Medvídek Pú

Příběhy tohoto neobyčejného medvěda a jeho přátel si získaly malé i velké čtenáře na celém světě. Pú – sympatický popleta, oslík Ijáček, Klokánek, Prasátko, Tygr, Sova, a především Kryštůfek Robin prožívají společně dobrodružství plná legrace a úžasné fantazie, která nás zavedou do neméně podivuhodného Stokorcového lesa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/2589/medvidek-pu-RcN-2589.jpg 4.6441
Originální název:

Winnie the Pooh (1928)

Žánr:
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (6)

RealMadrid
26.12.2015

Když se ti to nelíbí tak to tu pořád nehaň ostatním.Já jsem na tom například vyrostl a rád se k tomu vracím.MEDVÍDEK PÚ JE PRO MĚ LEGENDA DĚTSKÉ LITERATURY!!!

Daxie L. Jesus
01.04.2013

A je to tu. Další šamanské plyšové ultraorgie utopických šplechtitelů. Ach ti bezmocní ubožáci, Milně si myslí, že jde o inteligenci. Lidi, ten Grizzly Pú nestojí za to, abyste při něm namáhali své mozkové brvy a bičíky.
P.S.:A teď mě asi idi zahází plyšovými medvědy.

Daxie L. Jesus
29.03.2013

Ultratoporné plyšové orgie Milně zorganizovaných (ne)idejí a zplivaných kosočtvercůsčárkou-vin, dávající dohromady tento opus.

Daxie L. Jesus
23.03.2013

Plyšové orgie universálního hnusu. Milně jsem si myslel, že Milne je spisovatel. Ejhle, je to magor. Od doby, co jsem si přečetl tento výkal všeho čpuhu mám výpadky paměti a odpadky záměti, k tomu ještě mám někdy závratě a pocit nevolnosti a těhotnosti, když vidím dětskou knížku. Fujtajble!

Daxie L. Jesus
13.03.2013

Milně jsem si myslel, že Milne skutečně píše. Aj! Medvěd Puch je kultovní kult, ale já nejsem sektik, tak mě nechte, vy dětsští hajzlové, napokoji!

Daxie L. Jesus
06.03.2013

Milner chtěl na velkou, kde také udělal obrovské Pú.