Technické potíže?

Naias22.02.2019 v 18:41

Janesy, to slúži na nahlásenie príspevku, ktorý nepatrí do komentárov alebo ho treba vymazať, lebo porušuje podmienky webu. Ale potom treba ešte kliknúť na „smazat komentář“ či „přesunout do diskuze“. Netreba sa obávať, že z toho v prípade omylu bude mať užívateľ – autor príspevku nejaký problém, pretože správnosť nahlásenia ešte posúdi moderátor.

janesy22.02.2019 v 19:45

OK díky moc za reakci a hezký večer :)

nik07723.02.2019 v 09:57

Ahoj....mám problém v tom, že se mi u knih, které přečtu nezobrazují hvězdičky, abych mohla ohodnotit knihu. Dříve jsem to měla...a už asi půl roku se mi hvězdičky nezobrazují....komentáře mohu udělovat ale ne počet hvězdiček. Děkuji.

Naias23.02.2019 v 10:40

Nemôžeš udeľovať hviezdičky už pol roka? Veď vo februári si hodnotila dve knihy, aj v januári.

Text příspěvku byl upraven 23.02.2019 v 10:43

elfos23.02.2019 v 19:08

Nikol, knihy můžeš ohodnotit hvězdičkami, které jsou pod obálkou té knihy.
Pokud k přečtené knize píšeš komentář, možnost hvězdiček tam nemáš - pouze pod tou obálkou knihy, a pokud jsi knihu ohodnotila a potom k ní píšeš komentář, zobrazí se ti u komentáře i ty hvězdičky, kterými jsi předtím knížku obdarovala.

A naopak taky, když nejdřív k přečtené knize napíšeš komentář, máš ho bez hvězdiček - ale poté, co knihu ohodnotíš (na místě pod obálkou), tak se tvé hodnocení následně samo automaticky zobrazí hvězdičkami u předtím napsaného komentáře.

nik07724.02.2019 v 20:10

Děkuji.....docela mě to zblo, protože jsem dříve jsem měla hvězdičky na pravé straně....ale už je to vše v pořádku.....byla jsem poněkud zmatená...díky moc za vysvětlení

Marthas12.03.2019 v 15:30

Jeden drobný dotaz. Už se asi nevrátí možnost, kdo všechno si chce koupit stejnou knihu jako já.
Chci si koupit není probarveno. Asi kvůli stolkujícím bazaristům. Přitom díky ČP by jich mohlo ubýt.

Lenka.Vílka12.03.2019 v 15:35

Marthas: ze dneška:
https://www.databazeknih.cz/novinky-na-webu

Lenka.Vílka14.03.2019 v 14:01

Co se nám to dělo v databázi? Hláška, že by mi internetový špióni mohli sebrat hesla, když tady zůstanu, mi vždycky zamotá hlavu. Proto jí jako pštros strčím do písku. Ale i tak je to nepříjemné. Pro někoho tak technicky ajťácky zdatného, jako jsem já sama :D

Text příspěvku byl upraven 14.03.2019 v 14:21

Koka14.03.2019 v 14:08

ano, tu hlášku jsme měli všichni. Ty četné amputace, kdy tady znenadání - rozhodnutím provozovatele - mizí celé léty zavedené rubriky, si asi vybraly daň :=)

intelektuálka14.03.2019 v 14:08

nemohu se připojit z domu na web, prý není konfigurace - děkuji za kontrolu -:)))

Lenka.Vílka14.03.2019 v 14:13

Už je opraveno. Výměna certifikátu a už to bude v pořádku (slovy majitele webu, ne moje, něco tak chytrého bych sama dohromady nedala)...

Text příspěvku byl upraven 14.03.2019 v 14:30

reader.00714.03.2019 v 14:27

taky jsem se na chvíli lekla, že i sem dopadl §7b zákona č. 141/1961 Sb. (Trestní řád)

intelektuálka14.03.2019 v 14:28

Děkuji moc Lenko - Vílko -:)))

R.E.M.14.03.2019 v 14:29

V novinkách se objevila informace o možnosti mazat archiv zpráv

reader.00714.03.2019 v 14:34

a to dřív nešlo? Já myslela, že se zprávy mazat daly... Pravda, nezkoušela jsem.

