Technické potíže?


kapr
kapr 29.06.2017 v 11:48

no k tomuto účelu bych měl úplně jinou schránku, infa bych si v texťáku ukládal buď na svůj harddisk, nebo ještě lépe do periodicky odesílaného mailu sám sobě, který bych měl jen v poslední verzi, tu předchozí bych si po překopírování starého k novému obsahu ihned smazal.
Už od začátku to zde dělám například s palci. Od koho a za co.

Azizi
Azizi 29.06.2017 v 12:29

Snažím sa vložiť adresu duplicity autora http://www.databazeknih.cz/autori/michael-benton-9660 k nahláseniu chyby u tohto autora http://www.databazeknih.cz/autori/benton-michael-106871 a nejde mi to, po odoslaní sa v kolonke adresa duplicity objaví číslo 9660 a formulár vyzerá byť neodoslaný.

Naias
Naias 29.06.2017 v 13:11

Mne sa to podarilo. Zádrhel je v tom, že musí byť niečo aj v tom obdĺžniku „bližší popis“. Ja tam dávam medzeru.

Marthas
Marthas 29.06.2017 v 13:14

To Azizi: Už jsem to nahlásila tu duplicitu. Myslím, že víš, že duplicita se hlásí u toho autora, který končí 9660 a vloží se tam adresa duplicity 106871. Prostě si nedokážu vysvětlit, jakto že ti to nešlo, pokud jsi postupovala správně.

Marthas
Marthas 29.06.2017 v 13:17

To Azizi: Ano, to je pravda, pokud nepřidáš nic do kolonky bližší popis ( dá se tam i jen podepsat), tak se to neodešle. Už jsme to jednou řešili s tenaxem.

Azizi
Azizi 29.06.2017 v 13:50

Marthas: Aha nie, nič som tam nepridávala do tej kolonky, tak to bude asi tým. A hm, ja som to asi dávala opačne, že som nahlasovala chybu u toho duplicitného autora a do kolonky adresa duplicity som dala toho správneho. Nejak mi nenapadlo, že by to malo byť naopak, ale možno máš pravdu.

Text příspěvku byl upraven 29.06.17 v 13:51


Marthas
Marthas 29.06.2017 v 14:38

To Azizi: Určitě mám pravdu. Kdybys to udělala tak jak píšeš, a náhodou ti to schválili, což se nestane, mám to vyzkoušené, taky jsem to různě vorala, když jsem objevovala taje systému folmuláře na DK. Tak by se smazal ten, co je označen jako duplicita, což znamená, že by spousta údajů byla v čudu. Admin už jich taky spoustu zazdil, ale... Nu, prostě zkoušela jsem to taky a když to dáš špatně, tak kdysi tě to neupozornilo, ale nedošlo ke smazání, z toho jsem si toto odvodila. Protože nápověda tady, škoda mluvit.-/

Dan
Dan 29.06.2017 v 14:47

to Naias: Díky, povinnost vyplňovat bližší popis jsem odebral.

pobijecmuch
pobijecmuch 29.06.2017 v 15:56

Tak jsem si všiml, že se nějak ztrácí vydavatelé u připravovaných knih k vydání. Tento týden už doplňuji asi u páté knihy. Teď zrovna jsem doplnil u vydané novinky - Muž z domu naproti, čo mi prešiel cez rozum. A jsem si na sto-pro jistý, že to tam bylo vloženo. Po podivném přepisování data vydání připravovaných knih, je to další tajemná záhada na DK.

Text příspěvku byl upraven 29.06.17 v 15:58

Azizi
Azizi 29.06.2017 v 16:16

Marthas: Tak to je dobré vedieť, vďaka! :)

Marthas
Marthas 29.06.2017 v 16:20

To Azizi: Není zač:-)

