Jsem rozohněná

od:

Jsem rozohněná

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a přestat být tou malou zlomenou dívkou. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí. Válka je na dosah ruky a Juliette ví, že jediná cesta, jak se udržet naživu, je svrhnout nový systém. Její smrtící dotek přestává být prokletím a stává se velkou výhodou. Ale i tak to sama nedokáže – pomoct jí může jen někdo, o kom byla vždy přesvědčená, že mu za žádných okolností nemůže důvěřovat: Warner...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/208984/jsem-rozohnena-uvp-208984.jpg 4.5349
Série:

Roztříštěná (3.)

Originální název:

Ignite me (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (13)

Baraliska
28.01.2016

Třetí kniha je ta nejlepší. Kniha dopadla nejlépe, jak mohla. Warner a Juliette jsou spolu dokonalý. Hodí se k sobě. Jsou jako magnety, které se přitahují. Tato trilogie byla napínavá, až do posledního dílu jsem nevěděla s kým bude. Pořád jsem si říkala: ,, Adam nebo Warner?" Nakonec to byl Warner.

Barbarka_CZ
10.12.2015

Styl psaní autorky je zvláštní, hlavně v prvním díle, ale člověk si na něj snadno zvykne a pak už mu přeškrtnuté pasáže a opakující se slova nevadí. Naopak např. ve třetím díle mi to i trochu chybělo. :) Když jsem na konci první části zjistila, že jde vlastně o X-meny se spoustou emocionálních výlevů, trochu mě to zklamalo, ale celkově je to dobře napsané, pořád se tam něco děje. Jenom mi přišlo (a není to poprvé u této autorky), že v závěru moc spěchala, chybělo mi dovysvětlení, jak je možné, že najednou byla hlavní hrdinka "nesmrtelná". A vlastně i to, jak se dokázala tak najednou "vypnout". Nicméně rozhodně je to nadprůměrná četba. :)

Nikolarka
03.10.2015

Muluju. Tuhle. Sérii!!!
Ale...
Psala jsem do COOBOO, jestli se nechystají přeložit 2 novely - 1,5 Destroy me (pohled Warnera) a 2,5 Fracture me (pohled Adama) - a dozvěděla jsem se, že ne.. COOBOO jsem měla vždycky ráda, ale v tomhle mě zklamalo... rozpřekládat sérii a pak nedokončit? .. Stává se no..
Ale dozvěděla jsem se od nich, že si mám užít jiné knížky od nich - super! Tam se asi dozvím, co si Aaron myslel, když Juliette zdrhla s Adamem... chjo :D
Kdo souhlasí?

Zuuza
17.09.2015

Skvělá trilogie.. všechny tři díly jsem přečetla jedním dechem a už se nemůžu dočkat, až si je přečtu znovu :).
DŮLEŽITÁ INFORMACE! - v některých vydání chybí dvě poslední kapitoly! Tady si je můžete přečíst - bez těchto kapitol byl pro mě konec až moc otevřený.. http://www.cooboo.cz/doporucujeme/dobrodruzstvi-s-rozohnenou

paja5
07.09.2015

LUXUSNÍ!!! Jen s koncem si tak nějak nevím rady :/ Nebude další díl? Náhodou... Nebo alespoň filmík?? :D

Kyrda
30.08.2015

SPOILER
Wow tak teď jsem dočetla celou sérii a... Konec byl úžasnej a takovej otevřenej. Většinou nemám ráda milostný trojúhelníky Adam nebo Aaron/warner ale Zamilovala jsem si obě postavy a jsem hodně ráda že nakonec skončila s Aaronem... Jenom mi trochu vadil ten otevřenej konec...má být pokračování?

ElissAnn
28.08.2015

Spoiler:)
Wau, wau, wau.... můj tajný sen Warner & Juliette se splnil - super! Občas mě unavovalo, jak Jul řešila Adam nebo Warner, když to bylo už od začátku jasný. Trochu mě naštval konec, jo Jul zabila Andersona, jo Jul je teď velitelkou, jo umí již ovládat svou moc, jo je přítelkyně Warnera - teda Aarona, ale naštvalo mě to, že to jen tak utla. Prostě Juliette zastřelila Andersona, vrátila se na základnu, řekla projev a konec?...

