Miluj svůj život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. V roce 2012 na motivy této knihy vyšel inspirační kalendář pro rok 2013....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/88_/8841/miluj-svuj-zivot-8841.jpg 4.2506
Žánr
Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Votobia
Orig. název

You Can Heal Your Life · 1988

Počet stran:254
Jazyk vydání:český
Překlad:Igor Indruch
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:80-7205-102-4
Nahrávám...

Diskuze o knize (5)

Diskutovat
lumik21
26.11.2016

tak a toto je třetí z mých vánočních přání. děkuji za tuto knihu

klarka61
15.04.2016

Já bych chtěla jen pár slov k "Antis" (dole).Pán vědátor (zřejmě) nevěří ničemu, co nelze vědecky dokázat...Můj nebohý otec, též vědec se rád chlubíval tím, že je ateista, aj ouha, přibyli léta i nějaké ty nemoci.. a stal se z něho silně věřící člověk.
Věříte tomu, že jsou mezi zemí a nebem věcí, které se nedají změřit? Třeba existence duše, která je nesmrtelná. Na to Vám můžu jen napsat"naschle na onom světě"


Třeba tam ledacos pochopíte.

Antis
09.11.2015

Ankavi - ano, nazvu to nevědeckým pojednáním. A zkuste se schválně zamyslet nad tím proč:

Vy tady hodíte do éteru větu "Co vysíláš, to se ti vrací." Tato věta sama o sobě nic neznamená.

Co vysíláte?
Kam to vysíláte?
Jakým způsobem se to vrací?
Na jakém principu toto funguje?
Jak byla tato teorie ověřena?

Na žádnou z těchto otázek nemáte ani vy, ani paní Hay odpověď. Na některé z těchto otázek vás ani nenapadlo se zeptat. Jinými slovy, tvrdíte nám tu s určitostí pravdivost věty, která nic neříká, a navíc nemáte absolutně nic, čím byste to podepřela. A ne, říct: "To přece každý vidí," opravdu nestačí. Tohle je podle vás "moudrost"? To bychom to daleko nedotáhli...

Verca Pher
21.09.2013

Vychodisko z ..... :-)

RenataP
18.10.2012

V roce 2012 vyšel na motivy této knihy i inspirační kalendář pro rok 2013. Příjemný svými ilustracemi, které uklidňují a i praktický - protože kolonky pro jednotlivé dny jsou dostatečně velké pro běžné malé záznamy.