Věž vlaštovky

od:


KoupitKoupit eknihu

Čtvrtá část ságy o Zaklínači. Vysogota z Corvia, zneuznaný filozof, který žije ve vyhnanství uprostřed močálů, nachází jednoho dne těžce zraněnou dívku. Ošetří ji a zachrání ji život. Čas plyne a ona mu vypráví svůj příběh, snažíce se zakrýt pramenem vlasů hlubokou jizvu hyzdící její tvář… Poznáváme příběh o tom, jak se z Ciri stal nelítostný zabiják, dívka smrtící ve svém hněvu a neochvějná ve svých rozhodnutích. Poznáváme co se dělo s bandou potkanů a seznamujeme se s nájemným vrahem, jehož jméno jest Bonhart. A setkáváme se se smrtí… Sledujeme putování Geraltovo a hledání Druidů, kteří by mohli vědět, kde se Ciri nachází. Narážíme na půlelfa Schirů, jehož úkolem je Geralta zabít. Sledujeme plameny a zakrýváme si uši před výkřiky upalovaných… Posloucháme, jak elf Avallac'h rozpráví o tajemném proroctví pronásledujícím Ciri, následujeme kroky Yennefer při hledání úkrytu mága Vilgefortze. Účastníme se soudu s vnímačkou Kennou. Dozvídáme se, jak Ciri přišla ke svému meči a koni… A na každém kroku je smrt, utrpení. Osud je nevyhnutelný a vše spěje k jednomu jedinému bodu. K jakému? Kdo ví… Nikdo si nemůže být jist svým životem, nikomu se nedá věřit. Přišel věk meče a sekyry, věk vlčí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30479/vez-vlastovky-30479.jpg 4.71914
Série:

Zaklínač: sága (4.)

Orig. název:

Wieża Jaskółki (1997)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Leonardo
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (1)

JustMe....
17.11.2017

Tahle kniha mě ze všech bavila nejméně , což nemění nic na tom že byla skvělá ,ale byly tam různé věci které mě v téhle knize štvaly . Tak za 1. chování Ciri : Ta holka mě neskutečně štvala , hlavně její chování bylo na pár facek . V předchozích dílech jsem jí měla ráda a docela mi přirostla k srdci ,ale v tomhle díle se to všechno změnilo a začala se chovat jako kráva ... chápu že je puberťačka , ale vzhledem k jejímu výcviku a tím čím si prošla by se mohla alespoň trochu ovládat ...Ta bitva na ledě byla fajn , akorát mi bylo trochu líto Bonhart a jeho ''spolešníku'' ...(vím jsem divná )
Všechny ostatní linky byly super. Zamilovala jsem si snad ještě víc Cahira , Regise , Yennefer , celou loži , Djikstru a samozřejmě Geralta ......Jsem ráda že jsou Potkani po smrti ( skoro nikoho jsem z nich neměla ráda ).
Kniha se mi líbila a i přes Linku s Ciri ( při které jsem se neustále rozčilovala a nadávala jí ) mě bavila a byla čtivá ..