No, co nadělám. Ale jinak super díl, zase! Bavila jsem se a knížku jsem rychle přečetla, takže je čtivá. -DOPORUČUJI- (i na ten konec *-*, ale to je individuální).

Ruby531by
10.08.2015

Upřímně ... jsem byla zklamaná.. Už název mi měl napovědět že to bude jen popis ubohé malé Julliete... :/ A Aaron byl ještě horší... ani by mě nenapadlo že takový darebák dostane Juliette... vždycky jsem fandila Adamovi... že to nakonec vše vyřeší ... mam přečtenou skoro celý 2. díl ... a nechci se ani nutit abych to dočetla protože to bylo pro mě utrpení .... Jinak psaní autorky se mi líbil první díl byl hezky napsaný a ty přeškrtaný věty a opakování slov mě uplně uvedlo do její hlavy

TARA.lichtblau
23.07.2015

!! POSLEDNÍ DVĚ KAPITOLY, KTERÉ V KNIZE NEBYLY!!

Spousta z vás si stěžuje na otevřený konec, ale pravda je, ze Cooboo má poslední dvě kapitoly, které nedali do knížky, na svých internetových stránkách.

http://www.cooboo.cz/doporucujeme/dobrodruzstvi-s-rozohnenou

!! POSLEDNÍ DVĚ KAPITOLY, KTERÉ V KNIZE NEBYLY!!

kasilka
10.09.2014

Díky, že jste mně řekli o 2 chybějících kapitolách. Aspoň vím, jak to skutečně skončilo. Ale stejně dávám jen 3 hvězdičky :-(
SPOILER!!! Já si nemůžu pomoct, ale Warner mi prostě nepřirostl k srdci. Z prvního dílu jsem byla unešená, ale ve druhém se to zvrtlo. Přece se člověk nemůže tak rychle odmilovat, ne? Bylo mně Adama fakt líto (vždyť ho Warner mučil, když Jul odmítla plnit jeho úkoly, chtěl ho pak i zabít!!!). Na to všechno Juliette zapomněla? Je fakt, že autorka z Adama v posledním díle udělala blba (po tom, co v prvním díle byl tak laskavý a milující muž), ale bylo to zřejmě jen proto, aby vyzdvihla kladnou povahu Warnera.
Nemůžu s tím souhlasit, i ta změna Juliette z tiché a nevýrazné dívky na vládkyni celého světa, mi přišla moc...ale pokud se jedná o autorku samotnou, píše naprosto úžasně. Čte se to jedním dechem, určitě si počkám na další knihy!! :-)

angelbooks
21.08.2014

Téda :D, modlila jsem se aby byl další díl :D doufám že mě natchne stejně jako první a ( dalo by se říct ) i druhý díl ( i když u druhého jsem se tolik, jako u prvního, nebavila ).
Zatím co vidím tak obálka je snad 3-4 nejlepší co jsem kdy viděla... Ale název :D, zvláštní název :D, ale to nevadí :).
Těším se až si ho přečtu, doufám že ho do Vánoc budou mít v knihovně :D.

Deenika2000
19.08.2014

Četla jsem 1. i 2.díl,oba byly naprosto okouzlující,ani nevím kolikrát jsem tyhle dvě knihy přečetla.
Tahereh Mafi je má nejoblíbenější spisovatelka,která dokáže krásně vystihnout a pochytit pocity lidí,jen s pomocí papíru a pera .
Moc se těším na 3.díl-Jsem rozohněná, věřím,že tento díl přečtu také za pouhé 2 dny, a poté si ho přečtu znovu a znovu.
Je mi líto,že po tomto 3.díle nebude žádné pokračování,už jen ta myšlenka mi nahání slzy do očí..
Doufám, že Tahereh Mafi bude tak hodná a napíše další báječné knihy, které nebudu moci odtrhnout z očí.

Nikolarka
27.06.2014

Že by??? Lidi konečně dostali rozum a vydají další díl?? Jéééj! Já jsem tak šťastná. Tu budu chtít k narozkám!


Štítky

antiutopie postkatastrofická magie láska

Autor a jeho další knihy

Tahereh Mafi

Tahereh Mafi
americká, 1988

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených5x
v Přečtených496x
v Čtenářské výzvě14x
v Doporučených69x
v Knihotéce143x
v Chystám se číst207x
v Chci si koupit71x
v dalších seznamech11x