Zalknutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hrdina románu Viktor Mancini potřebuje spoustu peněz na lékařskou péči pro svou matku, a tak si vymyslí neobvyklý způsob: chodí do restaurací a předstírá, že se dusí jídlem. Ti, kdo mu pomohou „nabrat dech“, se pak cítí svým „hrdinstvím“ zavázáni i k další pomoci, která se pak může protáhnout na celá léta. Viktor se také nechává zaměstnat v bizarním historickém parku a dochází na terapeutická sezení lidí závislých na sexu. Hledá nové partnerky a vlastně především únik před skutečností. Jenomže lži a iluze jsou osidla, která hned tak nikoho nepustí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2010/zalknuti-sNX-2010.jpg 4.2445
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Odeon
Orig. název

Choke, 2001

více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (1)

Stammel
12.02.2012

"Ano, chápu, že se jedná o nihilismus, vulgarismus a těžká sousta, která nestráví každej, ale hned kvůli tomu vynechat jeho jméno v knihovně a obcházet písmeno P obloukem? Sorry, ale je akorát poznat, že autor je, oproti spoustě z vás, několikrát tak inteligentní."

Příliš nerozumím logické vazbě tohoto odstavce. To, že má někdo určitý vkus a nějaký autor mu do něj nezapadne, pročež volí autory jiné, znamená, že je tento člověk blb? No nevím, ale tohle arogantní fanouškovství je fakt dost otravné.