Bazar - vyhledávání


Dvoulístek
Dvoulístek 14.01.2016 v 11:52

Ahoj, napadlo mě, jestli by nešlo do vyhledávání v bazaru přidat něco jako - vyhledávat podle města kraje, kde se uživatel co knihu nabízí/poptává nachází? Já osobně preferuji výměnu knih a proto hledám především lidi, kteří se nachází v mém okolí a tahle funkce by to myslím hodně usnadnila. Nevím jak je to náročné, ale možnost nastavit si kraj v profilu je, tak by se to dalo využít.

mariva
mariva 15.01.2016 v 09:58

To není špatný nápad, s tím souhlasím.

Michla76
Michla76 17.01.2016 v 19:47

Souhlas!

uhoř49
uhoř49 30.03.2016 v 16:28

Zdravím,myslím si že je hodně takových ktěří by něco takového chtěli a určitě podpořili.

Rimmsy
Rimmsy 05.04.2019 v 11:31

Zdravím!

Nevím, jestli to napsat hned autorovi stránek nebo to nejdřív vložit sem, ale přimlouvám se za to, aby bylo pro vyhledávání v bazaru u konkrétního prodejce možné kromě vyhledávání podle autora a žánru také vyhledávání podle hodnocení knihy (od - do) a třeba i podle ceny (od - do). Oba jsou to číselné parametry, které jsou při zakládání prodejního inzerátu známé a neměl by být takový problém je přidat a pracovat s nimi. Filtry by pak měly jít použít sériově - tzn. konkrétní žánr + hodnocení 75 až 100% + cena od 0,-Kč do 200,-Kč, například.

Stává se mi, že nakupuji od stejného prodejce víckrát, protože má v nabídce i přes tisíc knih (nebo víc) a v tom vyhledávat jen podle autora a názvu prostě není možné:( Navíc, když člověku nejde o jediný žánr.

Tohle by mohlo trochu pomoci jak prodejcům, tak kupujícím;)

Díky za podporu návrhu!

Text příspěvku byl upraven 05.04.19 v 11:31

ddkk
ddkk 06.04.2019 v 09:00

Jsem pro, mám stejný problém.



Vložit příspěvek