Technické potíže?


Eldar80
Eldar80 29.10.2018 v 22:29

Dan: Bylo by možné zachování původní velikosti obrázku bez roztáhnutí? Myslím, že víc uživatelů má pouze nějakou malou ikonu. Můj profilový obrázek po zbytečně provedné úpravě nyní vypadá hnusně. Nebo šla by velikost mojí ikony nějak vrátit zpět? Nebo jakou má mít obrázek velikost v pixelech? Vytvořil bych nový, aby původní malá velikost (120x113) byla zachována. Dále postup, kdy se původně malá ikona roztáhne, aby byla následně oříznuta, vůbec nechápu. Má malá ikonka by pak neměla nohy, tato úprava u malých obrázků nedává smysl.

pobijecmuch
pobijecmuch 31.10.2018 v 08:47

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Koka
Koka 31.10.2018 v 09:45

pobijecmuch - když už je dnes 31. 10. 2018, tak proč se divit, že knihy, které měly vyjít 31. 10. 2018 v ten (v tento) den opravdu vyšly?

pobijecmuch
pobijecmuch 31.10.2018 v 10:13

Děkuji za opravu.

Text příspěvku byl upraven 31.10.18 v 10:20

Marthas
Marthas 01.11.2018 v 13:20

To eldar: To máte ještě štěstí, že jste si se svou vrozenou šikovností miniaturu nesmazal jako já. Nějakým záhadným způsobem se mi povedlo místo vyvolání ořezu, miniaturu smazat celou. Možná jsem ji měla nechat být. To jsou přece stále tytéž stížnosti na pro admina smysluplnné změny a pro ostatní nesmyslné.
Drobná poznámka, kterou všichni asi vědí ale kdyby přece. Miniatury nejsou zálohovány webem, proto když ji jednou smažete a nemáte ji uloženou v kompu nebo se k ní z nějakéhí důvodu nemůžete dostat, můžete akorát říct bye bye miniaturo.-///

R.E.M.
R.E.M. 03.11.2018 v 15:29

Marthas: O nešikovnost nešlo. Stačilo přes odkaz ve zprávě kliknout na úpravu - aktualizaci a obrázek se bez varování smazal.
Taky už jsem bez obrázku :(, ale nehodlám se novou úpravou a nahráváním zabývat.


pobijecmuch
pobijecmuch 06.11.2018 v 19:11

Předpokládám, že v systému je velká chyba. Dnes u všech knih, které teprve mají vyjít se objevilo, že už vyšly a objevily se v novinkách DK.
Snažil jsem změnit rubriku: Stav knihy na ještě nevyšla, ale těch knih je strašně moc a v záložce - Knižní novinky se opravené knihy neztrácejí, takže nemůžu pokračovat.
Prosím Dana, aby to nějak hromadně opravil - tedy ten zbytek knih.

Eldar80
Eldar80 12.11.2018 v 22:07

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Marthas
Marthas 15.11.2018 v 13:49

To R.E.M.: Díky za odpověď. Admin vypadal, že ho moje stížnost překvapila, prý to prověří.

Eldar80
Eldar80 06.12.2018 v 00:38

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Naias
Naias 06.12.2018 v 05:37

Eldar, to sa tu už vyskytlo. Vtedy stačí knihu ohodnotiť a vzápätí hodnotenie zmazať.

whack
whack 08.12.2018 v 15:57

môj zoznam https://www.databazeknih.cz/seznamy/whack-55957/eko-spiritualita-27623 mi nejde zmeniť z "osobní" na "veřejný" ..ako to?

asam
asam 08.12.2018 v 17:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

vicovm
vicovm 13.12.2018 v 12:37

K organizaci knih používám SW (LSoft) a při kompletování dat o knize se snažím využívat Databázi knih (dále DK). Přibližně do léta 2018 se spolehlivě přenášely všechny data o knize, uvedené v DK. Od léta 2018 se nepřenese popis knihy i když v DK je uveden. Musí se provádět ručně. Nevíte někdo proč k tomu došlo? D9ky za odpověď. vicovm

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.12.2018 v 12:34

Teď pár dnů je to ještě frekventovanější. Že mezi dvěma svislíma reklamama v pravo, kde je v autor, skočí třetí reklama a nic tam není vidět! Třikrát F5, než to zmizelo. No, jupí, sakra práce! Totéž na homepage, kde v polovině případů nevidím kvůli reklamě čtenářskou výzvu vlevo. To mě tolik netankuje, ale chápete pointu! Telefon, režim zobrazení pro počítač...

