Bazar knih - třídění


Hudis
Hudis 19.12.2015 v 12:49

Ahoj, nešlo by nějak vylepšit třídění knih v bazaru u jednotlivých uživatelů? Když tam má uživatel třeba 500 knih, tak to není nijak seřazeno. Kdyby to šlo aspoň podle příjmení autora. To by bylo super

Magdiczka
Magdiczka 19.12.2015 v 17:16

Já jsem i pro třídění knih například ve složce Chystám se číst. Byla jsem v knihovně a bylo by mnohem snazší kdybych si to mohla v mobilu hledat podle autora A-Z a třeba i podle žánru. Takže jsem pro.

lenkaknel
lenkaknel 19.12.2015 v 17:44

500 knih ještě celkem jde, ale někteří jich tam mají tři čtyři tisíce, a to je pak teprve něco to procházet.

siena
siena 22.12.2015 v 18:11

Paní Moserová, proč taková příkrá slova? Bezohlednost? Nevidím důvod, proč by uživatelé nemohli nabízet ve velkém...snad, kdyby se tím začaly "zpomalovat" stránky. Něco jiného jsou chyby při vkládání, ale ty vyrobí i uživatelé, kteří mají v nabídce pár knih.

Endy17
Endy17 25.12.2015 v 09:07

Jednoznačně souhlasím se Sienou - nakoupil jsem přes zdejší bazar knížky v top stavu za skvělou cenu a je mi celkem jedno, jestli jsou z pozůstalosti nebo z antikvariátu. Zneužití stránek tu nevidím.
A k tématu - i já bych se přimlouval za možnost třídění podle titulního návrhu Hudise, vnímám to naprosto stejně.

Text příspěvku byl upraven 25.12.15 v 09:11

Babočka1
Babočka1 03.01.2016 v 19:12

Přikláním se k Hudisovi, též prosím o třídění v bazaru jednotlivých uživatelů. Jsem tady dnes prvně a krom tohoto, jsem celými stránkami nadšená! :-D


tenax
tenax 03.01.2016 v 19:17

Skromný dotaz - hledáte ke koupi nějakou konkrétní knihu, nebo chcete za každou cenu najít ke koupi knihu od určitého uživatele? Jiný smysl nějakého třídění knih šílených bazaristů nevidím.

Babočka1
Babočka1 03.01.2016 v 19:25

Dneska se mi stalo, že jsem si vybrala knihu od jednoho uživatele a zaplatila, poté při listování bazarem jsem objevila další knihu, kterou bych si ráda koupila a vida byla zase od stejného uživatele, tak jsem koukla rovnou do jeho seznamu knih které prodává a měl jich tam přes tisíc a to jsem opravdu neměla sílu procházet, proto bych uvítala třídění, aby jsem nemusela platit poštovné několika uživatelům, když třeba najdu své oblíbené knížky u jednoho :-)

Hudis
Hudis 04.01.2016 v 11:49

To Tenax: Ne, nemyslím třídit uživatele bazaru, Ale přímo knihy u uživatele v bazaru. Pokud si u jednoho vyberu knihu a má jich dalších 500 v nabídce, tak to celé musím projet, jestli tam náhodou nemá i jinou od stejného spisovatele, protože jsou tam v pořadí, jak je tam uživatel naskládal a ne například abecedně podle autora. Nebo tam najdu například od Kinga jednu knihu, ale pokud neprohledám zbylých 499 knih, tak si nemohu být jistý, že tam není žádná jiná kniha od Kinga.
Je to právě i o tom, jak píše binysek nade mnou, o ceně za poštu. Když už objednávám, tak se snažím od jednoho člověka a co nejvíc knih. Ale pokud tam má 2000 knih na prodej, tak je opravdu hodně časově náročné to projet, jestli by se mi tam nějaká nelíbila. Protože hledat dle autora nebo názvu knhy nejde, protože tam jsou v pořadí, jak je tam daný uživatel naskládá

Snad jsem to napsal smysluplně.

Text příspěvku byl upraven 04.01.16 v 11:53

MilujuV.Huga
MilujuV.Huga 05.01.2016 v 20:11

souhlasím s moserova

mhd2009
mhd2009 20.01.2016 v 10:15

moserova a MilujuV.Huga: Durazne nesouhlasim s timhle - z meho pohledu - temer bolsevickym myslenim, nevidim duvod, proc bych mel omezovat nekoho pro to, ze nabizi vice veci nez jiny. A jako kupujiciho me zase tesi, ze je tu vetsi nabidka knih. Kdyz nejakou knizku shanim, je mi jedno jestli je kniha z antikvariatu, z kontejneru nebo od soukrome osoby, ktera zdedila sbirku knih po sve babicce ... Hlavne, kdyz knihu sezenu a jeste k tomu v dobrem stavu a za dobre penize... HOWGH!

Text příspěvku byl upraven 20.01.16 v 10:26

Koka
Koka 04.05.2017 v 08:18

Novou grafickou úpravou - zvětšením a zesvětlením písma - se mi horní linka nad "mým" Bazarem, tj. rubriky Prodávám, Poptávám, Rozparcováno ..... , roztáhla tak, až poslední závorky přepadly do dalšího řádku.
Mají to tak i ostatní, nebo je to nastavením mého formátu na minitoru?
Nešlo by, prosím, raději vrátit zpět velikost písma a kompenzovat to hlavně sytostí jeho barvy ze světle šedé teď téměř nečitelné, zpátky na černou?

eraserhead
eraserhead 04.05.2017 v 08:19

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Koka
Koka 04.05.2017 v 08:21

... a předpokládám, že se ti to také moc nelíbí, že?

siena
siena 04.05.2017 v 09:16

Já mám vše na jednom řádku, ale ta změna písma, která není jen v bazaru, se mi také nelíbí...

Koka
Koka 04.05.2017 v 09:49

Na jednom řádku mají vše asi jenom ti uživatelé, kteří v těch závorkách, co jsou u každé rubriky, nemají vysoká (dvou- až tříciferná) čísla. Ta šíře znaků v závorkách to natáhne, až se to překlopí o řádek níž.

siena
siena 04.05.2017 v 10:11

Koka, napadlo mne, že to bude nejspíš tím. Stejný problém byl kdysi v Profilu - v jednotlivých rubrikách vlevo...

eraserhead
eraserhead 04.05.2017 v 14:55

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Shashlick
Shashlick 30.10.2018 v 13:35

Pokud jiný uživatel nabízí v bazaru větší množství knih, je zdlouhavé procházet celou nabídku postupně po jednotlivých listech.
Do jisté míry by pomohla možnost vyfiltrovat pouze knihy, které mám u sebe v kategorii Chci si koupit.



Vložit příspěvek