Vaříme za babku - hospodárně, levně a rychle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Věřte nebo nevěřte, ještě dnes se dá navařit takříkajíc za babku. Chceme-li si pochutnat a jíst přitom zdravě, nemusíme hned utrácet závratné částky. Chce to jen trochu snahy, fantazie, vytrvalosti a především důvěry v prastaré lidové potraviny, jako jsou luštěniny, obiloviny, brambory nebo zelenina. Tyto potraviny v sobě skrývají ohromné bohatství vitaminů, minerálních látek a vláknin, přestože jejich cena je ve srovnání s cenami jiných potravin poměrně nízká. Jídelníček zdravého člověka by měl být ovšem vyvážený a jeho skladba by měla být co nejrozmanitější. Nebyla by to dobrá rada doporučovat, abychom jedli jen fazole, kroupy a brambory, a tím prospěli svým peněženkám. Je totiž nepochybné, že takové vaření by nás brzy přestalo bavit, rodině by se to přejedlo a veškerá snaha by se minula účinkem.
Účelem této brožurky není fanatický návrat k lidovým potravinám "chudých", ale ukázka, že z těchto surovin občas lze připravit jídlo opravdu báječné.
Proč nezkusit tu a tam něco, co chutná skvěle, prospívá našemu zdraví a alespoň trochu nám pomůže přiblížit se našim nejrůznějším finančně náročnějším snům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100637/varime-za-babku-hospodarne-levne-a-rychle-100637.jpg 51
Žánr:
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Agentura VPK
více informací...
Počet stran:106
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:80-7334-037-2
Nahrávám...
Přidat další vydání

Vydání (0)

Zatím zde není jiné vydání této knihy.

Štítky

recepty za babku

Autor a jeho další knihy

Pavla Michňová

Pavla Michňová
česká

všechny knihy autora

Kniha Vaříme za babku - hospodárně, levně a rychle je:

v Přečtených2x
v Knihotéce2x