Bazar knih

Rikitan 17.04.2019 v 00:06:04

Ahoj, jsem tu krátce. Jak najdu kdo jakou knihu poptává? Díky R.

Pirnitz 17.04.2019 v 07:36:05

Poptávky jsou jen u konkrétního titulu. Vyhledáte si knihu a u ní v sekci bazar najdete, jestli ji někdo prodává nebo poptává. Samostatně tu poptávky, narozdíl od nabídek, nejsou.

Text příspěvku byl upraven 17.04.2019 v 07:36:31

Rikitan 17.04.2019 v 22:10:16

Pochopil a děkuji.

Koka 19.04.2019 v 08:39:09

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

linzr 22.04.2019 v 12:18:24

Dala jsem poptávku a odečetly se mi kredity, to je běžné nebo to je chyba?

Pirnitz 22.04.2019 v 13:24:58

Nějakou dobu už jsou zpoplatněny.

Sinitta 21.05.2019 v 17:25:48

To je tedy bezvadný nápad zpoplatnit poptávky! Tak hlavně, že zdejší překupníci davepp (Poptává 1249), jiriluk (Poptává 948) a greegor (Poptává 4619) a jako knížátko je pak hned (Prodává 2596) nezaplatili za ty jejich staré poptávky raritních knih ani korunu.
Tolik kusů knih běžný čtenář opravdu neshání. Nezkušení uživatelé a nováčci chtějí zase jen ušetřit za vystavení 3,- a tak je pak hloupě nabízejí a prodají jen těmto překupníkům za jimi určené ceny. A to v dobré víře, že někomu ještě knihou udělají radost. Ale ti je sem obratem otočí za někalikanásobek. Raději, kdyby si je tu prodali sami anebo někomu normálnímu, který se pak k těmto knihám za rozumnou cenu vůbec nedostane. A tohle vše se zde teď daleko víc podpoří hlavně tím, že se zpoplatní nové poptávky. Kolik nových poptávek tu za peníze asi přibyde, aby tu každou raritu nesháněli jen tito překupníci ještě k tomu zadanou v minulosti bez zaplacení? A nešlo by jednoduše poptávky na jeden profil omezit na nějaký rozumný počet například 200 kusů a nepodporovat tento skvělý business? Za kolik teď prodávají knihy zde takto nabyté si každý může u nich v nabídce ověřit sám.

Text příspěvku byl upraven 22.05.2019 v 08:03:32

vladimir3043 31.05.2019 v 22:40:21

Proč mám nyní ve všech inzerátech:
---------------------------------------------------------------------------------------
Prodám za 13 Kč + poštovné 27 Kč nebo osobně: Rokycany ???
---------------------------------------------------------------------------------------
To, že jsem přidal do inzerátů kdysi okolní okresní město přece teď vůbec neznamená, že každou knihu za pár korun tam budu předávat osobně, jak to nyní po mně vyžadují někteří zájemci z bazaru. To bych pak nedělal nic jiného než se domlouval na předání a čekal někde v Rokycanech s knihou pod paží, zda dorazí nebo ne. Samozřejmě, že po domluvě se zájemci o více knih nebo těch dražších knih to možné je, když jsem si tam to město uvedl, také aby věděli odkud jim kniha přijde, ale to NEBO OSOBNĚ tam dříve nebylo a takhle mě už do toho systém vyloženě závazně nutí předávat každou knihu osobně. Prosím o změnění na původní jen informační ( Rokycany ) za cenou anebo když už to tam musí být, tak přidat ještě alespoň osobně po domluvě. Aby to nebyla úplná samozřejmost, protože to zde tak původně nebylo a bylo to pozměněno.

Také nastává čas dovolených a myslím, že už by nebylo od věci, aby ke všem inzerátům nějakým způsobem šlo přidat/zapnout/vypnout dodatkové barevné info "uživatel je na dovolené od .... - do ...." případně mít možnost nechat všechny inzeráty na čas zneviditelnit v případě delší neočekávané nemoci, tak jako tomu je na trhu knih.

Text příspěvku byl upraven 01.06.2019 v 10:38:21

Vložit příspěvek
1 2 3 4 5 6