu nechybí. Nebo ano?

Janadvorackova
Janadvorackova 13.06.2020 v 22:30

Koka: No ano, vždyť píšu, že to není v seznamu.
Říkám si, čemu vadilo, když si ty uživatele mohl člověk roztřídit přímo, aniž by je musel rozklikávat.

Naias
Naias 14.06.2020 v 06:24

Janadvorackova, ale prečo je to vo vlákne Technické potíže a nie Nápady na vylepšení webu?

Janadvorackova
Janadvorackova 14.06.2020 v 15:07

Naias: Protože to považuji za technickou potíž? Co je to za otázku. Umístění jinam by snad změnilo obsah sdělení?
Za nápad na vylepšení webu považuji něco NOVÉHO. Něco, co tu dřív nebylo. Ale tohle fungovalo, teď jsem zaznamenala, že už ne, a tak jsem usoudila, že by nebylo od věci třeba zjistit, proč jako.
Mně se lépe třídili a vyhledávali uživatelé, když jsem projížděla inzeráty a všimla si, že někdo má knihu, kterou chci. No a pak jsem jich projela dalších dvacet a zase jsem objevila knihu a hele, u stejného uživatele. Nám skoro slepcům tyhle berličky pomáhají a nechápeme divné reakce okolí.
Je to holt potíž.



Vložit příspěvek