Tiffanie DeBartolo citáty

americká, 1970

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (7)

Hledám, jak spasit svou spásu, svou duši a víru. Hledám na místech, kde nerostou květiny. Hledám, jak zaplnit tu BOHEM vyhloubenou díru.


Je jednoduché zasít semínko a cáknout na ně vodu, ale jakmile se voda vsákne a slunce vysuší půdu, zbude ti jenom žíznivá kytička, která se zoufale snaží prorazit tvrdou kůru.


Jsou-li tvé úmysly čisté, hledám přítelkyni pro konec světa.


Když se mi neozval Bůh, smlouvala jsem s menšími šaržemi: Pannou Marií, Ježíšem Kristem, Josefem, svatým Antoníčkem, Františkem, Michalem, Kryštofem, svatou Janou, Adamem, Evou, Matoušem, Markem, Lukášem, Janem. Zkusila jsem i Mojžíše a Noema. Vzývala jsem každého pitomého světce, o kterém jsem kdy slyšela. A nevím, možná jsem tak napůl čekala, že se mi jeden z nich zjeví a začne se mnou trochu vyjednávat, ale jako obvykle bylo výsledkem totální hovno. - Hledám přítelkyni pro konec světa


Neztrácej čas obavami, strach tě před zraněním neuchrání.


Právě pro tohle tě mám ráda. Protože říkáš tak neskutečné věci. Normální lidi takhle nemluví, Jacobe. Celý život jsem čekala na někoho, kdo by mi něco takového řekl. A s kým bych se necítila osamělá. Na někoho, kdo chápe. Kdo by ve mně vyvolal pocit, že nestojím sama proti celému světu. I když nejsme spolu. I když si myslím, že v Needles šoustáš s barmankou Rosalitou, až se z tebe kouří. I pak mě utěšuje, že tam někde jsi. Stačí, že jsem se dozvěděla, že jsi, a svět se pro mě změnil.


Skutečné zničení postupuje zevnitř.


Tiffanie DeBartolo - knihy

2015  85%Hledám přítelkyni pro konec světa

Žánry autora

Literatura světová Romány

Štítky z knih

láska partnerské vztahy erotika osudy lidí milenci osud

DeBartolo je 6x v oblíbených.