Diskuze u knihy Kavárna v Kodani (2)

Přidat příspěvek

_Knihomolka_
10.12.2021

Kavárna v Kodani je jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Četla jsem jí už dvakrát a teď, když se blíží Vánoce, mám chuť si ji přečíst ještě jednou. Popravdě bych jí mohla číst pořád dokola. Knížky od Julie Caplinové jsou totiž neodolatelné. Jakmile přečtete jednu z nich, nebudete chtít dělat nic jiného, než sáhnou po další :)...

siena
16.06.2019

Pefka, lze se dostat i po zemi a vodě, nevzdávala bych se:) Kodaň mohu jen doporučit, je to kouzelné město.


Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium