Mia Sheridan citáty

americká

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (27)

” A bez ohledu na to, kdo jsme, musíme přijmout, co nám život přinese, jakkoli hrozné to může být, a přesto jít dál, přesto se zamilovat, přesto doufat… a věřit, že to všechno má svůj důvod. Že ta cesta, na kterou jsme se vydali, má svůj důvod.A věřit, že nejvíce světla září z těch, kteří nesou nejvíce ran. ” Bree (Archerův hlas)


” Ale zničení lidé se někdy chovají zvláštně, protože nikomu nedůvěřují nebo nevěří, že by je mohlo potkat něco dobrého. ” Nat (Archerův hlas)


” Bolí, protože se tě bojím milovat. Bojím se, že odejdeš a já budu zase sám. Jenže tentokrát to bude stokrát horší, protože už budu vědět, co mi chybí. ” Archer (Archerův hlas)


” Každý potřebuje přátele. ” Bree (Archerův hlas)


” Když někoho miluješ, vždycky se tak vystavuješ možnosti, že ti to ublíží. Ani já nechci ztratit víc, než jsem už získala, ale copak to za to nestojí? Copak nestojí za to dát tomu alespoň šanci? ” Bree (Archerův hlas)


” Láska znamená naučit se mluvit jazykem toho druhého. ” Bree (Archerův hlas)


” Myslím, že láska je jen myšlenka a každý člověk pro ni má vlastní slovo, které tu lásku pro něj představuje. ” Archer (Archerův hlas)


” Někdy je mlčení plné pochopení lepší než záplava prázdných slov. ” Bree (Archerův hlas)


” Není nic lepšího než se dívat, jak vyhraje někdo, od koho to nikdo nečeká, co? ” Bree (Archerův hlas)


” Špatné věci se nestávají proto, že si je lidé zaslouží. ” Bree (Archerův hlas)


„Nikdy si nesmíme zvolit bezpečí před tím, co je správné. Bezpečí je přikrývka zbabělců. Bezpečí zadusí naději a potlačí jakýkoli boj.“ Sběratel přání


And yet I still wanted to be here with him. Was I wrong to feel like it was worth the pain later for some happiness now, no matter how temporary it may be? (Kyland)


Co nás hvězdy učí? Že některé věci jsou lépe vidět na světle ... a některé jsou jasnější za tmy. Calder


I think about that line sometimes. I think about how that little fire is hope. I think about how you are through the hard times, the times that seem so painful you don´t want to continue on. (Kyland)


Každý by se naučil cenit si i těch nejmenších radostí, když by se vám z vašich mnohem větších problémů chtělo jenom schoulit se v koutku do klubíčka a prostě to vzdát. Kylandovo vykoupení


Každý v sobě nese svůj příběh. Ten příběh z nás dělá to, kdo jsme, určuje naše rozhodnutí i naše omyly. Pokud je váš příběh plný pocitu viny, strachu a nenávisti k sobě samému, může být život dost mizerný. Ale jestli máte štěstí, najdete člověka, který vám poví hezčí příběh. Takový, který se usídlí ve vaší duši a zní hlasitěji než vše, o čem jste sami sebe přesvědčili. Pokud ten příběh uložíte do svého srdce, stane se vaší vášní a důvodem, proč žít. A to je na tom to dobré, to nejlepší. Protože tohle je sama podstata lásky, a nic míň.


Krásná jako květina. Silná jako plevel. Calder


Ky? Yeah? It´s something. It´s a whole lot of something. (Kyland)


Myslím, že když uplyne dost dlouhá doba, když přežiješ to, co sis ani nikdy nedovedl představit, že bys zvládl, pak je v tom určitá důstojnost. Něco, se stane tvojí součástí. Člověk je pak silnější, když ví, s jakou hrdostí tu bolest přestál. Bolest, která tě donutila bojovat až do konce. Jednoho dne, až budu žít svůj sen, si vzpomenu na všechno, co mi kdy zlomilo srdce, budu za to vděčná.


Nejdůležitější věcí v každém vztahu není co dostanete, ale co dáte.“ Graysonův slib


Není to snadné. Je k tomu potřeba dřina, víra a srdce plné naděje. A je potřeba zapomenout na bolest. Protože se nemůžeš uzavřít před jednou emocí, aniž by ses uzavřel i před všemi emocemi. Pokud chceš cítit radost,musíš také cítit bolest. Tak to prostě funguje. Graysonův slib


Nikdy si nesmíme zvolit bezpečí před tím, co je správné. Bezpečí je přikrývka zbabělců. Bezpečí zadusí naději a potlačí jakýkoli boj. (Astrid) Sběratel přání


Ta nejhlasitější slova jsou ta, která prožíváme.


Tam, kde pro ni místo není, si ho láska udělá. Láska si dokáže vyrýt místo i na tom nejtvrdším místě. Sběratel přání


The hope that life won´t always hurt so badly. The belief that I´ll get out of here someday-that I won´t be cold or hungry forever. It keeps me going. It´s my fire. It helps me do the things I need to do to survive, and it helps me hate myself less for doing them. (Kyland)


Věříš na prorctví Jonahu? Proroctví? Ano. Věříš, že je naše budoucnost předem daná? Ne. Věřím, že si cestu volíme. Já si svou zvolil a ta - tě přivedla ke mně, odpověděla Clara, ačkoli věděla, že to říct nechtěl. Sběratel přání


We had everything we needed. None of it was big. Most of it was simple. But what I knew in that moment was that the size of your home, your car, your wallet, doesn´t have one single thing to do with size of your life. And my life...my life felt big, filled with love and with meaning. (Kyland)