Marthas
Marthas 29.06.2017 v 21:28

To Chemiczka: Dnes opětovně potvrzuji nešvar poslední doby a to, že systém v pozdních hodinách nereaguje na snahu odstranit z Právě čtených do Přečtených. Vše ostatní funguje, jelikož mi, když na to ukážu myší opera v dolní části nezobrazuje chybu, když však ukážu na Přečteno, objeví se tam velmi dlouhé sousloví z něhož rozumím pouze latest = čili pozdní snad přístup či co netuším, v kompech se nevyznám. Takže potvrzuji, že chyba stále je, a nebyla odstraněna, pokud to vůbec jde a nabízím řešení, pokud umíte systém hacknout počítač vás pustí od Přečtených a vy si to můžete z Právě čtených odebrat.-) Právě jsem vyzkoušela .-)))

mamuška
mamuška 04.07.2017 v 21:10

Zdravím. Mohl by mi někdo poradit, jak smazat hodně staré zprávy + zprávy z archívu? Není tam dole v rohu takový ten křížek na vymazání, jako je u nových zpráv. V seznamu zpráv vidím náhledy se začátkem textu zprávy, ale vlastní zpráva nejde zobrazit, po rozkliknutí se objeví jen okénko pro napsání nové zprávy odesílateli původní zprávy.

Naias
Naias 05.07.2017 v 11:10

Vymazať sa dajú všetky správy, staré či nové, z archívu či nie, všetky majú krížik. Ten náhľad bez krížika, ktorý sa nedá rozkliknúť, je pozostatok vymazanej správy. S tým môže niečo urobiť iba Dan.

mamuška
mamuška 05.07.2017 v 22:45

To Naias: děkuji za vysvětlení, už jsem to probrala s Danem a napsal mi, že s těmi pozůstatky vymazaných zpráv bohužel nesvede nic udělat ani on, takže je radí přesunout do archivu jako do koše.

encyklopedie
encyklopedie 16.07.2017 v 20:38

Oblíbení uživatelé.....něco se stalo.....byl jsem odhlášen, zrušil se mi profil, netuším proč. Jsem zpět, ale zmizel mi seznam Oblíbení uživatelé.
Dávám zpět své Oblíbené uživatele a kdo chce, tak si mne bude muset asi znovu přidat.... díky
encyklopedie

MarekG
MarekG 16.07.2017 v 21:00

To samé se stalo právě teď mě. Tomu, kdo mě měl v oblíbených, jsem poslal už správu, ale bohužel si nepamatuji přezdívky všech, co jsem měl v oblíbených.

Text příspěvku byl upraven 16.07.17 v 21:02

tenax
tenax 16.07.2017 v 21:03

Je to zřejmě problém obecnějšího rázu, viz vlákno Otázky!
Já bych počkal, třeba se to Danovi podaří vyřešit a vrátit původní stav.

MarekG
MarekG 16.07.2017 v 21:04

Správy jsem již bohužel odeslal, to, že se to týká více lidí jsem se dozvěděl až teď.

Koka
Koka 16.07.2017 v 21:19

Dan to řeší a těm, kteří nečtou to vlákno, v němž o tom píše, doporučuji podívat se do Novinek na webu. Uvádí tam, že situaci řeší a hlavně! - že o ztracená data nepřijdeme, jsou zálohována :=)

encyklopedie
encyklopedie 17.07.2017 v 17:55

...chybka je prý opravena ....budiž
...neobnovil se mi seznam Já v oblíbených /třeba si mě zase najdou
...neobnovila se fotečka encyklopedie
... a co je nejvíc špatné - zmizlo mi 11 Seznamů, a ty byly pro mne důležité .....a ty už nikdy neobnovím, nepřidám žádné další a ty zbývající smažu .....
...je mi jedno kolik mám knih v přečtených, doporučených, nic si nechci koupit atd..... ale ty seznamy byly mou "duší" na DK

Text příspěvku byl upraven 18.07.17 v 19:04

SlamLenka
SlamLenka 18.07.2017 v 07:09

To je zvláštní - mně se oblíbení uživatelé obnovili...

kní
kní 18.07.2017 v 14:48

Mně už taky, ale až dnes, ještě včera jsem byla extrémně neoblíbená..

encyklopedie
encyklopedie 18.07.2017 v 17:50

.....koukám, koukám.....oblíbenci jsou obnoveni ..... a sedím na hrnci - je zpět i všech 19 seznamů ....kurecpalec

Koka
Koka 18.07.2017 v 20:16

... vidím, že pro mnohé z nás to byl podnět ke změně vizáže a "nahození" nové fotky do svého profilu. Vida, jak to tady ožilo :=)



Vložit příspěvek