Dan
Dan 19.12.2018 v 07:41

To netuším, ale LSoft parazituje na Databázi knih a my s nimi nijak nespolupracujeme...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.12.2018 v 09:05

Udělá s tím u někdo něco nebo mi alespoň odpoví?! Zase přes reklamu v pravo nevidím autory knih!!!!
(Vo co de, že jo? Peníze jdou z reklamy, ne z toho že uživatelé vidí informace o knize!)

Dan
Dan 19.12.2018 v 09:21

Taky mě to štve :-( Snad to každou chviličku opraví konečně už... Za to bohužel nemohu já, ale firma, která má reklamy na starosti :-( A bez reklam by Databáze nemohla existovat.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.12.2018 v 09:31

Dane, ale to už je trochu déle ne? Když o tom psali jiní uživatelé, tak u mě to bylo v suchu a byla jsem ráda. Ale teď to jako chřipka skočilo do mého zařízení a nejsem z toho moc šťastná :( :( ;(
Jasně, že za to nemůžete vy, ale upřímně, to je dost uživatelům jedno, vidí jenom výsledek. A dost to vypovídá taky o serióznisti oné firmy...
A teď si rýpnu, pokud mohu, děkuji :)
Pokud by tady stále bylo dřívější Novinky na webu, s informací, že teď je tenhle průšvih, asi by to skouslo víc lidí, než když se něco prostě "děje", nikdo neví proč, jenom je to děsně štve...

Dan
Dan 19.12.2018 v 09:54

Všichni dělají chyby... Štve mě to minimálně stejně jako vás, ale bohužel to neurychlím... :-( To, že překrývání obsahu reklamou je neúmyslné, je jasné snad všem a není třeba to tu psát. A sama jste to napsala přesně, že uživatelům je jedno kdo za to může, vidí jen vysledek.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.12.2018 v 10:02

A přemýšlí se o znovu zavedení Novinek na webu nebo to už je mrtvá záležitost? (Pokud ta nenápadná otázka byla nejasná, ptám se narovinu :)...)

siena
siena 19.12.2018 v 10:40

Lenka.Vílka, přesně jste to napsala..."Když o tom psali jiní uživatelé, tak u mě to bylo v suchu a byla jsem ráda. Ale teď to jako chřipka skočilo do mého zařízení a nejsem z toho moc šťastná :( :( ;( ".Mohu jen doufat, že až příště budete mít potřebu "vysmát se" těm, co budou něco řešit, co vy budete mít v suchu, že si na to vzpomenete.

Text příspěvku byl upraven 19.12.18 v 10:47

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.12.2018 v 10:58

Siena: já opravdu nevím, v čem máte problém.

Ano, byla jsem ráda, že technické potíže nebyly u mě. Stejně jako každý, kdo je neměl. Přirozená reakce. A když teď vidím, že to mám já, tak se ozvu. Přirozená reakce. Proto jsem se zeptala. Napsala jsem, že jsem ráda, že u mě nic. Ne, že jsem ráda, ze ostatních něco a u mě nic. Pokud jste si to takhle přeložila, chápu, že mi dvě se nikdy nepochopíme. Jediné co nechápu, proč máte potřebu na mě neustále reagovat a potom si stěžovat u ostatních, že jsem ma vás zlá a věčně vás urážím.

Nejdřív se koukněte sama do zrcadla. Protože to vaše věčné domýšlení, že se někomu vysmívám a kopu do něj, je z vaší strany už trapné. Najděte si, prosím, nový repertoár. Děkuji.

siena
siena 19.12.2018 v 11:26

Lenka.Vílka, nevím, u koho si mám jako stále stěžovat, ale můžete být klidná, urazit mne může jen ten, na jehož názoru mi záleží:)
Svůj příspěvek jsem napsala, proto, že byste se snad příště mohla držet přirozených reakcí. Bohužel jsou lidé, co si pamatují i několik příspěvků zpátky. Jestli někdo váš styl považuje za zábavný, pro všechny to platit nemusí...a jestli reaguji na vás, či ne, je jen má věc. Úplně stejně bych to mohla napsat já, mělo by to stejnou vypovídací hodnotu...

Text příspěvku byl upraven 19.12.18 v 21:01

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.12.2018 v 12:54

Siena: přečtěte si znovu, co jsem napsala, ať se ujistite, že jsem se někomu tím příspěvkem nesmala. Nemohu si to totiž ani dovolit. Mám vás jako svého osobního drába, nalepeneho na mojí osobu jako stolkra, takže nemám mezeru průniku...
A jelikož jste mě na začátku oslovila, asi reagujete na mě, ne na někoho jiného, tak nemůže nečekat, že se neozvu...ale vzhledem, že jsem ve vaší top 10, tak vám asi tak ukradená nejsem. Což je teda pěkná pruda, jestli mohu být upřímná...



Vložit příspěvek