Jinak ale tlačítko nahoře nepovažuji za dobrý nápad, někdo tak může "vyprázdnit" omylem. A když se chci dostat do archivu, to musím scrollovat až dolů. Ocenila bych prohození.

Text příspěvku byl upraven 14.03.2019 v 14:37

R.E.M.14.03.2019 v 14:38

Prázdné konverzace (i po smazání zpráv) zůstávaly.

luculi25.03.2019 v 20:42

Nevím jak na webu, ale přes mobil nemůžu vidět seznamy Chci si koupit svých oblíbených... :-(

Lenka.Vílka25.03.2019 v 20:49

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

reader.00726.03.2019 v 18:19

Především si ale žádné uživatele z "chci si koupit" nezobrazíte v profilu knihy, takže nějaké zpřístupňování v profilu je stejně na dvě věci, leda by někoho bavilo prolézat profily

Koka26.03.2019 v 18:23

to právě nechápu: když už je tedy na vůli každého, zda zveřejní, co si chce koupit, tak proč u knihy, v rubrice Chci si koupit, nelze vidět ty čtenáře, kteří to opravdu ZVEŘEJNILI?
Proč je právě tato jejich "proklamace" (na rozdíl od informace, že knihu četli, že jí mají v knihovničce, že jí doporučují) u samotné knihy zatajená?

reader.00726.03.2019 v 18:33

Protože to, že ji někdo doporučuje není argument aby ji chtěl prodat, kdežto lidi, kteří knihy chtějí poslat do světa jinak než skrz kontejner na papír, nebo naopak chtějí knihu koupit, je třeba zkasírovat... Vznešené ideály o webu který miluje knihy už nejsou na místě, práce na nejdůležitějším obsahu je odvedena - knihy vloženy a víceméně úhledně upraveny, nastává čas pro tržní ekonomiku.

siena27.03.2019 v 08:35

Co mne na tom zaráží, jsou ty "argumenty". Poplatky za nabídkové inzeráty se zavedly, protože se tu podvádělo, konečně se to tu vyčistí od přeprodejců a prodejců ve velkém, poptávek se to tedy týkat nebude. Chci si koupit se zneviditelnilo proto, že si někdo stěžoval, a skoro ihned po tomto, se potichu zpoplatní poptávkové inzeráty...A to tzv. odblokování rubriky je ve svém důsledku na nic, protože si ji zviditelní uživatel pouze v profilu. Tak nač?
Ano, práce je dovedena, knihy vloženy, možná i navzdory původním plánům, vloženy v jejich ucelené podobě...

Text příspěvku byl upraven 27.03.2019 v 08:51

Koka27.03.2019 v 08:58

Libí se mi vychytralost celého postupu: kouknu do - od jistého času téměř utajené - rubriky Novinky na webu, a tam se dočtu chytrou větu "Abyste byli informováni, níže najdete info o nových funkcích webu." Nejdřív se mi nezdá, že o takových významných novinkách nedá provozovatl vedět, neboť o úpravách v Bazaru tam není ani ň. Ale pak si uvědomím, cože to píše ve druhé části věty, a sice že jde o "nové funkce na webu". Tedy o odstranění, zablokování, anulování starých funkcí zprávu čekat nemůžeme. Ale až se zas kruhové fotky budou třeba měnit na kosodélník, nebo se po dlouhém čekání vyhoví některému z mnoha mnoha nepovšimnutých nápadů na opravdové zlepšení tohoto webu - to jistě bude oznámeno výrazným způsobem.
Dokonce už i ta nadšená uživatelka, co dosud každý - i ten nejnesmyslnější - zásah chválila a vítala s nadšením, najednou nenachází slova pochvaly a obdivu jakéže je tohle skvělé a příjemné hřiště.

Lenka.Vílka27.03.2019 v 09:16

Koka: ale ona vás ta nadšená užívatka nekousne. Klidně jí můžete jmenovat. Ať s všichni dozví o té můře, která nejspíš jede na lsd, že je ze všeho tak nadšená ;)

Vložit příspěvek
... 37 ...